Новини

24.07.2020.  

 

23 липня 2020 року у місті Києві  відбулися Загальні збори Товариства сприяння обороні України. На Загальні збори  прибули 139 делегатів із 168, яких було обрано на обласних Загальних зборах.

Житомирську обласну організацію ТСО України представляли обрані Загальними зборами Житомирської обласної організації  ТСОУ делегати:

 1. Гайструк Юрій Миколайович – голова Житомирської МО ТСОУ; директор Житомирської АШ ТСОУ.
 2. Гапчук Інна Анатоліївна - голова Бердичівської організації ТСОУ, директор Бердичівського СТК ТСОУ.
 3. Грабовський Олександр Валентинович - голова Чуднівської районної організації ТСОУ, директор Чуднівського СТК ТСОУ.
 4. Дячук Олександр Васильович –голова Житомирської обласної організації ТСОУ.
 5. Люлька Валентина Володимирівна – заступник голови обласної організації ТСОУ, головний бухгалтер ОО ТСОУ.
 6. Меєр Надія Іванівна – помічник голови з обліку ОЗ та ТМЦ.
 7. Осадчук Олександр Олексійович – директор Новоград–Волинської  АШ ТСОУ.
 

      Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України! Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.
             В червні 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої країни і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

       Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

       У переддень відзначення Дня Конституції вітаю вас з цим святом!  Щиро бажа. ветеранам, членам оборонного Товариства щастя, доброго здоров’я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників Вітчизни. Хай Ваша енергія, професіоналізм, спрямованість на нові перспективи та звершення сприятимуть розбудові української  держави та демократичного суспільства.

 

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                                      О.В. ДЯЧУК

       

         

 

 

 

Хомеча Аксентій Федорович народився 15 липня 1941 року.

            З 12  листопада 1964 року по 23 січня 2019 року Аксентій Федорович на різних посадах працював в Новоград-Волинській автомобільній школі ДТСААФ-ТСОУ.

            22 грудня 1999 року Хомечі А.Ф. присвоєно Почесне звання «Ветеран Товариства сприяння обороні України».

            Аксентій Федорович нагороджений відзнакою Міністра оборони України «За сприяння Збройним Силам України» та неодноразово заохочувався Грамотами та Подяками Житомирської обласної організації ДТСААФ-ТСОУ.

            Аксентій Федорович був чудовим сім’янином, відмінним фахівцем та товаришем.

            Наші щирі співчуття родині покійного.

 
05.06.2020.  

 

 

7 червня християни відзначають одне з найбільших свят – День Святої Трійці. Це свято має багато традицій та є знаковим для вірян, адже, за біблійними оповідями, саме на Зелені свята на апостолів зійшли вогненні язики Святого Духа, і вони почали проповідувати на різних мовах світу.Саме цей день є днем утворення вселенської апостольської Церкви. На знак пам’яті про незбагненну подію: зішестя Святого Духа на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.

Це традиційне свято, коли храми та оселі прикрашають свіжоскошеною травою й квітами, запах яких нагадує усім нам про сходження Святого Духа.

День Святої Трійці — одне з найулюбленіших і найшановніших свят українського народу і відзначається з давніх-давен. Це свято — ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім’я любові до людей, бо свято Трійці припадає на п’ятдесятий день по Воскресінні Христовому. 

 Бажаю вам у цей світлий день добра та злагоди, людського щастя та Божого благословення. Нехай віра та любов допомагають вам долати всі труднощі сьогодення. Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

Хай у цей день зміцняться наші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі замисли.

 

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ          О.В. ДЯЧУК

 
07.05.2020.  

 

 

 Щиросердно вітаю вас із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – священним святом народної мужності і звитяги!

 

 Цей  день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

 

 Земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

 

 Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

 

 Від імені обласної організації ТСОУ щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо вірю, що цьогорічний, День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.

