Новини

01.02.2011.  

Під керівництвом заступника голови Житомирської обласної організації ТСО України з фінансово-економічної роботи Люльки Валентини Володимирівни на базі Житомирського обласного комітету відбувся семінар для головних бухгалтерів організацій Товариства області.

Для проведення семінару були запрошені Шевченко Надія Степанівна - завідувач сектором масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Житомирській  області та Мацкевич Ярослава Михайлівна - головний державний податковий інспектор сектору масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Житомирській області

 
24.01.2011.  

На базі Андрушівського спортивно-технічного клубу ТСОУ відбулася службова нарада з директорами та головними бухгалтерами Коростенського технічного коледжу, автомобільних шкіл та спортивно-технічних клубів Товариства сприяння обороні України Житомирської області.

На нараді підведено попередні підсумки фінансово-господарської діяльності організацій за 2010 рік.

 
30.10.2010.  

30.10.2010 року пройшли змагання з фігурного водіння легкового автомобіля серед МВНВ та ІІНВ на базі Бердичівської автомобільної школи ТСОУ. В змаганнях прийняло учать 16 команд та 45 учасників в особистому заліку.

 

17 червня 2010 року відбувся ІІ Пленум обласного Комітету на якому було заслухано заступника обласної організації-начальника відділу ПК, ОМР та С ОК ТСОУ О. В. Дячука доповідь «Про підсумки роботи ХІІ з'їзду ТСОУ та завдання Житомирської обласної організації виходячи з рішень ХІІ з'їзду» та доповідь «Про стан та шляхи удосконалення роботи з розвитку прикладних та технічних видів спорту в Житомирській обласній організації ТСОУ».

26-28 травня 2010 року відбулися навчально-методичні збори з директорами, їх заступниками, викладачами, МВНВ (ІІНВ) КТК, АШ, СТК. В ході зборів, 28.05.2010 р. на базі Житомирської АШ ТСОУ з метою перевірки практичних навиків МВНВ, ІІНВ, було проведено змагання на особисту першість серед МВНВ, ІІНВ з фігурного водіння легкового автомобіля присвячені 65-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.