Новини

27.10.2023.  

26 жовтня 2023 року  на базі Овруцького спортивно-технічного клубу ТСО України, згідно розпорядження голови Житомирської ОО ТСОУ, відбулося розширене засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, на якому були присутні, крім членів Ради Правління,  директори та головні бухгалтери навчальних організацій ТСОУ області.

На засіданні підбили підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2023 року; затвердили План основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2024 рік;  розглянули та затвердили кандидатури для обрання головами Малинської РО ТСОУ та Житомирської МО ТСОУ; розглянули результати перевірки Овруцького СТК ТСОУ та Овруцької РО ТСОУ, а також заслухали директора Овруцького СТК ТСОУ та голову Овруцької РО ТСОУ Кобилінську Н.В. про стан справ.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК подякував всім за плідну працю та привітав з прийдешнім професійним святом Днем автомобіліста та дорожника.  

 

 
06.10.2023.  

07 жовтня Житомирська обласна організація святкує День створення організації.

Історія обласної організації є частиною історії України. Організація пройшла важкий шлях боротьби і перемог, внесла вагомий внесок в підготовку багатьох тисяч патріотів рідної землі – мужніх захисників Вітчизни, кваліфікованих спеціалістів для народного господарства, досвідчених спортсменів.

Сьогодні ми переживаємо той історичний момент, коли наша нація гартується у боротьбі. Коли на полях боїв вирішується доля не тільки незалежності України, а й самого факту існування української нації. Житомирська обласна організації не стоїть осторонь цих подій, активно долучаєся до надання допомоги по потребах сьогодення.

Гордістю обласної організації завжди були і є люди – справжні професіонали своєї справи, віддані патріоти України. І сьогодні, наші працівники стали на захист України у лавах Збройних Сил України та інших силових структурах.

Вітаю всіх штатних працівників Житомирської обласної організації та всіх її структурних підрозділів з річницею з Дня створення Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Висловлюю вдячність кожному поколінню  членів ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни

Бажаю міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба, успіхів Вам у виконанні своїх обов’язків.

 
02.10.2023.  

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2023 рік, 30 вересня  2023 року на базі Чуднівського РСТК ТСОУ (південна зона) та Новоград-Волинської РМО ТСОУ (північна зона) відбулися змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області присвячені Дню захисників і захисниць України.

В змаганнях прийняли участь 16 команд в командному заліку та 33 учасники в особистому заліку.  

Обласні змагання на відкриту першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки пройшли на належному організаційному та методичному рівні, як в південній, так і в північний зонах.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії, в північній зоні організовував роботу головний суддя змагань Бочковська Л.В. (голова Новоград-Волинської  РМО ТСОУ), в південній зоні - головний суддя змагань Слободенюк В.І. (голова Любарської РО  ТСОУ).

 

За результатами суддівського протоколу призові місця в командному заліку зайняли:

    - І місце – команда Житомирської МО ТСОУ;

    - ІІ місце – команда Бердичівської АШ ТСОУ;

    - ІІІ місце – команда Житомирської РО ТСОУ.

 

Команди – переможці нагороджені Кубком Житомирської ОО ТСОУ (за І місце) та Дипломами Житомирської ОО ТСОУ І-ІІІ ступеня.

 

В особистому заліку:

  • перше місце зайняв Дмітрієв Олександр Ігорович (Житомирська МО ТСОУ);
  • друге місце Карпович Володимир Миколайович  (Житомирська МО ТСОУ);
  • третє місце  Мельник Роман Ігорович  (Житомирська МО ТСОУ).

Переможці обласних змагань в особистому заліку нагороджені Медалями,  Грамотами Житомирської ОО ТСОУ та грошовими винагородами.

 
29.09.2023.  

Щиро вітаю Вас з ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ,

ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА та

зі святом ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

 

          Це - свята спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

          Сьогодні, як ніколи, дякую нашим мужнім і непереможним захисникам та захисницям за їх героїзм, відвагу, самовідданість у боротьбі з ворогом і захисті суверенітету України.

          Низький уклін кожному, хто на всіх фронтах захищає цілісність нашої держави.

          Вічна пам’ять героям, які полягли у боях, віддавши свої життя за мирне майбуття прийдешніх поколінь українців.

          Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!  Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

 

 

З повагою,

Т.В.О. Голови Житомирської ОО ТСОУ                                       Валентина ЛЮЛЬКА

 
29.09.2023.  