 

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З повагою, 

Голова Житомирської обласної організації ТСО України    О.В. ДЯЧУК


 
16.04.2020.  

Шановні колеги!

Чималі труднощі та випробування випали на долю не тільки нашої громадської організації, але й держави та всього українського народу. Проте, нам не варто впадати у відчай. Треба вірити та надіятися, що Господь не залишить нас у біді. Великдень нагадує нам про взаємне прощення, коли потрібно забути образи і негаразди, щоб розпочати новий день з відкритою душею та чистим сумлінням. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай боже благословіння буде запорукою миру  та подолання всіх негараздів  на нашій землі, духовного відрордження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Христос Воскрес!

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної

організації ТСО України            О.В. ДЯЧУК

 
06.03.2020.  

 

Загальних зборів  Житомирської обласної організації

Товариства сприяння обороні України

5 березня 2020 року відбулися Загальні збори Житомирської обласної організації  ТСО України.  В роботі Загальних зборів  Житомирської обласної організації ТСОУ прийняв участь Голова Товариства сприяння обороні України  Кошин Сергій Мефодійович.

На Загальних зборах  розглянуті наступні питання:

 • звіт Правління про діяльність Житомирської обласної організації ТСОУ за період з лютого 2015 по лютий 2020 року та визначення основних напрямів, чергових завдань і найважливіших питань життя і діяльності Житомирської обласної організації ТСОУ;
 • звіт Контрольно-ревізійної комісії Житомирської обласної організації ТСОУ;
 • вибвибори  Контрольно-ревізійної   комісії   Житомирської обласної організації ТСОУ;
 • вибори складу Правління Житомирської обласної організації ТСОУ;
 • вибори делегатів від Житомирської ОО ТСОУ на Загальні Збори Товариства.  

Після обговорення доповідей Прийнята постанови по звітній доповіді  Правління та доповіді контрольно-ревізійної комісії .

 

Обрано Правління Житомирської обласної організації ТСОУ в кількості 22 чоловік, персонально:

 1. Білюка Василя Олександровича  – голову Олевської РО ТСОУ, директора Олевського СТК ТСОУ.
 2. Бочковську Любов Анатоліївну – голову Новоград-Волинської РМО ТСОУ.
 3. Гальченко Наталію Михайлівну – ВО директора Радомишльської АШ ТСОУ.
 4. Гапчук Інну Анатоліївну – голову Бердичівської організації ТСОУ.
 5. Гайструка Юрія Миколайовича – голову Житомирської МО ТСОУ, директора Житомирської АШ ТСОУ.
 6. Грабовського Олександра Валентиновича – голову Чуднівської РО ТСОУ, директора Чуднівського СТК ТСОУ.
 7. Дмитренко Інну Василівну – ВО директора Ємільчинського СТК ТСОУ.
 8. Дячука Олександра Васильовича – ТВО голови Житомирської ОО ТСОУ.
 9. Кучика Володимира Миколайовича – голову Коростишівської РО ТСОУ, директора Коростишівського СТК ТСОУ.
 10. Нишпала Володимира Людвиговича – голову Андрушівської РО ТСОУ, директора Андрушівського СТК ТСОУ.
 11. Люльку Валентину Володимирівну – головного бухгалтера ОО ТСОУ.
 12. Мельніченко Людмила Миколаївна – голову Малинської РО ТСОУ, директора Малинського СТК ТСОУ.
 13. Меєр Надію Іванівну -  помічника голови з загальних питань.
 14. Онофріюк Валентину Григорівну – голову Хорошівської РО ТСОУ.
 15. Осадчука Олександра Олексійовича – директора Новоград-Волинської АШ ТСОУ.
 16. Нестерчука Дмитра Миколайовича – голову Овруцької РО ТСОУ, директора Овруцького СТК ТСОУ.
 17. Панасюк Юлію Віталіївна - бухгалтера Бердичівської АШ ТСОУ.
 18. Паянова Руслана Анатолійовича – голову Житомирської РО ТСОУ, директора Житомирського СТК ТСОУ.
 19. Сірика Юрія Миколайовича – помічника голови з господарських питань.
 20. Слободенюка Володимира Івановича – голову Любарської РО ТСОУ, директора Любарського СТК ТСОУ.
 21. Сологуб Валентину Степанівну – ВО директора Коростенського технічного коледжу.
 22. Сябрука Юрія Володимировича – голову Баранівської РО ТСОУ, директора Баранівського СТК ТСОУ.

