Новини

21.04.2021.  

21 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

На порядок денний засідання атестаційної комісії було винесено 10 питань про атестацію директорів навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Згідно рішення атестаційної комісії Житомирської ОО ТСОУ відповідають займаній посаді наступні директори:

 1. Гайструк Юрій Миколайович - директор Житомирської АШ ТСОУ;
 2. Гапчук Інна Анатоліївна - директор Бердичівського МРСТК ТСОУ;
 3. Грабовський Олександр Валентинович - директор Чуднівського РСТК ТСОУ;
 4. Кучик Володимир Миколайович - директор Коростишівського СТК ТСОУ;
 5. Нишпал Володимир Людвигович - директор Андрушівського СТК ТСОУ;
 6. Осадчук Олександр Олексійович - директор Новоград-Волинської АШ ТСОУ;
 7. Паянов Руслан Анатолійович - директор Житомирського РСТК ТСОУ;
 8. Романський Василь Антонович - директор Бердичівської АШ ТСОУ;
 9. Слободенюк Володимир Іванович - директор Любарського РСТК ТСОУ;
 10. Сябрук Юрій Володимирович - директор Баранівського РСТК ТСОУ.
 
04.03.2021.  

Сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом краси та любові -

                           Міжнародним Жіночим Днем!

Кожна мить Вашого життя нехай буде сонячною та радісною,

               довкола панують любов і гармонія!

    Будьте завжди усміхненні, сповнені надій і оптимізму!

   Нехай з Вами завжди буде теплота близьких сердець,

             родинний затишок та щирість почуттів!

   Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, миру, безмежного щастя,

                  здійснення мрій та побажань!   

 

                                З повагою, 

                                Голова Житомирської ОО ТСОУ                              О. В. ДЯЧУК

 

 
23.02.2021.  

На базі Новоград – Волинського ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою, за підтримки Новоград-Волинської районно-міської організації ТСО України, між взводами був проведений конкурс-змагання «Зростаємо патріотами». 

Конкурс складався з 5 завдань - це: стрільба з пневматичної зброї, нормативи вогневої підготовки, нормативи з домедичної підготовки, номер художньої самодіяльності, стіннівка «Гідність та совість української нації».

 В конкурсі-змаганні переможцем стала команда 10 – Б класу,  2 місце – зайняла команда 10- В, третє – 11 класу, четверте – 10- А.

 Всі команди були відзначені грамотами та цінними подарунками.

 Від Новоград -  Волинської районно – міської організації ТСО України команда-переможниця 10 - Б  класу була нагороджена цінним подарунком – волейбольною сіткою.

 
18.02.2021.  

В роботі засідання Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь члени Правління, голова контрольно-ревізійної комісії обласної організації ТСОУ, голови районних організацій, директори та головні бухгалтери організацій ТСОУ області, які не являються членами Правління. 

На засіданні Правління Житомирської ОО ТСОУ були розглянуті наступні питання:

1. Звіт голови Житомирської обласної організації ТСОУ про результати діяльності Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України у 2020 році та завдання на 2021 рік.

2. Звіт про роботу Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ протягом 2020 року.

3. Про зміни в складі Правління Житомирської ОО ТСОУ. 

 

За підсумками роботи за 2020 рік відбулось нагородження кращих директорів навчальних закладів ТСОУ Житомирської області. 

 
15.02.2021.  

Члени Новоград-Волинської райміської організації ТСОУ Житомирської області традиційно  взяли участь в проведенні мітингу присвяченого 32-річниці виведення військ з Республіки Афганістан  та вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів, на якому викарбувані імена загиблих у Афганській війні земляків.

У вшануванні пам’яті воїнів-афганців взяли участь міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ющенко, голова міської Спілки ветеранів афганської війни Юрій Шевчук, учасники бойових дій на території інших країн, зокрема, учасники Афганської війни 1979-1989 років, громадськість міста.

 
04.02.2021.  

На засідані Ради Правління Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України були розглянуті наступні питання:

 1. Про скликання Правління Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

 2. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ присвячених Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 3. Про затвердження рішення голови Житомирської ОО ТСОУ щодо реалізації автонавантажувача 40912-01 та мотоцикла ММВЗ 105-10521, які належать ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж».

 4. Про стан розрахунків та використання коштів Фонду Взаємодопомоги за 2020 рік.

В засіданні Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь директори навчальних закладів організацій ТСОУ області.

В урочистій обстановці на засіданні Ради Правління ОО ТСОУ були вручені посвідчення "Ветеран ТСО України" голові Житомирської ОО ТСОУ  Дячуку О.В. та заступнику голови - головному бухгалтеру ОО ТСОУ Люльці В.В., згідно рішення Ради Правління ГО "ТСО України", Протокол №  31 від 26.01.2021 року.

