Новини

26.09.2022.  

Товариство не на мить не зупинялось, виконуючи свої основні статутні завдання, з підготовки кадрів робітничих професій,  військово-патріотичного  виховання населення, захисту і підвищення  обороноздатності України. Продовжує і зараз, своєю невтомною працею наближати нас до Перемоги.

В цей нелегкий, але  відповідальний час, бажаю Вам міцного здоров’я та добробуту, безупинного руху вперед, наснаги та оптимізму, миру та впевненості у майбутньому, натхнення в боротьбі за нашу вільну і незалежну Україну, реалізації творчих планів та  нових здобутків.

Хай Вам щастить на нелегкому, але почесному шляху!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                  Олександр ДЯЧУК

 

 
23.09.2022.  

22 вересня 2022 року проведений навчально-методичний збір з директорами навчальних організацій ТСОУ Житомирської області та особами відповідальними за введення даних в Єдиний державний Реєстр МВС України.

Метою збору було: вивчити вимоги основних керівних документів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів; вивчити порядок введення відомостей до Єдиного державного Реєстру МВС України про проведені заняття з теоретичної підготовки, практичного керування транспортними засобами та результатів складання іспитів.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК довів до директорів навчальних закладів завдання по підготовці кадрів робітничих професій, розповів про роль спеціалістів у вдосконаленні НМБ, якісній підготовці кадрів робітничих професій, своєчасному введені відомостей до ЄДР МВС України.

В роботі зборів прийняв участь начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Андрій ТКАЧЕНКО, який висвітлив питання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, внесення до ЄДР МВС України «АРМ «Автошкола» відомостей про проведенні заняття (теоретичні та практичні), порядок, підстави та строки тимчасового припинення дії сертифіката про державну акредитацію  та поновлення його дії в разі підтвердженого факту порушення закладом вимог законодавства у сфері  підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Досвідом роботи по даному напрямку поділилися: помічник директора НО Новоград-Волинська АШ ТСОУ Алла КРАВЧУК, заступник директора Житомирської АШ ТСОУ Ігор КУШНІРЕНКО, заступник директора Бердичівської АШ ТСОУ Віта СЕМЕНЮК.

На зборах, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, розповіла про порядок проведення інвентаризації в організаціях ТСОУ Житомирської області.

 
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України! Бажаю всім мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному серці та в кожному домі. Зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я і щастя, добра і достатку, щедрої долі, успіхів у всіх починаннях, перемог заради процвітання незалежної України. Нехай наші серця сповнюються гордістю за нашу Вітчизну відданістю і патріотизмом, прагненням до єдності та порозуміння. Слава Україні! З повагою, Голова Житомирської обласної організації ТСО України Олександр ДЯЧУК
 
29.07.2022.  

28 липня 2022 року відбулося чергове засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, в роботі якого, крім членів Ради Правління, прийняли участь директори і головні бухгалтери організацій ТСОУ області.

На засіданні Ради Правління були підведені підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за І-ше півріччя 2022 року. Із доповіддю по питанню порядку денного виступила заступник голови, головний бухгалтер Валентина ЛЮЛЬКА, яка провела всебічний аналіз діяльності по кожній організації. Голова обласної організації Олександр ДЯЧУК відмітив, що директори навчальних закладів області, незважаючи на вкрай складну ситуацію, пов'язану з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, працювали у звітному періоді відповідально та добросовісно, що дало можливість успішно завершити звітний період та отримати напрацювання на майбутнє.  

На виконання рішення Ради Правління ГО «ТСО України» від 19.07.2022 року, протокол № 120 було обговорено питання та поставлені конкретні завдання організаціям ТСОУ Житомирської області щодо надання допомоги Збройним Силам України. 

Крім того, було розглянуто питання про встановлення порядку надання безповоротної фінансової допомоги.  

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК подякував всім за плідну працю та поставив завдання по підготовці навчальних закладів до зими.

 
28.07.2022.  

Щиро вітаю Вас з Днем Української Державності!

Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                           Олександр ДЯЧУК

 
20.07.2022.  

Хоч повномасштабна російсько-українська війна внесла свої корективи у повсякденне життя кожного з нас, Коростишівський СТК ТСОУ 11 липня 2022 року провів день відкритих дверей.

До спортивно-технічного клубу завітали діти літнього табору Коростишівського будинку дитячої творчості.

Директор Коростишівського СТК ТСОУ Володимир КУЧИК провів дітям екскурсію по навчальному закладу та автомобільному парку. Дітей ознайомили з будовою автомобіля та на макетах показали основні елементи автомобіля. Викладач Олександр КОНДРАТЮК провів відео-урок на тему «Обов’язки і права пішоходів та велосипедистів». Інструктори індивідуального навчання водінню Віктор ВАЩЕНКО та Валентин ГРИГОРЧУК розповіли про безпеку дорожнього руху та ознайомили із навчальними автомобілями. Всіх охочих інструктори ІНВ провезли по території спортивно-технічного клубу.

