Новини

30.11.2018.  

 

28-29 листопада 2018 року  базі  Житомирської обласної організації  ТСО України проведено всеукраїнський навчально-методичний  збір з новопризначеними  директорами навчальних закладів ТСО України.

 

У відповідності до  плану  основних заходів Товариства сприяння обороні України на 2018 рік на базі  Житомирської обласної організації  ТСО України проведено всеукраїнський навчально-методичний  збір з новопризначеними  директорами навчальних закладів ТСО України.

28 листопада 2018 року навчально-методичний збір проводився в конференцзалі готелю «Україна».

Голова Товариства сприяння обороні України Кошин С.М. наголосив на важливості тих напрямків статутної діяльності за які відповідають директори навчальних закладів ТСОУ.

Голова Житомирської обласної організації Ніколусь М.О. довів до присутніх інформацію про діяльність Житомирської ОО ТСОУ її навчальних закладів.

Начальник управління внутрішнього аудиту та управління майном Конончук О.В. довів порядок обліку і використання будівель, майнових комплексів та земельних ділянок НЗ ТСОУ...

Начальник управління техніки, технічних засобів та зброї довів до директорів навчальних закладів порядок обліку та експлуатації техніки в навчальному закладі.

Начальник управління координації діяльності навчальних закладів Сухарєв С.М. довів нормативно-правові акти та інші керівні документи що регламентують діяльність навчальних закладів ТСОУ.

Заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, головний бухгалтер ОО ТСОУ Люлька В.В. довела до присутніх основи бухгалтерського обліку та оподаткування діяльності НЗ ТСОУ. Можливість використання пільг в оподаткуванні НЗ ТСОУ. Раціональне використання отриманих доходів на придбання та оновлення матеріально-технічної бази і фінансового заохочення працівників…

В ході навчально-методичних зборів директори НЗ ТСОУ  відвідали відвідали Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

29 листопада 2018 року навчально-методичні збори проводились на базі Житомирської автомобільної школи ТСОУ.

В процесі навчально-методичного збору було проведено огляд навчально-матеріальної  бази Житомирської АШ ТСОУ, показані  навчальні класи, автомобільний парк, основну увагу було привернуто їх оснащенню необхідними вузлами та агрегатами, оформленню плакатами,   відповідними демонстраційними стендами та використанню технічних засобів навчання. 

З досить цікавими доповідями виступили перед директорами навчальних закладів викладач Житомирської АШ ТСОУ Бородін О.Ф. (методика підготовки та проведення занять викладачем) та директор Баранівського СТК ТСОУ Сябрук Ю.В. (порядок підготовки та проходження навчальним закладом державної акредитації).

 
20.11.2018.  

 

 20 листопада 2018 року напередодні Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України –  у 199-му Навчальному центрі Десантно-штурмових військ у м. Житомирі відбувся день відкритих дверей.

            В проведені заходу прийняли участь штатні працівники Житомирської обласної організації, активісти ТСОУ, учнівська та студентська молодь, мешканці міста…

Гості свята мали змогу ознайомитися з умовами проживання, харчування та підготовки курсантів 199 – го Начального центру, заняттями особового складу у навчальних класах за напрямками діяльності, практичними заняттями на повітряно-десантному комплексі, заняттями з фізпідготовки тощо.

На стройовому плацу представили бойову техніка Десантно-штурмових військ, а у фойє клубу – сучасні зразки стрілецької зброї.

Також в одному з кабінетів реконструювали шкільний клас, що зазнав обстрілу, з використанням речей із зони ООС та продемонстрували манекени, за допомогою яких курсанти освоюють навички надання першої домедичної допомоги.

 
26.10.2018.  

 

 

25  жовтня 2018 року відбулося засідання Ради Правління  Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

 

 

На засіданні Ради Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 1.  Про підсумки проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України.
 2. Про результати перевірки Коростишівського СТК (РО) ТСОУ.
 3. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2019 рік.
 4. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ за 9 місяців 2018 року.