 
13.01.2021.  

          14 січня 2021 року виповнюється 94-та річниця створення ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ!

          На всіх етапах свого розвитку оборонне Товариство було, є і буде школою патріотизму, мужності і професіоналізму, яке загартовує мільйони молодих громадян, сприяючи в їх подальшому становленні.

          Сьогодні ми віддаємо дань поваги і вдячності людям, які не шкодуючи сил, енергії, здоров’я і самого життя професійно і з великою відповідальністю  роблять свою справу.

          Особливу вдячність ми висловлюємо нашим ветеранам, всім тим хто гідно працював і служив в нашому оборонному Товаристві в різні роки.  Бажаю всім працівникам, активістам і ветеранам Товариства, міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків і наснаги для нових професійних звершень.

          Хай завжди Вас супроводжують повага та любов оточуючих, зігріває тепло людської вдячності за добрі справи зроблені Вами!

          Успіхів Вам у трудовій діяльності на благо нашої України і Товариства!

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                                              О.В. Дячук

 
29.12.2020.  

   Від імені Житомирської обласної організації ТСО України вітаю ветеранів ТСОУ, працівників організацій області з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Нехай ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай у Старому році залишаться  турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З повагою,-

Голова Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України           О.В. ДЯЧУК

 
24.12.2020.  

 

 На засіданні Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 

 1. Про затвердження фінансового плану організацій ТСОУ Житомирської області на 2021 рік.
 2. Про результати комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Баранівського РСТК (РО) ТСОУ.
 3. Про заслуховування директора Баранівського РСТК ТСОУ, Баранівської РО ТСОУ Сябрука Ю.В. по результатах перевірки.
 4. Про затвердження рішення Правління Ємільчинської РО ТСОУ та Овруцької РО ТСОУ про обрання голів РО ТСОУ.
 5. Про типовий договір оренди нерухомого майна, що знаходиться у власності Товариства сприяння обороні України в організаціях Житомирської ОО ТСОУ.
 6. Про порушення клопотання перед Радою Правління ГО "ТСО України" про присвоєння почесного звання "Ветеран Товариства сприяння обороні України".
 7. Про кандидатуру для занесення на Дошку пошани Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» у мережі Інтернет (сайт www.)
 
04.12.2020.  

Від імені Житомирської обласної організації ТСО України вітаю всіх ветеранів Збройних Сил,  працівників організацій ТСОУ області з 29-ю річницею Збройних Сил України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини.
    В день Збройних Сил України України від усієї душі бажаю міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обовязкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Зберігайте спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснюйте гарні і добрі вчинки, бережіть і міцно любіть своїх рідних, піклуйтеся про майбутнє і з успіхом досягайте великих висот.

Нехай Ваша сила та мужність завжди грунтуються на любові і підтримці рідних і близьких людей. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються в повсякденному житті, вдома Вас завжди чекає затишок і мир.
     Щиро бажаю ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

    З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ                                  О.В. Дячук

 
26.11.2020.  

 

 

В засіданні Правління Новоград-Волинської райміської організації ТСОУ прийняв участь голова Житомирської обласної організації ТСО України Дячук Олександр Васильович.

На засіданні Правління  Новоград-Волинської райміської розглянуті наступні питання:

«Про результати діяльності Новоград-Волинської райміської організації ТСОУ в 2020 році та завдання на 2021 рік»

«Про роботу Ради правління Новоград-Волинської райміської організації  ТСОУ у 2020 році»

На засіданні Правління   були  підведені підсумки діяльності Новоград-Волинської райміської організації ТСОУ за 2020 рік, дана оцінка роботі Ради Правління, визначені завдання на 2021 рік.

 
25.11.2020.  

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України щиро вітає штатних працівників та ветеранів Бердичівського, Ємільчинського, Малинського, Овруцького, Олевського спортивно-технічніх клубів  з 56 - ою річницею з Дня створення.

21 жовтня 1964 року Постановою бюро президії ЦК ДТСААФ СРСР, протокол №35 від 21.10.1964 року, було створено з 25 листопада 1964 року Дзержинський, Ємільчинський, Малинський, Олевський, Овруцький, Попільнянський, Черняхівський районні і Бердичівський районно-міський СТК ДТСААФ.

Ці організації внесли вагомий внесок  в підготовку багатьох тисяч патріотів рідної землі – мужніх захисників Вітчизни, кваліфікованих спеціалістів для Збройних Сил та народного господарства,  досвідчених спортсменів.

Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, і стане продовженням традицій наших батьків та дідів у справі виховання патріотів рідної землі та кваліфікованих спеціалістів. Натхнення та успіх нехай допомагають Вам долати життєві труднощі, кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібні людям та Батьківщині справи, зроблені Вами.

Від усієї душі зичу Вам, штатним працівникам, родинам доброго здоров’я, щастя. Нехай здійсняться всі Ваші надії та сподівання, завжди будуть поруч вірні друзі й доля лагідно посміхається Вам.

Нехай на Вашому життєвому небосхилі завжди сяє сонечко, райдугою виблискує радість, добро та всілякі гаразди.

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                           О.В. Дячук             

 
19.11.2020.  

 

 

В засіданні Правління Андрушівської районної організації ТСОУ прийняв участь голова Житомирської обласної організації ТСО України Дячук Олександр Васильович.

На засіданні Правління  Андрушівської  РО ТСОУ розглянуті наступні питання:

«Про результати діяльності Андрушівської районної організації ТСОУ в 2020 році та завдання на 2021 рік»

«Про роботу Ради правління Андрушівської районної організації  ТСОУ у 2020 році»

«Про зміни в складі Правління та Раді Правління Андрушівської РО ТСОУ »

На засіданні Правління   були  підведені підсумки діяльності Андрушівської районної організації ТСОУ за 2020 рік, дана оцінка роботі Ради Правління, визначені завдання на 2021 рік, прийнято рішення про позбавлення повноважень члена Правління та Ради Правління Андрушівської РО ТСОУ Вох Наталії Миколаївни та обрано до складу Правління та Ради Правління Андрушівської РО ТСОУ Тушака Анатолія Петровича.

 
18.11.2020.  

 

 

На засідання Правління були запрошені та прийняли участь в засіданні Правління:

 • Голова Житомирської обласної організації ТСО України Дячук Олександр Васильович;
 • Помічник голови Житомирської обласної організації ТСО України Меєр Надія Іванівна.

На засіданні Правління  Баранівської РО ТСОУ розглянуті наступні питання:

«Про результати діяльності Баранівської РО ТСОУ в 2020 році та завдання на 2021 рік»

«Про роботу Ради правління Баранівської РО  ТСОУ у 2020 році»

На засіданні Правління   були  підведені підсумки діяльності Баранівської районної  організації ТСОУ за 2020 рік та визначені завдання на 2021 рік.

 
11.11.2020.  

 

 

 • В засідання Правління Бердичівської організації ТСОУ прийняли участь помічник голови Житомирської обласної організації ТСО України Меєр Надія Іванівна.

На засіданні Правління  Баранівської РО ТСОУ розглянуті наступні питання:

«Про результати діяльності Бердичівської організації ТСОУ в 2020 році та завдання на 2021 рік»

«Про роботу Ради правління Бердичівської організації  ТСОУ у 2020 році»

На засіданні Правління   були  підведені підсумки діяльності Бердичівської організації ТСОУ за 2020 рік та визначені завдання на 2021 рік.

 
26.10.2020.  

 

 

На засіданні Ради Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2020 року.

Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2021 рік.

Про результати комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Новоград-Волинської АШ ТСОУ.

Про результати комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Любарського РСТК ТСОУ.

Про результати комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Бердичівської АШ ТСОУ.

Про розгляд та затвердження кандидатур для обрання головами Ємільчинської та Овруцької РО ТСОУ.

 
21.10.2020.  

Шановні колеги!

            В різні періоди історії автомобілісти вносили і вносять вагомий вклад в економічну та оборонну міць країни.

Значна роль в цьому і автомобілістів ТСО України. На різних етапах вони зміцнювали економіку країни, а в роки суворих випробувань Другої світової війни тисячі вихованців ТСОАВІАХІМу пройшли мільйони кілометрів фронтових доріг, забезпечуючи велику Перемогу.

Вагомий внесок автомобілістів-вихованців ТСОУ і в сьогоденні держави.

Щорічно  в Україні збільшується кількість транспортних засобів.

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Саме  тоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, у наше  життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу і безпечне його використання, - та необхідна і благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте свої уміння та знання.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, кращих    серед яких готують у навчальних закладах нашого Товариства.

Щиро бажаю всім працівникам Товариства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

 І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

 

 

З повагою, голова Житомирської обласної організації ТСОУ     О.В. ДЯЧУК


 
24.09.2020.  

 

 

26  вересня 1991 року VII (позачерговий) зїзд ДТСААФ Української РСР прийняв доленосне рішення про створення Товариства сприяння обороні України.

