Новини

30.05.2024.  

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2024 рік 23 травня 2024 року на автодромі Житомирської АШ ТСОУ відбулися змагання на особисту першість області з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області.

            В змаганнях прийняли участь 43 учасники із 14 організацій ТСОУ Житомирської області.

За результатами суддівського протоколу в особистому заліку:

 • перше місце зайняв ХАВРИЧ Леонід Ігорович – майстер виробничого навчання водінню Житомирської АШ ТСОУ;
 • друге місце зайняв ЯЩУК Володимир Олександрович – майстер виробничого навчання водінню Житомирської АШ ТСОУ;
 • третє місце зайняв ПИВОВАР Іван Вікторович - майстер виробничого навчання водінню Любарського РСТК ТСОУ.

Обласні змагання на особисту першість з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно плану та Положення про змагання.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

Переможці змагань були нагороджені Дипломами Житомирської ОО ТСОУ, медалями та грошовими винагородами.

 
23.05.2024.  

У відповідності до  плану  основних заходів Житомирської обласної організації на 2024 рік 22 травня 2024 року на базі  Житомирської автомобільної школи  ТСО України проведено навчально-методичний  збір з директорами, їх заступниками, помічниками, викладачами, майстрами виробничого навчання водінню та інструкторами виробничого навчання водінню навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

 

В роботі зборів взяли участь:

 •  заступник Голови Товариства з освітньої діяльності - начальник  управління координації діяльності навчальних закладів - Сухарєв Сергій Миколайович, який довів до учасників збору інформацію про необхідність застосування навчального модуля і самого сайту «Автошколи ТСОУ» в якості навчально-методичного посібника та в якості засобу комунікації з потенційними клієнтами, а також використання сучасних технологій і навчального модуля сайту зокрема в проведені занять по підготовці водіїв транспортних засобів.
 • начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області - Білецький Віктор Миколайович та  начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Ткаченко Андрій Валерійович, які довели да учасників зібрання найбільш актуальні питання, які стосувалися підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, внесення до Єдиного державного реєстру МВС України відомостей про проведення заняття, порядок, підстави та строки тимчасового припинення дії сертифіката про державну акредитацію та його поновлення.

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук Олександр Васильович поставив завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій, розповів про роль викладачів, у справі вдосконалення навчально-матеріальної бази, якісній підготовці кадрів робітничих професій. А також довів вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу.

Меєр Надія Іванівна, головний бухгалтер Житомирської ОО ТСОУ довела підсумки роботи навчальних закладів по підготовці кадрів робітничих професій за 2023 рік та І квартал 2024 року.

З досить цікавими та змістовними доповідями виступили на навчально-методичних зборах: викладач Житомирської АШ ТСОУ Бовтік Олександра Андріївна - мотивація слухачів вивченню Правил дорожнього руху та подолання страхів за кермом, майстер виробничого навчання водінню Житомирської АШ ТСОУ Бовтік Василь Володимирович - методика підготовки  МВНВ (ІІНВ)  до занять. Методика проведення занять, директор Житомирського РСТК ТСОУ Люлька Катерина Ігорівна  - робота викладача із навчальним блоком сайту «Автошколи ТСОУ», а директор Любарського РСТК ТСОУ поділився досвідом проведення першого організаційного заняття з слухачами.

 
21.05.2024.  

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2024 рік 18 травня 2024 року на базі Любарського РСТК ТСОУ, місце проведення  стадіон «Колос», з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту проведено обласні змагання з воєнізованого кросу серед команд організацій ТСОУ Житомирської області з нагоди Дня Героїв України. 

В змаганнях прийняли участь 15 команд в командному заліку та 30 учасників в особистому заліку.

Обласні змагання з воєнізованого кросу серед команд організацій ТСОУ Житомирської області з нагоди Дня Героїв України пройшли на високому  організаційному та методичному рівні. Місце змагань було обладнане у відповідності до правил змагань. Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань директора змагань  Слободенюка Володимира Івановича.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України та привітальні слова голови Житомирської ОО ТСОУ Олександра Дячука лунали для учасників змагань.