 

 

Обрано обласну ревізійну комісію Житомирської обласної організації ТСОУ в кількості  5 чоловік, персонально:

 1. Кобилінську Наталію Вікторівну – головного бухгалтера Овруцького СТК ТСОУ
 2. Кушніренка Ігоря Володимировича – заступника директора Житомирської АШ ТСОУ.
 3. Лисюк Людмилу Миколаївну – головного бухгалтера Новоград-Волинської АШ ТСОУ.
 4. Пивовара Івана Вікторовича – майстра виробничого навчання водінню Любарського СТК ТСОУ
 5. Наумчук Оксану Сергіївну – головного бухгалтера Житомирського СТК ТСОУ

 

Обрано делегатами на Загальні збори ГО «ТСО України»:

 1. Гайструка Юрія Миколайовича – голову Житомирської МО ТСОУ, директора Житомирської АШ ТСОУ.
 2. Гапчук Інну Анатоліївну - голову Бердичівської організації ТСОУ, директора Бердичівської АШ ТСОУ.
 3. Грабовського Олександра Валентиновича – голову Чуднівської РО ТСОУ, директора Чуднівського СТК ТСОУ.
 4. Дячука Олександра Васильовича – ТВО голови Житомирської ОО ТСОУ.
 5. Люльку Валентину Володимирівну – заступника голови Житомирської ОО ТСОУ. головного бухгалтера ОО ТСОУ.
 6. Меєр Надію Іванівну – помічника голови з загальних питань.
 7. Осадчука Олександра Олексійовича – директора Новоград-Волинської АШ ТСОУ

 

 

Після проведення Загальних зборів  Житомирської обласної організації ТСОУ проведено засідання Правління обласної організації

 

Правлінням Житомирської обласної організації ТСО України:

 1. Обрано  Дячука Олександра Васильовича - Головою Житомирської обласної організації ТСО України.
 2. Обрано Люльку Валентину Володимирівну заступником голови Житомирської обласної організації ТСО України.
 1. Обрано склад Ради Правління Житомирської обласної організації ТСОУ  в кількості 7 чоловік, персонально:
 1. Гайструка Юрія Миколайовича – голову Житомирської МО ТСОУ, директора Житомирської АШ ТСОУ.
 2. Гапчук Інну Анатоліївну - голову Бердичівської організації ТСОУ, директора Бердичівської АШ ТСОУ.
 3. Грабовського Олександра Валентиновича – голову Чуднівської РО ТСОУ, директора Чуднівського СТК ТСОУ.
 4. Дячука Олександра Васильовича – голову Житомирської ОО ТСОУ.
 5. Люльку Валентину Володимирівну – заступника голови Житомирської ОО ТСОУ. головного бухгалтера ОО ТСОУ.
 6. Меєр Надію Іванівну – помічника голови з загальних питань.
 7. Осадчука Олександра Олексійовича – директора Новоград-Волинської АШ ТСОУ.
 
06.03.2020.  

 Любі жінки!

       Від імені Житомирської обласної організації ТСОУ прийміть найщиріші вітання з найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

      У це прекрасне свято від усієї душі бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров'я, здійснення всіх мрій та бажань!

Нехай кожен день буде сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт, а прекрасні почуття зігрівають ваші серця і окрилюють на нові досягнення та життєві перемоги.