 
14.07.2022.  

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем бухгалтера і аудитора!

Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають виконувати свій почесний обов'язок, плідно працювати на благо розвитку і процвітання Товариства. 

Дякую всім бухгалтерам  за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Бажаю насамперед міцного здоров'я, мирного неба та злагоди. Щоб контроль, який Ви з легкістю тримаєте над цифрами, приносив Вам задоволення. Чудового Вам настрою, бадьорості, світлого розуму. Балансу Вам у всьому!

 

      З повагою,

      Голова Житомирської ОО ТСОУ                                        Олександр ДЯЧУК

 

 
29.06.2022.  

Відокремлені підрозділи Житомирської обласної організації ТСО України прийняли участь у проєкті «Війна очима дітей», який проводився Житомирською ОО ТСОУ разом із популярним літературно-художнім журналом «Дніпро».

Для участі в проєкті потрібно було охочим дітям віком до 17-ти років надіслати різножанрові літературні твори, щоденники, листи, вірші, малюнки написані під час війни в України.

Діти - джерело енергії кожного народу, однак разом із тим найвразливіший прошарок суспільства. Вони гостро відчувають усе, в тому числі й війну. Свої щирі переживання вони часто переносять на папір, зображаючи надію на мирні часи, нашу перемогу, воїнів-героїв і тепло українських сердець. 

В проєкті «Війна очима дітей» взяли участь 129 дітей, які представили 144 творчі роботи. Через унікальну прозу, поезію та малюнки маленькі українці передали увесь свій біль і найзаповітніше бажання – мир в Україні.

Редакцією журналу «Дніпро» прозовий твір «На межі божевілля»  КРИВЕЦЬ Дар’ї, який представила Хорошівська РО ТСОУ, був відібраний для друку в журналі.

КРИВЕЦЬ Дар’я нагороджена грамотою Житомирської ОО ТСОУ та подякою журналу «Дніпро».

 
28.06.2022.  

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Цей день назавжди залишиться знаменною датою в історії українського державотворення.

Прийняття Основного Закону заклало фундамент для розвитку України як демократичної, правової, соціально справедливої країни – повноправної учасниці світового співтовариства.

У Конституції закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Нехай це свято додасть нам сил та міцності духу для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди у нашій державі!

Щиро бажаю міцного здоров’я, мудрості та невичерпних життєвих сил!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                  Олександр ДЯЧУК

 
10.06.2022.  

Трійця (П’ятидесятниця на честь Святого духу, Зелена неділя) — свято, яке належить до дванадцяти найголовніших подій у житті православних християн.

Свято називають Трійцею, оскільки, за повір'ями, саме у цей день людям відкрилася Пресвята Трійця (три образи Бога) — Бог Отець, Бог Син і Бог Дух святий (Отець, Син і Святий Дух).

Згідно з переказами, торжество встановили святі апостоли, які були учнями Христовими. На 50-й день після того, як Господь наш воскрес, на Землю зійшов Святий Дух і з'явився в Сіонській світлиці, де всі ці дні молилися апостоли. Пізніше світлиця стала християнським храмом.

Офіційно свято Святої Трійці встановили у 381 році, коли в Константинополі скликали II Вселенський собор, на якому було сформульовано вчення про Трійцю. Слов'яни стали відзначати Трійцю набагато пізніше, в кінці XIII - початку XIV століть.

Щиросердечно вітаю Вас зі святом Святої Трійці! В цей день нехай ваші думки будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття.

Бажаю миру у вашому домі, ніжної любові і спокою, що прикрашає ваше повсякденне життя з його побутовими справами. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою.

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                        Олександр ДЯЧУК

 
21.01.2022.  

22 січня відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

З нагоди найвеличнішого свята українського народу, бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю Вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила! Миру Вам і Божої Благодаті!

 

З повагою, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                         Олександр ДЯЧУК

 
13.01.2022.  

14 січня 2022 року виповнюється 95-та річниця з дня заснування

 ТСОАВІАХІМ України!

          На всіх етапах свого розвитку оборонне Товариство було, є і буде школою патріотизму, мужності і професіоналізму, яке загартовує мільйони молодих громадян, сприяючи в їх подальшому становленні.

          Сьогодні ми віддаємо дань поваги і вдячності людям, які не шкодуючи сил, енергії, здоров’я і самого життя професійно і з великою відповідальністю  роблять свою справу.

          Особливу вдячність ми висловлюємо нашим ветеранам, всім тим хто гідно працював і служив в нашому оборонному Товаристві в різні роки. Бажаю всім працівникам, активістам і ветеранам Товариства, міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків і наснаги для нових професійних звершень.