За результатами суддівського протоколу переможцями обласних змагань стали:

а) в командному заліку:

І місце – команда Андрушівської РО ТСОУ; 

ІІ місце – команда Звягельської РМО;

ІІІ місце – команда Любарської РО ТСОУ.

 

б) в особистому заліку:

-  І місце – Рудюк Олександр Віталійович  (Андрушівська РО ТСОУ);

ІІ місце – Мельник Владислав Олександрович (Звягельська РМО ТСОУ); 

ІІІ місце – Скорий Олег Олександрович (Звягельська РМО ТСОУ)

 

Переможці змагань отримали Грамоти, Дипломи, грошові винагороди від Житомирської ОО ТСОУ.

 

 
08.05.2024.  

08 травня 2024 року Любарською районною організацією ТСО України проведені змагання з воєнізованого кросу, присвячені Дню пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, серед шкіл-ліцеїв Любарської ОТГ, які організовані спільно з відділом освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Приємно відзначати, що у змаганнях взяли участь 54 учасника з усіх дев’яти ліцеїв Любарської ОТГ.

За результатами суддівської колегії призові місця зайняли:

В командному заліку:

І-місце – Стрижівський ліцей;

ІІ-місце – В.Деревичівський ліцей;

ІІІ-місце – Липненський ліцей;

В особистому заліку зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

І-місце – Лободзинський Денис (В.Деревичівський ліцей):

ІІ-місце – Холодюк Андрій (Стрижівський ліцей);

ІІІ-місце – Прус Олексій (Привітівський ліцей).

Переможці нагороджені дипломами, грамотами та грошовими винагородами від Любарської районної організації ТСО України.

 
07.05.2024.  

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня - точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

8 травня, в День пам’яті та перемоги, вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна - це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це - долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Друга світова охопила значну частину планети. Участь у ній взяла 61 держава. Воєнні дії велися на території близько 40 країн - у Європі, північній Африці, Азії, Тихоокеанському регіоні. За різними оцінками, в тій війні загинуло від 50 до 85 мільйонів людей.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Мільйони українців чинили спротив зі зброєю в руках у різних регулярних арміях світу, сотні тисяч боролися в підпільних і повстанських структурах. Майже всі українські підприємства були переорієнтовані на потреби оборони. Водночас українська земля була одним із основних театрів воєнних дій, місцем масштабних битв і найзапеклішого спротиву.

Пам’ять про подвиг героїв навіки вкарбувалась у наші серця, які огортають почуття невимовної гіркоти та гордості за власний народ. 

Ми пишаємося славою тих, хто приніс довгоочікуваний мир та схиляємо голови в пам’ять полеглих героїв.  

Нині українські захисники знову захищають свободу та цілісність держави, виявляючи мужність та героїзм, як їхні діди та прадіди в роки Другої світової війни.

Низький уклін та велика шана героям, які в усі часи захищали Україну!

Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 79 років тому. Борітеся й поборете!

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя. У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                                Олександр ДЯЧУК

 
21.04.2024.  

Звягельська районно - міська організація Товариства сприяння обороні України 18 квітня 2024 року на базі Гімназії №7 Звягельської міської ради провела змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на командно – особисту першість міста, присвячених Дню  пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях брали участь 9 команд в командному заліку та  27 учасників в особистому заліку: з них 9 дівчат та 18 юнаків.

 

В командному заліку перемогу здобули:

 • І командне місце – Ліцей №4
 • ІІ  командне місце – Гімназія №7
 • ІІІ  командне місце – Гімназія №5.

 

Переможцями в особистому заліку серед дівчат стали:

 • І місце – Колесник Софія, ліцей №4
 • ІІ місце – Нікончик Анна, гімназія №7 
 • ІІІ місце – Ковальчук Тетяна, гімназія №2.

 

Переможцями в особистому заліку серед юнаків стали:

 • І місце – Сусловець Максим, ліцей №4
 • ІІ місце – Степанюк Олександр, гімназія №7
 • ІІІ місце – Мясковський Давид, гімназія №5.