 

 
24.10.2018.  

Шановні колеги!

            В різні періоди історії автомобілісти вносили і вносять вагомий вклад в економічну та оборонну міць країни.

Значна роль в цьому і автомобілістів ТСО України. На різних етапах вони зміцнювали економіку країни, а в роки суворих випробувань Другої світової війни тисячі вихованців ТСОАВІАХІМу пройшли мільйони кілометрів фронтових доріг, забезпечуючи велику Перемогу.

Вагомий внесок автомобілістів-вихованців ТСОУ і в сьогоденні держави.

Щорічно  в Україні збільшується кількість транспортних засобів.

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Саме  тоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, у наше  життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу і безпечне його використання, - та необхідна і благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте свої уміння та знання.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, кращих    серед яких готують у навчальних закладах нашого Товариства.

Щиро бажаю всім працівникам Товариства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

 І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

 

 

З повагою, голова Житомирської обласної організації ТСОУ     М.О.НІКОЛУСЬ


 

 

18 жовтня 2018року на базі Новоград-Волинської автомобільної школи ТСОУ в ході  навчально-методичного збору з директорами, заступниками директорів, викладачами, майстрами виробничого навчання водінню, інструкторами індивідуального навчання водінню відбулись змагання на особисту першість серед організацій ТСОУ області з фігурного та швидкісного водіння легкового автомобіля, присвячені 81-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ та Дню автомобіліста і дорожника.

У особистому заліку змагались 45 спортсменів.
 
В особистому заліку призові місця розподілились:
1 місце – Рябушенко Я.П. (Коростенський технічний коледж  ТСОУ)
2 місце – Романчук І.А.  (Житомирський СТК ТСОУ)
3 місце – Назаров С.Б. ( Новоград-Волинська  АШ ТСОУ).

Обласні змагання на особисту першість з фігурного та швидкісного водіння легкового-автомобіля серед організацій ТСОУ області пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно розпорядку змагань, вказаному в Положенні про змагання.
Слід відмітити сумлінне відношення до підготовки та проведення обласних змагань директора змагань - директора Новоград-Волинської АШ ТСОУ Осадчука О.О. та головного судді Бочковської Любов Анатоліївни.

 
18.10.2018.  

 

Метою навчально-методичного збору ставилось:

 • - поставити завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій (роль викладачів, МВНВ, ІІНВ у справі вдосконалення НМБ, якісній підготовці кадрів робітничих професій);
 • - підвести підсумки роботи навчальних закладів ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій за 9 місяців 2018  року;
 • - вивчити вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу;
 • - вивчити порядок планування та організації навчально-виробничого процесу, обліку навчально-виробничої роботи;
 • - показати методику підготовки викладача, МВНВ, ІІНВ до занять та організацію проведення занять;
 • - розглянути взаємозв’язок в роботі при підготовці водіїв автотранспортних засобів між викладачем, МВНВ, ІІНВ;
 • - провести обмін досвідом роботи кращих методистів при проведенні занять по практичному водінню автомобіля;
 • - провести ознайомлення учасників зборів з навчально-матеріальною базою Новоград-Волинської АШ ТСОУ;
 • - перевірити рівень професійних знань учасників збору.
 
16.10.2018.  

 

13 жовтня 2018 року в «Будинку ТСОУ» м. Київ відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України.

На урочистих зборах були присутні ветерани АТО, бійці 90 батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади, волонтери, члени родин учасників бойових дій, керівний склад, штатні працівники, активісти Товариства сприяння обороні України.

Учасників урочистих зборів привітав Голова ГО «ТСО України» Сергій Кошин.

За дорученням Президента України депутат Верховної Ради, капітан Збройних Сил України Тетяна Ричкова вручила державні ордени та медалі бійцям, які відзначилися під час бойових дій.