          Хай завжди Вас супроводжують повага та любов оточуючих, зігріває тепло людської вдячності за добрі справи зроблені Вами!

          Успіхів Вам у трудовій діяльності на благо нашої України і Товариства!

 

З повагою,

Голова Житомирської

обласної організації ТСО України                                                          Олександр ДЯЧУК

 
29.12.2021.  

Вітаю Вас з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Щиросердечно бажаю Вам миру і злагоди, любові та щастя, процвітання й стабільності, безупинного руху вперед і вгору до нових вершин у професійній діяльності й особистому житті!

Хай сонячний настрій щоранку стає запорукою успішного дня і тільки добрі приємні новини чекають на Вас в новому році! 

Хай втіляться у життя найзаповітніші мрії та сподівання! 

Щедрих дарунків долі Вам і Вашим родинам!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                              Олександр ДЯЧУК 

 
24.12.2021.  

У роботі Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь, крім членів Ради Правління ОО ТСОУ, штатні працівники апарату Правління ОО ТСОУ, директори та головні бухгалтери навчальних закладів ТСОУ області.

На засіданні розглянули та затвердили фінансовий план організацій ТСОУ Житомирської області на 2022 рік, підвели підсумки проведення засідань Правлінь у ВПРР Житомирської області, надали дозвіл на безкоштовне навчання слухачеві з багатодітної малозебезпеченої сім'ї в Любарському РСТК ТСОУ на курсах водіїв автотранспортних засобів категорії "В".

Голова Житомирської ОО ТСОУ О.В. Дячук привітав учасників зібрання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим,  побажав усім миру, злагоди, благополуччя, міцного здоров'я та Божого благословення! 

 

 
20.12.2021.  

17 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Любарської РО ТСОУ. Голова районної організації В.І. Слободенюк прозвітував перед членами Правління та запрошеними за проведену роботу районною організацією протягом 2021 року та поставив завдання на 2022 рік.  Доповнили доповідь голови РО ТСОУ члени Правління С.С. Будім, С.А. Гудзь, І.В. Ігнатюк, В.Ю. Канчура, А.Ф. Чмирук. 

 
17.12.2021.  

16 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Житомирської МО ТСОУ. Голова міської організації Юрій Гайструк відзвітував перед членами Правління МО ТСОУ та запрошеними за проведену роботу у 2021 році. Крім того, із доповідями виступили члени Правління МО ТСОУ:  Микола Костенко, Володимир Манохін, Надія Меєр, Іван Севрук. 

За вагомий внесок у виконанні статутних завдань Юрій Гайструк нагородив грамотами Житомирської МО ТСОУ активних членів Правління МО ТСОУ.   

 

10 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Житомирської районної організації Товариства сприяння обороні України.

Голова Житомирської РО ТСОУ Руслан Паянов прозвітував перед членами Правління та запрошеними за проведену роботу у 2021 році та намітив завдання на 2022 рік. Помічник голови ОО ТСОУ Надія Меєр виступила із критичними зауваженнями щодо проведення заходів районною організацією протягом року.   

 

З нагоди  30-ї річниці з дня створення Збройних сил України Новоград – Волинська РМО ТСОУ 06 – 07 грудня 2021 року прийняла участь у святкових заходах, які проводилися на базі Новоград – Волинського ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою.

На урочистостях були присутні Народний депутат України Дмитро Костюк, заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько, міський голова Новоград – Волинської ОТГ Боровець М.П., голова Новоград - Волинської районної державної адміністрації В´ячеслав Авраменко, народний депутат Житомирської обласної ради Олександр  Ющенко, заступник голови спілки ветеранів АТО Ігор Назарчук, директор Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктор Онищук, голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Любов Бочковська.

Ліцеїсти прийняли участь в першому етапі гри «Сокіл" ("Джура»), провели показові виступи по карате та виступили перед гостями з концертною програмою.

Від Новоград – Волинської  районно – міської організації ТСОУ ліцей був нагороджений цінним подарунком -  футбольними гетрами.   

 
03.12.2021.  

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі. Тож в цей святковий день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто сьогодні захищає державу та її народ.

Вже шість років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни на сході країни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні - сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які  вірно несуть службу по захисту держави.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях. 

Я глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. І в цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                       Олександр ДЯЧУК

 
03.12.2021.  

01 грудня 2021 року в Коростишівській РО ТСОУ, а 02 грудня 2021 року в Малинській РО ТСОУ відбулися засідання Правління районних організацій. 

Голова Коростишівської РО ТСОУ В.М.Кучик та голова Малинської РО ТСОУ Л.М. Мельніченко звітували про проведену роботу у 2021 році та доводили основні завдання на 2022 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь: члени Правління ВПРР, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Меєр Н.І., активісти та члени Товариства.