 

Переможців змагань в командному заліку нагороджено Дипломами Звягельської РМО ТСОУ та Медалями, переможців змагань в особистому заліку нагороджено Грамотами Звягельської РМО ТСОУ та Медалями.

 
24.02.2024.  

Завершили звітно-виборну кампанію на Житомирщині Загальні Збори Житомирської обласної організації ТСО України, які  відбулися 22 лютого 2024 року.

На Загальні Збори обласної організації від Відокремлених підрозділів районного рівня було обрано 30 делегатів. Прибули на Загальні Збори 28 делегатів. В роботі Загальних Зборів приймали участь Голова ГО «ТСО України» Сергій КОШИН, начальник управління кадрової та організаційної роботи ГО «ТСО України» Алла БЕРЕЗОВСЬКА-ГРИНЬ, а також члени контрольно-ревізійної комісії обласної організації та головні бухгалтери навчальних організацій, які не були обрані делегатами.

 За дорученням Правління Житомирської ОО ТСОУ із Звітом Правління про діяльність Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України за період з 2020 року по 2023 рік та визначення основних напрямів, чергових завдань і найважливіших питань життя і діяльності Житомирської ОО ТСОУ, виступив голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК.

За проведену роботу за звітний період, звітувала голова Контрольно-ревізійної комісії Житомирської ОО ТСОУ Наталія КОБИЛІНСЬКА.

Загальні Збори прийняли нову редакцію Статуту Житомирської ОО ТСОУ, обрали новий склад Правління, Контрольно-ревізійну комісію обласної організації та делегатів на Загальні Збори ГО «ТСО України».

Після Загальних Зборів було проведене перше засідання Правління Житомирської ОО ТСОУ, яке відкрив Голова ГО «ТСО України» Сергій КОШИН. Члени Правління одностайно проголосували за обрання головою Житомирської ОО ТСОУ Олександра ДЯЧУКА. Вибрали і новий склад Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ.

 
25.12.2023.  

Вітаю вас із прийдешніми Різдвом Христовим та Новим Роком! 

2023 рік був надзвичайно складним, але українці показали справжню силу та відданість нашій країні. Наш народ знову довів, що згуртувавшись та будучи один одному опорою, може пройти найскладніші випробування. 

У ці святкові дні перш за все бажаю перемоги України та миру на нашій землі. Я дякую нашим невтомним воїнам Збройних сил України, які героїчно боронять усіх нас від російського агресора. І сподіваюся, що всі вони скоро повернуться додому з перемогою України та святкуватимуть Різдво ще багато років разом зі своїми рідними. 

Нехай Господь благословить вас і вашу родину здоров'ям, щастям та достатком. Нехай новий рік приносить вам нові можливості та досягнення, а кожен його день дарує радість та зігріває душевним теплом. Бажаю затишку та гармонії вашим домівкам і багато щасливих вражень, що зберігаються в пам'яті назавжди.

Різдво - це час, коли стаються дива. Обов'язково вірте в них і нехай здійсняться мрії, бажання та сподівання кожного українця.  

Нехай ці свята принесуть нам світле майбутнє та нові надії, а Україна розквітне, буде розвиватися та примножувати свій добробут.

 

З найкращими побажаннями,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                   Олександр ДЯЧУК

 

 
17.12.2023.  

Викладач Навчальної організації Новоград - Волинська автомобільна школа ТСО України Богдан ТИМОЩУК провів заняття для дітей по вивченню Правил дорожнього руху, який відбувся 07 грудня 2023 року на базі Комунального закладу «Центру позашкільної освіти» під гаслом  «Твій друг - безпечний рух!»  

Цікаво, доступно та в ігровій формі, напередодні зимових канікул діти вивчили правила дорожнього руху для пішоходів, правила поведінки в громадському транспорті та дорожні знаки.

Керівництво КЗ «Центру позашкільної освіти» та діти сердечно дякують викладачу Тимощуку Б.П. за дуже корисні проведені заняття.

 
17.12.2023.  

Звягельською районно-міською організацією ТСО України 7 грудня 2023 року проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міської громади з нагоди Дня Захисника та Захисниці України.