 Гарного вам настрою, родинного затишку, щирої любові і гармонії!

 Будьте коханими та щасливими!


З повагою,
Голова Житомирської обласної організації ТСОУ    О.В. ДЯЧУК

 
23.01.2020.  

 

 22 січня 2020 року після тяжкої і тривалої хвороби помер голова Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України НІКОЛУСЬ Михайло Олександрович.

На всіх посадах, які йому довелося обіймати, від рядового солдата до курсанта військового училища чи слухача академії, від командира взводу до начальника відділу армійського рівня, від лейтенанта до полковника, Михайло Олександрович завжди був відповідальною і чесною людиною, взірцем для своїх підлеглих та колег у виконанні своїх службових обов’язків, вірності Присязі. Очоливши у 1987-му році Житомирську обласну організацію Товариства сприяння обороні України, він на протязі 32-х років міцно тримав у руках важелі управління великим і різнорідним колективом, членів ТСО України Житомирщини. Його великий життєвий досвід, життєва мудрість і відповідальне ставлення до людей та дорученої справи були надійним гарантом успішної діяльності очолюваного ним колективу обласної організації. Колектив Житомирської обласної організації ТСОУ висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким, колегам, всім, кого доля звела з цією чудовою людиною – люблячим батьком і дідусем, вимогливим, але турботливим керівником, вірним та надійним другом і товаришем. Світла пам'ять про Михайла Олександровича назавжди залишиться в наших серцях.

 
24.12.2019.  

 

Житомирська обласна організація ТСО України вітає ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, штатних працівників, членів Товариства з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я,  добробуту, благополуччя і Божої благодаті. Нехай рік Новий  буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі. Бажаємо, щоб  Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи вагомими та переконливими. Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов’ю, надією і вірою. Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім’ї, тепла і світла в Вашій оселі.

 

Голова Житомирської обласної організації ТСО України  М.О.Ніколусь

 
23.12.2019.  

 

В листопаді – грудні 2019 року в РО, РМО, МО ТСОУ Житомирської області проведені Загальні збори. 

                На Загальних зборах РО, РМО, МО ТСОУ області розглядались наступні питання:

1) Звіт Правління про діяльність організацій за звітний період та визначення основних напрямів, чергових завдань і найважливіших питань життя і діяльності.

2) Звіт Контрольно-ревізійної комісії організацій.

3) Вибори складу Правління (РО, РМО, МО).

4) Вибори Контрольно-ревізійної комісії (РО, РМО, МО).

5) Вибори делегатів на Загальні збори Житомирської ОО ТСОУ.

 

Головами відокремлених підрозділів районного рівня Правліннями РО, РМО, МО ТСОУ області обрані:

 • Андрушівської РО ТСОУ                 - Нишпал Володимир Людвигович;
 • Баранівської РО ТСОУ                     - Сябрук Юрій Володимирович;
 • Бердичівської О ТСОУ                     - Гапчук Інна Анатоліївна;
 • Ємільчинської РО ТСОУ                  - Кашпуренко Михайло Сергійович;
 • Житомирської РО ТСОУ                  - Паянов Руслан Анатолійович;
 • Житомирської МО ТСОУ                - Гайструк Юрій Миколайович;
 • Коростишівської РО ТСОУ              - Кучик Володимир Миколайович;
 • Любарської РО ТСОУ                       - Слободенюк Володимир Іванович;
 • Малинської РО ТСОУ                      - Мельніченко Людмила Миколаївна;
 • Новоград-Волинської РМО ТСОУ    - Бочковська Людмила Анатоліївна;
 • Овруцької РО ТСОУ                        - Нестерчук Дмитро Миколайович;
 • Олевської РО ТСОУ                         - Білюк Василь Олександрович;
 • Хорошівської РО ТСОУ                   - Онофріюк Валентина Григорівна;
 • Чуднівської РО ТСОУ                 - Грабовський Олександр Валентинович.