Народна артистка, Герой України Ада Роговцева разом з командиром 90-го батальйону Віталієм Барановим вручили відзнаки Генерального штабу Збройних Сил України волонтерам.

 Голова ГО «ТСО України» Сергій Кошин вручив відзнаки Генерального штабу Збройних Сил України активістам ТСО України.

Від  Житомирської обласної організації ТСОУ за вагомий особистий внесок у справу зміцнення співробітництва у військовій сфері, життєдіяльності Збройних сил України, всебічну підтримку Збройних Сил України були нагороджені:

 • Дячук Олександр Васильович - заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ– нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомндувача Збройних Сил України генерала армії України Муженка В.М.;
 • Ніколусь Михайло Олександрович - голова Житомирської обласної організації ТСОУ– грамотою начальника Генерального штабу – Головнокомндувача Збройних Сил України генерала армії України Муженка В.М.;
 • Слободенюк Володимир Іванович - Голова Любарської РО ТСОУ, директор Любарського СТК ТСОУ– подякою начальника Генерального штабу – Головнокомндувача Збройних Сил України генерала армії України Муженка В.М.
 
12.10.2018.  

 

 

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України в Хорошівській РО ТСОУ було проведено змагання-конкурс «Козацькі забави».  Учасники змагань показали вміння розбирати, збирати автомат, свою спритність, силу, швидкість, надання допомоги «потерпілому» і ін..

        Членом журі був учасник АТО,молодший сержант прикордонної служби Украіни - Віталій Дем’янчук.

      Голова районної організаціі Товариства сприяння обороні України - Валентина Онофріюк вручила переможцям м’ячі.

 

 
11.10.2018.  

 

Це свято започатковане в нелегкі  часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Цей день - Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Сьогодні наші земляки, кращі сини і доньки України, наслідуючи славетним традиціям предків, боронять рідну землю від знахабнілого північного сусідa. Члени Товариства сприяння обороні України теж не стоять осторонь від загальнодержавної справи.

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з Днем захисника  України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини.
        Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

 
08.10.2018.  

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2018 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної  роботи, присвяченого  Дню захисника України 06  жовтня  2018 року на базах Андрушівської та Овруцької РО  ТСОУ   відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 17 команд у командному заліку та 51 учасник в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда; Житомирської АШ  ТСОУ

2 місце - команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Баранівської РО ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Дмітрієв Олександр Ігорович  (Житомирська АШ ТСОУ);

2 місце – Француз Ірина Василівна (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце – Сікан Никита Володимирович (Баранівська РО  ТСОУ).

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Андрушівської РО ТСОУ Кулик Олена Анатоліївна   та голова Овруцької РО  ТСОУ Нестерчук Дмитро Миколайович.

 
05.10.2018.  

 

4 жовтня 2018 року на базі Бердичівського  СТК ТСОУ  відбулась службова нарада директорів КТК, АШ, СТК ТСОУ Житомирської області, голів організацій ТСОУ районного рівня.

            На службовій нараді були розглянуті питання:

 • Акредитації навчальних закладів ТСОУ області в 2018-2019 роках;
 • Планування основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2019 рік;
 • Інвентаризації  товароматеріальних цінностей;
 • Заслухано голів організацій ТСОУ районного рівня про хід проведення місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України;
 • Заслухано директорів навчальних закладів ТСОУ про хід підготовки до опалювального сезону;
 • Доведено наказ голови ГО ТСОУ про заохочення штатних працівників з нагоди 81-ї річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ –ТСОУ;
 • Доведено святковий наказ голови Житомирської обласної організації ТСОУ про заохочення з нагоди 81-ї річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ –ТСОУ.

Після проведення службової наради відбувся святковий обід з нагоди 81-ї річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ –ТСОУ.

 
03.10.2018.  

Шановні працівники, активісти і ветерани ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ! Щиро вітаю вас із 81-ю річницею з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ !

Час її становлення припав на буремні роки, але патріотизм і відданість своєму народу, світла ідея щасливого майбуття, прагнення жити і творити під мирним небом гуртували в її рядах впродовж десятиліть десятки тисяч людей.

За масштабами історії 81 рік – це лише мить її нестримного і невпинного плину. Та для організації – це ціла віха, що увібрала у себе весь героїзм нашого народу, левову частку втрат і потрясінь та додала вінок здобутків і перемог. Це був тернистий, часом кров’ю оплачений, але достойно і чесно пройдений шлях.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші земляки, наші батьки і діди за мир в Україні. Їх мужність, постійна готовність до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування, а обов’язок нащадків – бути гідними того безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Висловлюю вдячність кожному поколінню членів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни.

Нехай єдність часів і сердець додає всім оптимізму, наснаги та життєвих сил. Ваші патріотизм, ініціатива і завзяття – ось запорука великого майбутнього нашої держави.З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України   М.О.НІКОЛУСЬ
 

 
02.10.2018.  

 

Житомирська обласна організація ТСОУ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • Директора Ємільчинського спортивно-технічного клубу ТСОУ;
 • Головного бухгалтера Ємільчинського спортивно-технічного клубу ТСОУ;
 • Директора Коростенського технічного коледжу ТСОУ;
 • Директора Бердичівської автомобільної школи ТСОУ;
 • Помічника голови обласної організації ТСОУ з автомобільної служби;
 • Помічника голови обласної організації з юридичних питань.

Вимоги до кандидатів:

 1. Повна вища освіта.
 2. Досвід роботи на керівних посадах.
 3. Впевнена робота на комп’ютері.
 4. Порядність, бажання працювати.
 5. Вміння аналізувати, узагальнювати інформацію, робити висновки.
 6. Можливість виїзду у відрядження.
 7. Стать (чол., жінка)значення не мають.
 8. Перевага надається молодим та енергійним.
 9. Довідки за телефоном 0412-22-79-01.
 10. Резюме пересилати на електронну пошту zt-ootsou@ukr.net.
 
28.09.2018.  

 

28 вересня 2018 року Житомирською міською організацією ТСОУ та керівництвом ЗОШ №26 в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України була  проведена спортивна, військово-патріотична гра «Патріот»з учнівською молоддю старших класів ЗОШ №26 

Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань директора Житомирської ЗОШ №26 Янчук Ірини Мечіславівни та вчителя захисту Вітчизни Костенка Миколи Михайловича.

Переможці спортивної, військово-патріотичної гри «Патріот»  були нагороджені кубком, медалями,  дипломи,  та грамоти Житомирської міської організації  ТСОУ.

 
25.09.2018.  

 

 

21 вересня 2018 року напередодні Дня Партизанської Слави Андрушівською РО ТСОУ та відділо освіти Андрушівської РДА було організовано похід учнівської молоді (10-11 класів) Гальчинської, Нехворощанської, Городківської, Бровківської та Андрушівської ЗОШ I-III ст. до Партизанської землянки в с.Городківка Андрушівського району, Житомирської області.

Біля партизанської землянки відбувся  мітинг-реквієм по вшануванню подвигу партизанів і підпільників Другої світової  війни, їх неоціненного внеску у перемогу. В ході мітингу краєзнавець с.Городківка Савіцький Іван Леонтійович розповів присутнім історію про подвиги підпільної групи яка діяла в роки війні у нашому краї. Було покладено квіти до меморіального знаку та вшановано хвилиною мовчання земляків загиблих  у роки Другої світової війни.

 
25.09.2018.  

 

Шановні працівники, активісти і ветерани щиро вітаю вас

із 27-ю річницею створення Товариства сприяння обороні України!

