Житомирський обласний комітет

-    обирається конференцією обласної організації терміном на 5 років;
-     збирається на засідання (Пленум) по необхідності, але не рідше одного разу на рік;
-     із свого складу обирає голову обласної організації, за його пропозицією заступників та обирає бюро комітету    терміном на п’ять років;
-     керує діяльністю комітетів, організацій, підприємств, що входять до складу обласної організації, надає їм допомогу, організовує навчання штатних працівників і активу;
-     організовує, надає методичну допомогу підпорядкованим організаціям у підготовці спеціалістів для Збройних Сил, інших військових формувань спеціалістів у ВНЗ ТСОУ і   кадрів робітничих професій, контролює стан і якість їх підготовки;
-    вносить зміни і доповнення до Статуту обласної організації, складу обласного комітету з подальшим затвердженням на конференції;
-    відповідно до Статуту обласної організації змінює організаційну структуру організацій Товариства, які входять до складу обласної організації;
-    здійснює керівництво і контроль за фінансово-господарською та іншою діяльністю підпорядкованих організацій;
-    розглядає плани, кошториси, штатні розклади на утримання свого апарату, встановлені звіти і баланси;
-    разом з державними, громадськими та іншими організаціями проводить оборонно- масову, військово-патріотичну і спортивну роботу;
-    надає методичну допомогу по створенню і розвитку матеріально-технічної бази районних, міських, об’єднаних (район, місто) райміських, міжрайонних, первинних, навчальних, спортивно-технічних, авіаційних організацій, надає їм допомогу в матеріально-технічному забезпеченні;
-    здійснює контроль за матеріально-технічними ресурсами і веденням встановленої звітності в організаціях Товариства області;
-    створює і розподіляє резервний фонд матеріальних засобів і коштів;
-    організовує роботу по розповсюдженню лотереї Товариства.Може випускати і розповсюджувати місцеву лотерею, в тому числі з іншими організаціями;
-    представляє і захищає інтереси організації та її членів в органах державної влади і громадських організаціях.

Житомирський обласний комітет обрано на ХХІІ звітно-виборній конференції в складі 31 чоловіка, персонально:

    1. Ботвіну Віту Леонідівну – ВО директора Коростенського технічного коледжу ТСОУ.
    2. Бохан Наталію Іванівну – ВО директора Радомишльської АШ ТСОУ.
    3. Вербельчука Руслана Володимировича  – голову Олевської РО ТСОУ, директора Олевського СТК ТСОУ.
    4. Вращука Валентина Володимировича – голову Новоград-Волинської РМО ТСОУ, директора Новоград-Волинської АШ ТСОУ.
    5. Гапчук Інну Анатоліївну – директора Бердичівського СТК ТСОУ.
    6. Гайструка Юрія Миколайовича – голову Житомирської МО ТСОУ, директора Житомирської АШ ТСОУ.
    7. Годованого Василя Пилиповича – директора Чуднівського СТК ТСОУ.
    8. Гресь Світлану Миколаївну – директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА (за згодою).
    9. Данилюка Ігоря Леонтійовича – голову первинної організації ТСОУ Першотравенської ЗОШ, Баранівської РО ТСОУ (за згодою).
    10. Дячука Олександра Васильовича – начальника відділу ПК, ОМР і С ОК ТСОУ.
    11. Залесського Миколу Олександровича – Житомирського обласного військового комісара (за згодою).
    12. Коломійця Віталія Анатолійовича – заступника начальника управління з військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні ЦК ТСОУ.
    13. Кулик Олену Анатоліївну – голову Андрушівської РО ТСОУ, директора Андрушівського СТК ТСОУ.
    14. Кулибабу Леоніда Петровича– директора Бердичівської АШ ТСОУ.
    15. Лисюк Наталію Олександрівну – помічника голови з кадрових питань.
    16. Липовецьку Ольгу Григорівну – ВО начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА (за згодою).
    17. Люлька Валентину Володимирівну – начальника відділу бух обліку та звітності, головного бухгалтера ОК ТСОУ.
    18. Максименко Галину Миколаївну – голову Малинської РО ТСОУ, директора Малинського СТК ТСОУ.
    19. Меєр Надію Іванівну -  помічника голови з контрольно-ревізійної роботи.
    20. Метельського Анатолія Францевича - голову Ємільчинської РО ТСОУ, директора Ємільчинського СТК ТСОУ.
    21. Мельника Валентина Миколайовича – помічника голови з підготовки кадрів та автомобільної служби.
    22. Міщенка Василя Дмитровича – активіста ТСОУ (за згодою).
    23. Онофріюк Валентину Григорівну – голову Володарськ-Волинської РО ТСОУ (за згодою).
    24. Ніколусь Михайла Олександровича – члена ЦК ТСО України.
    25. Нестерчука Дмитра Миколайовича – голову Овруцької РО ТСОУ, директора Овруцького СТК ТСОУ.
    26. Паянова Руслана Анатолійовича – голову Житомирської РО ТСОУ, директора Житомирського СТК ТСОУ.
    27. Поплавського Юрія Івановича – голову Баранівської РО ТСОУ, директора Баранівського СТК ТСОУ.
    28. Резніка Рафаїла Яковлевича – Методиста НМЦ управління освіти міської ради. (за згодою).
    29. Синьогуба Михайла Даниловича – головного редактора обласного телебачення (за згодою).
    30. Слободенюка Володимира Івановича – голову Любарської РО ТСОУ, директора Любарського СТК ТСОУ.
    31. Сюравчика Миколу Кириловича – проректора з питань моніторингу якості освіти і незалежного оцінювання (за згодою).

     

Рішенням  ІІ Пленуму обласного комітету 30  червня 2015 року із складу обласного комітету виведені:

  1. Годований  Василь Пилипович;
  2. Коломійць Віталій Анатолійович;
  3. Мельник  Валентин Миколайович