     

 
20.12.2019.  

 

19 грудня 21019 року в залі засідань Житомирської обласної організації ТСОУ відбулось засідання Правління Житомирської обласної організації ТСОУ.

На засіданні Правління було розглянуто  питання «Про скликання Загальних Зборів Житомирської обласної організації ТСОУ»

 
19.12.2019.  

 

 На засіданні Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 

 1.  Про затвердження фінансового плану організацій ТСОУ Житомирської області на 2029 рік.
 2. Про затвердження рішень Правлінь Відокремлених підрозділів районного рівня Житомирської області щодо обрання голів РО, РМО, МО ТСОУ Житомирської області.
 3. Про надання безповоротної фінансової допомоги військовій частині А1065.
 4. Про надання безповоротної фінансової допомоги ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж».
 5. Про кандидатуру для занесення на Дошку пошани Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» у мережі Інтернет (сайт www.)
 
11.12.2019.  

 

 

В Хорошівській РО ТСОУ (Житомирська ОО ТСОУ) спільно із військовим комісаріатом проведено військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Cил України.

В змаганнях брали участь команди Рижанського ліцею, Зубринської ЗОШ, Хорошівського ліцею №1 та Хорошівського ліцею №2.

   В ході змагань проводились конкурси:

 • представлення команд;
 • силова естафета;
 • медичний (накладання пов;язок);
 • командне присідання;
 • підтягування;
 • розбирання та збирання автомата;
 • стрільба з пневматичної гвинтівки;
 • перетягування каната;

Перемогу здобула команда Хорошівського ліцею №1.

Переможці нагороджені кубком, грамотами та подарунками

 
25.10.2019.  

Шановні колеги!

            В різні періоди історії автомобілісти вносили і вносять вагомий вклад в економічну та оборонну міць країни.

Значна роль в цьому і автомобілістів ТСО України. На різних етапах вони зміцнювали економіку країни, а в роки суворих випробувань Другої світової війни тисячі вихованців ТСОАВІАХІМу пройшли мільйони кілометрів фронтових доріг, забезпечуючи велику Перемогу.

Вагомий внесок автомобілістів-вихованців ТСОУ і в сьогоденні держави.

Щорічно  в Україні збільшується кількість транспортних засобів.

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Саме  тоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, у наше  життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу і безпечне його використання, - та необхідна і благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте свої уміння та знання.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, кращих    серед яких готують у навчальних закладах нашого Товариства.

Щиро бажаю всім працівникам Товариства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

 І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

 

 

З повагою, голова Житомирської обласної організації ТСОУ     М.О.НІКОЛУСЬ


 
18.10.2019.  

 

 

 1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2019 року.
 2. Про підсумки проведення місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України.
 3. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2020 рік.
 4. Про роботу Клубів національно-патріотичного виховання молоді (у відповідності до Постанови Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, Протокол № 18 від 18.07.2019 р.)
 5. Звіт голови Бердичівської організації ТСОУ про стан національно-патріотичної роботи в Бердичівській організації ТСОУ.
 6. Звіт голови Коростишівської РО ТСОУ про стан національно-патріотичної роботи в Коростишівській РО  ТСОУ.
 7. Про хід підготовки та проведення звітно – виборної кампанії.
 8. Розгляд пропозицій, змін, доповнень до нової редакції Статуту ГО «ТСОУ»
 9. Про скликання Правління Житомирської ОО ТСОУ.
 10. Про кандидатуру для обрання головою Ємільчинської РО ТСОУ.
 
11.10.2019.  

 

Це свято започатковане в нелегкі  часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Цей день - Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Сьогодні наші земляки, кращі сини і доньки України, наслідуючи славетним традиціям предків, боронять рідну землю від знахабнілого північного сусідa. Члени Товариства сприяння обороні України теж не стоять осторонь від загальнодержавної справи.

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з Днем захисника  України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини.
        Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

 
10.10.2019.  