Змагання проводилися на базі ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою, в яких взяли участь 12 команд, 36 учасників – 24 юнака та 12 дівчат. Даний захід є цікавим для учнівської молоді і викликав в неї неабиякий інтерес. Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведенні підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала різниця в декілька залікових балів.

Учасники змагань мали по три пробних постріли, і по десять залікових.

 

В командному заліку перемогу святкували:

 • І місце -  команда гімназії №7  м. Звягеля;
 • ІІ місце – команда ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою;
 • Ш місце – команда гімназії № 3 м. Звягеля.

Серед  дівчат:

 • Білей Карина – гімназія № 7 м. Звягеля;
 • Лук’янчук Євгенія – ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою;
 • Єдинак Карина – гімназія № 5 м. Звягеля.

Серед юнаків:

 • Хоменко Микола  – гімназія № 7 м. Звягеля;
 • Кирилович Андрій  – ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою;;
 • Офіцеров Микола  – ліцей № 11 м. Звягеля.

Переможців змагань нагороджено дипломами в командному заліку та  грамотами та медалями в особистому заліку.

 
11.12.2023.  

7 грудня 2023 року Житомирською районною організацією Товариства сприяння обороні України, за участі відділу освіти Хорошівської селищної  ради, відділу охорони здоров'я, молоді та спорту були проведені спортивно-патріотичні змагання "Спорт обираємо - Перемогу наближаємо" з нагоди Дня Збройних сил України.

Змагання проводилися на базі Хорошівського ліцею № 1.

В змаганнях прийняли участь команди трьох загальноосвітніх навчальних закладів: Хорошівського ліцею № 1, Хорошівського ліцею № 2 та Топорищенського ліцею.

Всього команди оцінювалися за 11 конкурсами: представлення команди (назва, девіз, шикування, марширування з піснею), накладання турнікету, транспортування "пораненого" та домедична допомога, "Дартс", збирання і розбирання автомату, "Магазин", віджимання (дівчата), підтягування на перекладині (хлопці), вікторина, естафета, перетягування канату.

Переможці були відзначені дипломами Житомирської районної організації Товариства сприяння обороні України, а в особистому заліку грамотами районної організації.

Перше місце серед команд зайняли учні Хорошівського ліцею № 1, в особистому заліку в конкурсі "Дартс"  грамотою Житомирської РО ТСО України відзначений учень Хорошівського ліцею № 2 - Костянтин СЛІВКІН.

 
 
27.10.2023.  

26 жовтня 2023 року  на базі Овруцького спортивно-технічного клубу ТСО України, згідно розпорядження голови Житомирської ОО ТСОУ, відбулося розширене засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, на якому були присутні, крім членів Ради Правління,  директори та головні бухгалтери навчальних організацій ТСОУ області.

На засіданні підбили підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2023 року; затвердили План основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2024 рік;  розглянули та затвердили кандидатури для обрання головами Малинської РО ТСОУ та Житомирської МО ТСОУ; розглянули результати перевірки Овруцького СТК ТСОУ та Овруцької РО ТСОУ, а також заслухали директора Овруцького СТК ТСОУ та голову Овруцької РО ТСОУ Кобилінську Н.В. про стан справ.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК подякував всім за плідну працю та привітав з прийдешнім професійним святом Днем автомобіліста та дорожника.  

 

 
06.10.2023.  

07 жовтня Житомирська обласна організація святкує День створення організації.

Історія обласної організації є частиною історії України. Організація пройшла важкий шлях боротьби і перемог, внесла вагомий внесок в підготовку багатьох тисяч патріотів рідної землі – мужніх захисників Вітчизни, кваліфікованих спеціалістів для народного господарства, досвідчених спортсменів.

Сьогодні ми переживаємо той історичний момент, коли наша нація гартується у боротьбі. Коли на полях боїв вирішується доля не тільки незалежності України, а й самого факту існування української нації. Житомирська обласна організації не стоїть осторонь цих подій, активно долучаєся до надання допомоги по потребах сьогодення.

Гордістю обласної організації завжди були і є люди – справжні професіонали своєї справи, віддані патріоти України. І сьогодні, наші працівники стали на захист України у лавах Збройних Сил України та інших силових структурах.