Відповідно до плану основних заходів Любарської районної організації ТСО України на 2023 рік та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту, 28 вересня 2023 року на стадіоні "Освіта-Колос" смт. Любар проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та міні-футболу серед ліцеїстів Любарської громади присвячені Дню захисників та захисниць України. 

В змаганнях прийняли участь 18 команд.

За результатами суддівської колегії зі стрільби з пневматичної гвинтівки призові місця зайняли команди:

І місце - команда Любарського ліцею № 1;

ІІ місце - команда Стрижівського ліцею;

ІІІ місце - команда Любарського ліцею № 2.

 

В особистому заліку переможцями стали:

І місце - Шастун Ілля (Любарський ліцей № 2);

ІІ місце - Новікова Дарина (глезненський ліцей);

ІІІ місце - Богданенко Юрій (Любарський ліцей № 1).

 

З турніру по міні-футболу розподілилися місця наступним чином:

І місце - Любарський ліцей № 1;

ІІ місце - Любарський ліцей № 2;

ІІІ місце - Стрижівчький ліцей.

 
28.09.2023.  

28 вересня 2023 року Баранівською районною організацією Товариства сприяння обороні України було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів навчальних закладів присвячені до Дня захисників та захисниць України.

У змаганнях прийняло участь 10 команд.

Інструктаж по змаганнях провів голова Баранівської РО ТСОУ Юрій Сябрук.

В особистому заліку найкращими стали:

1 місце - Матвейцова Ангеліна;

2 місце - Парфенюк Максим;

3 місце - Чумак Михайло.

Переможці були нагороджені значками «Влучний стрілець», грамотами Баранівської РО ТСОУ та кульками для стрільби.

В командному заліку кращими стали:

1 місце - Першотравенський ліцей;

2 місце - Кашперівський ліцей;

3 місце - Баранівський ліцей №2 їм. О.Сябрук.

Переможці були нагороджені грошовою винагородою та дипломами Баранівської РО ТСОУ.

 
27.09.2023.  

26 вересня 2023 року Новоград-Волинською районо-міською організацією ТСО України були проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячені Дню захисників та захисниць України.

Змагання проводилися на базі Звягельського ліцею з посиленою військово - фізичною підготовкою.

В змаганнях взяли участь вісім команд з навчальних закладів міста Звягель.

Суддівство змагань провів керівник гуртка «Влучний стрілець» Анатолій Тарасенко.

Команди продемонстрували досить високі результати. 

І місце зайняла команда ліцею з посиленою  військово-фізичною підготовкою.

ІІ місце – команда гімназії  № 5.

ІІІ місце – команда ліцею №1.

 

В особистому заліку:

І місце – Лукянчук Євгенія – ліцей з ПВФП.

ІІ місце – Пінчук Денис – ліцей з ПВФП.

ІІІ місце – Кирилович Андрій гімназія № 5.

Переможці змагань в командному заліку нагороджені  дипломами та медалями, а в особистому - грамотами та медалями Новоград-Волинської РМО ТСОУ.

Голова Новоград - Волинської РМО ТСОУ Любов БОЧКОВСЬКА  висловлює слова вдячності директору Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктору ОНИЩУКУ за надання допомоги в проведенні змагань.

 
27.09.2023.  

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху «Я – учасник дорожнього руху» 21 вересня 2023 року в Ємільчинський спортивно-технічний клуб ТСО України завітали учні 7 класу Середівського ліцею Ємільчинської селищної ради.

З учнями ліцею було проведено інформаційну бесіду щодо правил безпеки поведінки на дорогах, безпечного керування велосипедами та самокатами. Ознайомили дітей з дорожніми знаками.

Для перевірки знань учнів була проведена вікторина з правил безпеки дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів.

Діти мали змогу познайомитися із навчальними автомобілями, а інструктори індивідуального навчання водінню показали майстер-клас водіння легкового автомобіля на майданчику.

 
19.09.2023.  

Новоград – Волинська РМО ТСО України прийняла участь у проведені Олімпійського тижня «У спорті наша сила і здоров’я», який проводився з 11 вересня по 15 вересня 2023 року у Звягельському ліцеї  з посиленою військово-фізичною підготовкою, з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Протягом тижня ліцеїсти змагалися у наступних видах спорту: футбол, волейбол, теніс, армреслінг, метання гранати та перетягування канату.

          Також відбулися товариські зустрічі з футболу та перетягування канату з командою ДЮКФП, а команда дівчат-переможців ліцею зустрілася з командою ДЮСШ в грі з волейболу.

В загальному заліку взводом-переможцем Олімпійського тижня визнано ліцеїстів 11-Б класу.