 

 

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України щиро вітає штатних працівників та ветеранів Новоград-Волинської автомобільної школи ДТСААФ-ТСОУ з 60-ю річницею з Дня створення.

             З 13 жовтня 1959 року наказом Голови ЦК ДТСААФ СРСР №7 від 15.07.1959 р. на базі Житомирського автомотоклубу в м. Новоград-Волинський був створений автоклуб, який 01.01.1975 р. наказом голови ЦК ДТСААФ СРСР № 678 від 15.11.1974 р.був перейменований в автомобільну школу ДТСААФ.

              26 вересня 1991 року згідно рішення VII позачергового з’їзду ДТСААФ УРСР, автомобільну школу ДТСААФ перейменовано в Новоград-Волинську автомобільну школу Товариства сприяння обороні України.
              В автошколі працює багато досвідчених працівників – ветеранів ДТСААФ- ТСОУ, які внесли великий вклад у розбудову навчально-матеріальної бази, підготовку кваліфікованих фахівців для Збройних Сил та народного господарства.

              Нехай Вас завжди супроводжують здоров’я та вдача, бадьорість, добробут,  вражаючий успіх та  відчуття вічної молодості, щирість і відвертість, рішучість та мужність, любов до людей та Батьківщини.

Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, натхнення та успіх допомагають Вам долати життєві труднощі, а кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібній людям справи, зроблені Вами.

Від усієї душі зичимо Вам, штатним працівникам, родинам доброго здоров’я, щастя. Нехай здійсняться всі Ваші надії та сподівання, завжди будуть поруч вірні друзі й доля лагідно посміхається Вам.

Нехай на Вашому життєвому небосхилі завжди сяє сонечко, райдугою виблискує радість, добро та всілякі гаразди. Будьте й надалі в творчому пошуку, живіть і працюйте на радість людям, на благо нашої держави. Успіхів у всіх справах, благополуччя і добра. 

 
07.10.2019.  

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2019 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної  роботи, присвяченого  Дню захисника України 05  жовтня  2019 року на базах Овруцької та Чуднівської РО  ТСОУ   відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 17 команд у командному заліку та 51 учасник в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда; Житомирської АШ  ТСОУ

2 місце - команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Коростенського технічного коледжу ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Дмітрієв Олександр Ігорович  (Житомирська МО ТСОУ);

2 місце – Поляковський Ярослав Вікторович (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце – Снігур Вероніка Василівна (Житомирська АШ  ТСОУ).

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Овруцької РО  ТСОУ Нестерчук Дмитро Миколайович  та голова Чуднівської РО ТСОУ Грабовський Олександр Валентинович.

 
27.09.2019.  

 

26 вересня   2019 року Новоград-Волинською РМО ТСОУ (Житомирська ОО ТСОУ) в ході місячника військово-патріотичної роботи проведені міські змагання  змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міста.

В змаганнях прийняли участь 11 команд по 3 учасника та тренери. Змагання проходили на базі Новоград – Волинського ліцею № 11

Серед команд призові місця розподілилися:

1 місце  -  команда ЗОШ №10

2 місце – команда  ЗОШ № 5

3 місце – команда   ЗОШ № 7

 

       Переможці змагань в особистому заліку серед дівчат:

1 місце – Потайчук Дар´я (ЗОШ №5)

2 місце – Печень Євгенія  (ліцей № 11)

3 місце –  Маштабрика Марина (ЗОШ №10)

 

      Переможці змагань в особистому заліку серед юнаків:

1місце –  Гаврилюк Олександр ( ЗОШ № 10)

2 місце – Мамай Богдан ( ЗОШ №10)

3 місце – Гарбовський Павло ( ЗОШ № 5)

          Від Новоград – Волинської РМО ТСОУ команди та переможці змагань особистому заліку були нагороджені медалями, дипломами та грамотами ТСОУ.