Новини

22.02.2011.  

На базі Новоград-Волинської автошколи Товариства сприяння обороні України, під керівництвом голови Житомирської обласної організації відбулося засідання Бюро Житомирського обласного комітету Товариства сприяння обороні України.

 
01.02.2011.  

Під керівництвом заступника голови Житомирської обласної організації ТСО України з фінансово-економічної роботи Люльки Валентини Володимирівни на базі Житомирського обласного комітету відбувся семінар для головних бухгалтерів організацій Товариства області.

Для проведення семінару були запрошені Шевченко Надія Степанівна - завідувач сектором масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Житомирській  області та Мацкевич Ярослава Михайлівна - головний державний податковий інспектор сектору масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Житомирській області

 
24.01.2011.  

На базі Андрушівського спортивно-технічного клубу ТСОУ відбулася службова нарада з директорами та головними бухгалтерами Коростенського технічного коледжу, автомобільних шкіл та спортивно-технічних клубів Товариства сприяння обороні України Житомирської області.

На нараді підведено попередні підсумки фінансово-господарської діяльності організацій за 2010 рік.

 
30.10.2010.  

30.10.2010 року пройшли змагання з фігурного водіння легкового автомобіля серед МВНВ та ІІНВ на базі Бердичівської автомобільної школи ТСОУ. В змаганнях прийняло учать 16 команд та 45 учасників в особистому заліку.

 

17 червня 2010 року відбувся ІІ Пленум обласного Комітету на якому було заслухано заступника обласної організації-начальника відділу ПК, ОМР та С ОК ТСОУ О. В. Дячука доповідь «Про підсумки роботи ХІІ з'їзду ТСОУ та завдання Житомирської обласної організації виходячи з рішень ХІІ з'їзду» та доповідь «Про стан та шляхи удосконалення роботи з розвитку прикладних та технічних видів спорту в Житомирській обласній організації ТСОУ».

26-28 травня 2010 року відбулися навчально-методичні збори з директорами, їх заступниками, викладачами, МВНВ (ІІНВ) КТК, АШ, СТК. В ході зборів, 28.05.2010 р. на базі Житомирської АШ ТСОУ з метою перевірки практичних навиків МВНВ, ІІНВ, було проведено змагання на особисту першість серед МВНВ, ІІНВ з фігурного водіння легкового автомобіля присвячені 65-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.