За результатами Олімпійського тижня найкращими виявились:

 з тенісу:

- серед дівчат Ткачук Ганна (11-Б);

- серед хлопців  - Деюн Дмитро (11-Б).

 Армреслінг:

- серед хлопців – Гайсан Денис (11-А клас), серед дівчат – Мартинюк Даря (10-В клас);

- Перетягування канату – хлопці 11-Б клас; дівчата – 11-Вклас.

- Футбол – 10-Б клас;

- Волейбол – 11-Б клас.

- Метання гранати – 11-Б клас

18 вересня були підведені підсумки та проведено  нагородження. Від Новоград-Волинської РМО ТСО України, голова Любов Бочковська, переможців змагань було нагороджено подарунками  – футбольним та волейбольним м’ячами, тенісними ракетками, еспандерами та іншим.

 
14.09.2023.  
14 вересня 2023 року на базі Баранівської районної організації Товариства сприяння обороні України було проведено змагання з воєнізованого кросу серед учнів навчальних закладів Баранівської ОТГ до Дня захисників та захисниць України.
У змаганнях прийняло участь 10 команд.
Приємно відзначити, що збільшилось кількість учасників в порівнянні з минулими роками.
Гімн України виконала Аліна Мищик, патріотичні номери подарували - Леся Бондарчук, Юлія Ейсмонт-Мігей та Вадим Райковський. Ведучий заходу - Сергій Полоневич. Дякуємо Баранівській школі мистецтв та МБК ім.А.Пашкевича за допомогу!
Інструктаж по змаганнях провів голова Баранівської РО ТСОУ Юрій Сябрук.
 
В особистому заліку найкращими стали:
1 місце - Лебіга Микола;
2 місце - Черновський Дмитро;
3 місце - Головатенко Богдан.
 
В командному заліку кращими стали:
1 місце - Дубрівський ліцей 1;
2 місце - Баранівський ліцей 1;
3 місце - Першотравенський ліцей.
 
25.07.2023.  

25 липня 2023 року, на базі  Коростишівського СТК ТСОУ, відбулися засідання Ради Правління, Правління Житомирської ОО ТСОУ та семінарське заняття щодо проведення звітно-виборної кампанії у ВПРР Житомирської області.

На Раді Правління, заступник голови, головний бухгалтер Валентина ЛЮЛЬКА підвела підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області у І півріччі 2023 року.

Керуючись п. 8.15.5.ї Статуту ГО «ТСО України» та п. 4.10.5.і Статуту Житомирської ОО ТСОУ, розглянули та затвердили кандидатури для обрання головами ВПРР ТСОУ Житомирської області.

Погодили структуру Відокремлених підрозділів районного рівня Товариства  сприяння обороні України в Житомирській області

Прийняли рішення про припинення діяльності шляхом ліквідації (саморозпуску) Громадської організації Хорошівська районна організація Товариства  сприяння обороні України.

А також розглянули результати перевірки Коростенської АШ ТСОУ та заслухали директора Коростенської АШ ТСОУ Віктора Аврамчука.

 

Члени Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли рішення про скликання Загальних Зборів Житомирської ОО ТСОУ та розглянули проєкт Статуту Житомирської ОО ТСОУ.

Помічник  голови Надія МЕЄР провела із головами ВПРР семінарське заняття щодо проведення звітно-виборної кампанії у ВПРР Житомирської області. На якому детально зупинилася на черговості проведень засідань керівних органів ВПРР, порядку денному цих засідань та роздала зразки всіх необхідних документів.

Директор Коростишівського СТК Володимир КУЧИК гостинно приймав своїх колег.

 

 
14.07.2023.  

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованого 18-го червня 2004 року Указу Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

 Дорогі бухгалтери висловлюю вам щирі слова подяки за вашу невтомну працю та професійну майстерність. Ваш внесок в розвиток організацій ТСОУ зокрема,  та економіку нашої країни вцілому, є надзвичайно важливим та неоціненним. Нехай ваші знання та досвід завжди допомагають досягати нових вершин, а робота приносить задоволення та гарний дохід.

Бажаю міцного здоров'я, родинного благополуччя, творчого натхнення та спокійної роботи під мирним небом!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                          Олександр ДЯЧУК 

 
11.07.2023.  