     За 29 років діяльності, як самостійної організації, Товариство сприяння обороні України змогло вистояти, зберегти свою базову структуру, основний матеріальний і кадровий потенціал та продовжуємо виконувати статутні завдання.

За час, що минув, Ми зробили величезний внесок у зміцненняобороноздатності  держави. Цифри статистики не здатні передати всіх морально-фізичних зусиль людей, які організовують виконання статутних завдань Товариства, готуючи молодь до захисту України та зміцнення її економічного потенціалу, долаючи при цьому чимало проблем та труднощів.

Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, натхнення та успіх допомагають Вам долати життєві труднощі, кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібні справи, зроблені Вами.

Від усієї душі зичу міцного здоров’я і процвітання, нових здобутків і наснаги для нових професійних звершень.

 

З повагою,

Голова Житомирської

обласної організації ТСО України   О.В. Дячук

 
24.09.2020.  

 

складання присяги ліцеїста.

 

В проведені урочистих заходів брали участь:

 1. Заступник міністра освіти і науки України – Ігор Гарбарук.
 2. Голова Житомирської державної адміністрації Віталій Бунечко.
 3. Заступник голови Житомирської державної адміністрації Віра Рогова.
 4. ТВО начальника управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Осипович.
 5. ТВО голови Новоград-Волинської міської ради Олена Пономаренко.
 6. Начальник Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, генерал-майор Олександр Левченко.
 7. Заступник голови ГО «Товариство сприяння обороні України» Віталій Баранов.
 8. Голова Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України Олександр Дячук.
 9. Керівник осередку ГО «Український легіон» в м. Житомир Валерій Воробйов.

В проведені заходів також брали участь керівний склад військових частин, меценати, батьки та родичі ліцеїстів.

Під час урочистої частини виступаючі привітали ліцеїстів із посвятою в ліцеїсти та урочистим складання присяги ліцеїста.

Учасники заходу ознайомились із навчально-матеріальною базою ліцею, зразками військової техніки та зброї (представленими розвідувальним батальйоном),  елементами бойових армійських систем (БАС) безпілотні авіаційні комплекси, радіомоніторингом (представлених Житомирським військовим інститутом),скаутським рухом на Житомирщині, спортивним майданчиком, наданням першої домедичної допомоги (демонстрував «Український легіон») та іншим.

Голова Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України Олександр Дячук вручив Новоград-Волинському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради вручив пневматичну гвинтівку та 1000 кульок до неї.

 
23.09.2020.  

 

 

17 вересня 2020 року о 10-й годині на стадіоні «Освіта – колос» Любарською районною організацією ТСОУ проведено відкриття місячника, присвяченого Дню захисника України та вшанування пам’яті воїнів АТО-ООС.

Після відкриття місячника Любарською районною організацією ТСОУ спільно з представниками державної влади , місцевого самоврядування , радою ветеранів , спілкою учасників АТО-ООС, було проведено районні змагання з воєнізованого кросу ,  серед допризивної молоді учнів ЗОШ –І-ІІІ ст. Любарського району.

Учасників змагань та запрошених голова Любарської РО ТСОУ – Володимир Слободенюк привітав з відкриттям місячника присвяченого Дню захисника України та під звуки гімну надав право підняти прапор спортсменам Любарській гімназії №1, які були переможцями  минулорічних змагань.

На відкритті місячника  з вітальними  словами виступили :

 • Заступник голови Житомирської ОО ТСОУ – Люлька Валентина Володимирівна;
 • Начальник відділу освіти Любарської РДА – Будім Сергій Степанович ;
 • Завідувач сектору молоді та спорту Любарської ОТГ – Северин Олена Олександрівна;
 • Голова ради ветеранів Любарського району – Гудзь Степан Арсентійович;
 • Голова спілки ветеранів АТО-ООС – Бузон Анатолій Васильович ;
 • Головний суддя  змагань – Залуцький Юрій Леонідович, які привітали учасників зі святом , побажали успіхів та перемоги .

В змаганнях взяли участь 12 команд з ЗОШ І-ІІІ ст.. району в кількості 72  учні. Тривала наполеглива боротьба між командами .

За результатами суддівської колегії І- місце посіла команда Стрижівської ЗОШ-І-ІІІ ст., ІІ-місце виборола команда Мотовилівської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ-місце посіла команда Кириївської ЗОШІ-ІІІ ст.

 Команди переможці були нагороджені грамотами , медалями та грошовими винагородами від  Любарської РО ТСОУ .

 В нагородженні прийняв участь голова Любарської РО ТСОУ – Слободенюк Володимир Іванович та  керівник апарату Любарської РДА – Чмирук Андрій Феліксович , які привітали переможців змагань та побажали успіхів у навчанні та спорті.