 

З проголошенням 24 серпня 1991 року незалежності України, прийняттям Декларації про державний суверенітет і Акта про незалежність України ЦК ДТСААФ УРСР 26 вересня 1991 року скликав позачерговий VII з’їзд оборонного Товариства, який перетворив республіканську організацію ДТСААФ у самостійне Товариство сприяння обороні України (ТСО України) і оголосив, що створене Товариство сприяння обороні України є правонаступником ДТСААФ України. А в жовтні 1991 року Міністерство юстиції України зареєструвало його як Всеукраїнське громадське добровільне оборонно-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян.

За 27 років діяльності як самостійної організації Товариство сприяння обороні України разом з народом України пережило, вистояло важкі часи перебудови, зуміло «не розбазарити»  своє майно, зміцнити організаційну структуру, вдосконалити навчально-матеріальну базу.

Йдучи назустріч 27-й річниці з дня створення Товариства сприяння обороні України, колектив Товариства постійно нарощував зусилля по виконанню завдань з усіх напрямків статутної діяльності і досяг в цій справі певних позитивних результатів, а насамперед, з питань:

 • патріотичного виховання членів Товариства, пропаганди серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни;
 • участі в підготовці спеціалістів для Збройних Сил, інших військових формувань України і кадрів масових технічних професій для народного господарства;
 • розвитку технічних, військово-прикладних та авіаційних видів спорту.

Зокрема, організації ТСОУ області за 27 років діяльності показали свою дієздатність та підтвердили зростаючий авторитет Товариства серед населення нашої держави.

Користуючись нагодою вітаю всіх штатних працівників, ветеранів з 27-ю річницею ТСОУ.  

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших  успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай Вас підтримують  рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

З  повагою,

Голова Житомирської обласної

організації  ТСО України                                  М.О. Ніколусь.

 
24.09.2018.  

 

20 вересня 2018 року Баранівською РО ТСОУ на території Баранівського районного спортивно-технічного клубу ТСОУ  було проведено урочисте відкриття місячника військово-патріотичної роботи присвяченого  Дню захисника України із залученням представників військового комісаріату, освіти, міського будинку культури, спілки ветеранів АТО, авганців, а також були проведені районні змагання з воєнізованого кросу серед учнівської молоді  району.

Прибуло на змагання сім навчальних закладів району: Баранівський ліцей, ОНЗ Баранівська гімназія, Баранівська ЗОШ №2 ім.О.Сябрук, Першотравенська ЗОШ, Зеремлянська ЗОШ, Мар'янівська ЗОШ, Кашперівська ЗОШ.

Учасників районних змагань  привітав голова Житомирської обласної організації ТСО України М.О. Ніколусь.

В командному заліку перше місце посіла команда  - ОНЗ Баранівська гімназія, друге місце - Першотравенська ЗОШ; третьє місце - Кашперівська ЗОШ.

В особистому заліку перше місце посів Гамза Максим Олександрович (Кашперівська ЗОШ), друге місце - Чаплінський Віталій Олександрович (Першотравенськ ЗОШ), третьє місце - Марчук Святослав Васильович (Баранівка).

Переможців районних змагань було нагороджено дипломами, грамотами та грошовими винагородами.

 
24.09.2018.  

 

 

20 вересня 2018 року в Любарській районній бібліотеці Любарською РО ТСОУ було проведено тематичний вечір присвячений «Дню партизанської Слави» за участю учнів Любарського професійного ліцею. В урочистому зібранні взяли участь керівник апарату Любарської райдержадміністрації Чмирук Андрій Феліксович, голова ради ветеранів Гудзь Степан Арсентійович та запрошений колишній учитель історії – член Товариства дослідників Волині – Бондарчук Петро Онисимович.

Урочисте зібрання відкрила завідуюча районною бібліотекою            п. Романенко Л.А.,  виступили голова ветеранів Гудзь С.А., голова РО ТСОУ Слободенюк В.І. та керівник апарату РДА Чмирук А.Ф.

Виступ члена Товариства дослідників Волині Бондарчук П.О. був вдалим та цікавим. Розпочалась розповідь партизанським рухом на Житомирщині та в Любарському районі в цілому, далі зупинився історик на підпільниках, які діяли на території району в період окупації.