11 липня 2023 року передчасно пішов з життя директор Житомирської автошколи ТСО України  ГАЙСТРУК Юрій Миколайович. Народився він 21 лютого 1957 року в робітничій родині в місті Києві. По закінченні середньої школи обрав для подальшого навчання Київське військове танко-інженерне училище, служив у різних гарнізонах колишнього Радянського Союзу. 1993 року повернувся в Україну і був призначений командиром батальйону забезпечення 95-ї аеромобільної бригади, яка дислокується в Житомирі. У складі миротворчого контингенту побував в Іраку.

26 вересня 2011 року Юрій Миколайович очолив автомобільну школу. І всі ці роки ми знали його як відповідального, працелюбного, принципового керівника, який завжди досягає поставленої мети. Завдяки його діловим і суто людським якостям сьогодні Житомирська автомобільна школа є одним із кращих навчальних закладів не тільки Житомирщини, а й всієї України. Це підтверджують факти. За підсумками роботи серед організацій нашого Товариства, у 2013 році Житомирська АШ ТСОУ посіла друге місце, у 2014 році – третє, а у 2018 році – перше! Школа набула нового вигляду. Капітально відремонтований навчальний корпус, комп’ютеризовані класи, встановлені кондиціонери, замінені вікна, суттєво оновлений автомобільний парк.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, трудовому колективу. Світла память про нього завжди буде у наших серцях.

 
07.07.2023.  

26 червня 2023 року Коростишівський СТК ТСОУ, в черговий раз, зустрічав дітей. Директор  Володимир КУЧИК радо зустрів у спортивно-технічному клубі учасників табору із Коростишівського будинку дитячої творчості.

Для дітей було проведено ряд заходів, а саме: вони познайомились з професією водія, були проведені відео уроки на тему «Обов’язки і права пішоходів та велосипедистів»; екскурсія до кабінету будови автомобіля; діти ознайомились з роботою інструктора індивідуального навчання водінню, а також з учбовим автомобілем.

 У даному заході приймали участь інструктори ІНВ та викладач ПДР Коростишівського СТК ТСОУ.

 
05.07.2023.  

Головою Хорошівської РО ТСОУ Валентиною ОНОФРІЮК організований та проведений в Хорошівському народному музеї, захід: «Вірші, написані війною». Саме у скрутні часи з’явилися чи не найвідоміші твори українських класиків - Ліни Костенко, Василя Стуса, Володимира Сосюри та багатьох інших поетів.

Сучасні українці теж у своїх віршах передають  біль і горе від війни. Це поезія вільних і нескорених людей.

Власні вірші присутнім читали  Сергій Сіваченко - лауреат та переможець Всеукраїнських і обласних літературних конкурсів, Марія Чепель – авторка декількох збірок, Євгенія Клюковська – мама двох синів, які зараз захищають Україну від ворога, Євгенія Пантус – поетеса з Дворищ, Олена Гусєва – вчителька, поетеса з Хорошева, Даша Кривець – переможниця Українського конкурсу «Війна очима дітей» (організатор проведення – Житомирська обласна організації Товариства сприяння обороні України), Яна Свобода – початкуюча  поетеса, батько якої захищає Україну від ненависного ворога. Своїми роздумами поділилися учениці 3 класу Вілена Панченко та Стужук Катерина Хорошівського ліцею №1, на тему: «Коли закінчиться війна».

            Зворушливі поетичні рядки доторкнулися до сердець у всіх присутніх:

«І знову дзвони церкви плачуть лихом,

-О Боже, скільки ж їх загине ще?

Лякають прапори – гойдають тихо

Чиюсь сльозу розмитую дощем» (Марія Чепель).

 

 «Я так хотів би залічити рани,

Які  їй знову й знову так болять.

А всіх цих варварів, тиранів

На горло сміло покарать» (Даша Кривець).

 

«Моя ж держава, хоч ображена , не вбита

Погоїть рани подорожником звитяг

Й вузькою стрічкою в суцвіттях льону й жита

Простелить свій квітучий та зернистий шлях (Сергій Сіваченко).

 

Своє бачення війни та її наслідки для народу, зобразив у картинах учень 9 класу Хорошівського ліцею №1 Косякевич Максим.

Валентина Лисюк – завідуюча  дитячою бібліотекою  виступила по роботі з дітьми.

Поезія під час війни піднімає дух воїнів та всіх українців – патріотів. Кожен повинен бути причетним до боротьби за волю України. Це і волонтерство, і підтримка, і допомога ЗСУ.

Ми всі розуміємо біль втрат і глибоко співчуваємо родинам загиблим. Вони на небі, мабуть, поруч з ангелами. Їхні імена закарбовані у пам’яті вічності.

Саме вірші воєнного часу розповідатимуть нашу історію наступним поколінням. Те, крізь що ми пройшли,  надихатиме відвагою і героїчною боротьбою.

 
28.06.2023.  

       Шановні колеги!

       Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України.

Конституція  має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної

організації ТСО України                                                                                     Олександр ДЯЧУК

 

 
29.05.2023.  

У Коростишівському СТК ТСОУ відбувся день відкритих дверей.

Для ознайомлення із спортивно-технічним клубом прийшли учні 1-4 класів Харитонівської гімназії Коростишівської громади.

 Директор Коростишівського СТК ТСОУ Володимир КУЧИК провів дітям екскурсію по навчальному закладу та автомобільному парку. В ході проведення занять розповіли дітям про безпечну поведінку дітей на вулиці, ознайомили з правилами дорожнього руху, прищепили розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі.

Викладач Олександр КОНДРАТЮК провів відео-урок на тему «Обов’язки і права пішоходів та велосипедистів». Інструктори індивідуального навчання водінню розповіли про безпеку дорожнього руху та ознайомили із навчальними автомобілями.

 
26.05.2023.  

25 травня 2023 року на базі Бердичівської АШ ТСОУ відбулися змагання на особисту першість області з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області.

 В змаганнях прийняли участь 47 учасників із 15 організацій ТСОУ Житомирської області.

За результатами суддівського протоколу в особистому заліку:

  • перше місце зайняв КОЛОМІЄЦЬ Олександр Васильович – інструктор індивідуального навчання водінню Житомирської АШ ТСОУ;
  • друге місце зайняв ЯКОБЧУК Валентин Віталійович – майстер виробничого навчання водінню Любарского РСТК ТСОУ;
  • третє місце зайняв ЄПИФАНОВИЧ Олег Петрович - інструктор індивідуального навчання водінню Малинського СТК ТСОУ.

Обласні змагання на особисту першість з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно плану та Положення про змагання.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

 
26.05.2023.  

У відповідності до  плану  основних заходів Житомирської обласної організації на 2023 рік 24 травня 2023 року на базі  Бердичівської автомобільної школи  ТСО України проведено навчально-методичний  збір з директорами, їх заступниками, помічниками, викладачами, майстрами виробничого навчання водінню та інструкторами виробничого навчання водінню навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

 

В роботі зборів взяв участь заступник Голови Товариства з освітньої діяльності - начальник  управління координації діяльності навчальних закладів - Сухарєв Сергій Миколайович, який довів до учасників збору інформацію про необхідність застосування навчального модуля і самого сайту «Автошколи ТСОУ» в якості навчально-методичного посібника та в якості засобу комунікації з потенційними клієнтами.

Досвідом використання сучасних технологій і навчального модуля сайту зокрема в проведені занять по підготовці водіїв транспортних засобів поділився розробник програмного забезпечення  відео уроків по підготовці водіїв транспортних засобів Максименко Євгеній Вікторович.

Степаневський Артур Юрійович - розробник сайту, розповів про використання сайту «Автошколи ТСОУ» як засобу комунікації  з потенційними клієнтами та про необхідність своєчасного внесення змін щодо інформації про навчальні заклади.

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук Олександр Васильович поставив завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій, розповів про роль викладачів, у справі вдосконалення навчально-матеріальної бази, якісній підготовці кадрів робітничих професій. А також довів вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу.

Люлька Валентина Володимирівна, заступник голови ОО ТСОУ, головний бухгалтер довела підсумки роботи навчальних закладів по підготовці кадрів робітничих професій за 2022 рік та І квартал 2023 року.

З досить цікавими та змістовними доповідями виступили перед директорами навчальних закладів викладач Житомирської АШ ТСОУ Бородін Олександр Федорович (методика підготовки та проведення занять викладачем), викладач Бердичівської АШ ТСОУ Юрківський Володимир Іванович (аналіз головних причин ДТП), викладач Новоград-Волинської АШ ТСОУ Кравчук Алла Олексіївна (робота викладача із навчальним блоком сайту «Автошколи ТСОУ»).

 

 
23.05.2023.  

Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

День Героїв 23 травня був заснований в 1941 році Організацією українських націоналістів (ОУН).

Починаючи з 1992 року свято ставало все більш популярним. У День Героїв вітають усіх, хто з ризиком для життя боровся за українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям та воїнам армій УНР та УПА, а тепер ще воїнам АТО та російсько-української війни.

 Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського Української Галицької Армії, Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, Армії Української Народної" Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії, членів визвольного руху шестидесятників, активістів Небесної сотні, воїнів АТО та воїнів російсько-української війни.