По закінченню заходу від районної організації ТСОУ головою РО Слободенюком В.І. було вручено Почесну грамоту члену Товариства дослідників Бондарчуку П.О. – за активну участь в громадському житті Товариства та особистий внесок в військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди «Дня партизанської Слави», працівникам районної бібліотеки було вручено квіти за підготовку в проведені даного заходу.

Після закінчення тематичного вечора було організовано покладання квітів до пам’ятного знака на  будівлі де в роки війни діяла підпільна партизанська організація.

 
24.09.2018.  

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2018 рік та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту , 22 вересня 2018 року на базі Горщиківського ліцею (Коростенський район) проведені змагання  з воєнізованого кросу серед організацій ТСОУ Житомирської області на приз Голови ЦК ДТСААФ України, генерал-полковника Жмаченка П.Ф. присвячені Дню захисника України.  В змаганнях прийняли участь  13 команд в командному заліку та 26 учасників в особистому заліку.

         Обласні змагання на приз Голови ЦК ДТСААФ України, генерал-полковника Жмаченка П.Ф. присвячені Дню захисника України пройшли на високому  організаційному та методичному рівні. Місце змагань було обладнане у відповідності до правил змагань. Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань вчителя захисту Вітчизни Горщиківського ліцею Пархомчука Володимира Миколайовича.

        Учнями Горщиківського ліцею  для учасників обласних змагань був представлений цікавий концерт художньої самодіяльності.

        На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

         Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України, теплі напутні слова.

         І ось після жеребкування та інструктажу спортсменів – перші старти. Вони відразу показали, що боротьба буде нелегкою.  Досвід  учасників у таких змаганнях поставили на терези швидкість і завзяття з одного боку та впевненість і стабільність - з іншого.

За результатами суддівського протоколу місця  розподілились:

а) в командному заліку :

-  І місце – команда  Горщиківська ОТГ;

-  ІІ місце – команда Любарської РО  ТСОУ;

-  ІІІ місце – команда Бердичівського СТК ТСОУ.

б) в особистому заліку:

- І місце Здота Ярослав Валерійович (Горщиківська ОТГ);

- ІІ місце Рудніцький Денис Олегович (Горщиківська ОТГ);

- ІІІ місцеСеменюк Максим Олександрович (Бердичівський СТК ТСОУ);

            Славним доповненням до ейфорії перемоги стали кубок, медалі, дипломи,  грамоти та грошові премії від обласної організації ТСОУ.

 
18.09.2018.  

 

17 вересня 2018 року Житомирською РО ТСОУ на базі Сінгурівської ЗОШ було проведено урочисте відкриття місячника військово-патріотичної роботи присвяченого  Дню захисника України та районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та розбирання-збирання макета АК-74. В змаганнях прийняло 9 команд.

Кращі результати виборили:

- в командному заліку:

І місце – Озерненська гімназія;

ІІ місце – Сінгурівська ЗОШ;

ІІІ місце – Новогуйвинська гімназія.

Переможці були нагороджені дипломами районної організації ТСОУ.

- особистому заліку зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

І місце – Химач Ольга Сергіївна - Озерненська гімназія;

ІІ місце – Колесніков Дмитро Ігорович - Сінгурівська ЗОШ;

ІІІ місце – Сікан Іван Валерійович – Озернянська гімназія.

Переможці були нагороджені грамотами районної організації ТСОУ, значками «влучний стрілець», та подарунками у вигляді грошових коштів.

- особистому заліку розбирання-збирання макету АК-74:

І місце – Колодюк Максим Васильович – Коднянська ЗОШ;

ІІ місце – Колесніков Дмитро Ігорович - Сінгурівська ЗОШ;

ІІІ місце – Мальована Єлізавета Миколаївна – Вертокиївська ЗОШ.

Переможці були нагороджені грамотами районної організації ТСОУ