Вітаю всіх штатних працівників Житомирської обласної організації та всіх її структурних підрозділів з річницею з Дня створення Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Висловлюю вдячність кожному поколінню  членів ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни

Бажаю міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба, успіхів Вам у виконанні своїх обов’язків.

 
02.10.2023.  

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2023 рік, 30 вересня  2023 року на базі Чуднівського РСТК ТСОУ (південна зона) та Новоград-Волинської РМО ТСОУ (північна зона) відбулися змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області присвячені Дню захисників і захисниць України.

В змаганнях прийняли участь 16 команд в командному заліку та 33 учасники в особистому заліку.  

Обласні змагання на відкриту першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки пройшли на належному організаційному та методичному рівні, як в південній, так і в північний зонах.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії, в північній зоні організовував роботу головний суддя змагань Бочковська Л.В. (голова Новоград-Волинської  РМО ТСОУ), в південній зоні - головний суддя змагань Слободенюк В.І. (голова Любарської РО  ТСОУ).

 

За результатами суддівського протоколу призові місця в командному заліку зайняли:

    - І місце – команда Житомирської МО ТСОУ;

    - ІІ місце – команда Бердичівської АШ ТСОУ;

    - ІІІ місце – команда Житомирської РО ТСОУ.

 

Команди – переможці нагороджені Кубком Житомирської ОО ТСОУ (за І місце) та Дипломами Житомирської ОО ТСОУ І-ІІІ ступеня.

 

В особистому заліку:

 • перше місце зайняв Дмітрієв Олександр Ігорович (Житомирська МО ТСОУ);
 • друге місце Карпович Володимир Миколайович  (Житомирська МО ТСОУ);
 • третє місце  Мельник Роман Ігорович  (Житомирська МО ТСОУ).

Переможці обласних змагань в особистому заліку нагороджені Медалями,  Грамотами Житомирської ОО ТСОУ та грошовими винагородами.

 
29.09.2023.  

Щиро вітаю Вас з ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ,

ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА та

зі святом ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

 

          Це - свята спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.

          Сьогодні, як ніколи, дякую нашим мужнім і непереможним захисникам та захисницям за їх героїзм, відвагу, самовідданість у боротьбі з ворогом і захисті суверенітету України.

          Низький уклін кожному, хто на всіх фронтах захищає цілісність нашої держави.

          Вічна пам’ять героям, які полягли у боях, віддавши свої життя за мирне майбуття прийдешніх поколінь українців.

          Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!  Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

 

 

З повагою,

Т.В.О. Голови Житомирської ОО ТСОУ                                       Валентина ЛЮЛЬКА

 
29.09.2023.  

Відповідно до плану основних заходів Любарської районної організації ТСО України на 2023 рік та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту, 28 вересня 2023 року на стадіоні "Освіта-Колос" смт. Любар проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та міні-футболу серед ліцеїстів Любарської громади присвячені Дню захисників та захисниць України. 

В змаганнях прийняли участь 18 команд.

За результатами суддівської колегії зі стрільби з пневматичної гвинтівки призові місця зайняли команди:

І місце - команда Любарського ліцею № 1;

ІІ місце - команда Стрижівського ліцею;

ІІІ місце - команда Любарського ліцею № 2.

 

В особистому заліку переможцями стали:

І місце - Шастун Ілля (Любарський ліцей № 2);

ІІ місце - Новікова Дарина (глезненський ліцей);

ІІІ місце - Богданенко Юрій (Любарський ліцей № 1).

 

З турніру по міні-футболу розподілилися місця наступним чином:

І місце - Любарський ліцей № 1;

ІІ місце - Любарський ліцей № 2;

ІІІ місце - Стрижівчький ліцей.

 
28.09.2023.  

28 вересня 2023 року Баранівською районною організацією Товариства сприяння обороні України було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів навчальних закладів присвячені до Дня захисників та захисниць України.

У змаганнях прийняло участь 10 команд.

Інструктаж по змаганнях провів голова Баранівської РО ТСОУ Юрій Сябрук.

В особистому заліку найкращими стали:

1 місце - Матвейцова Ангеліна;

2 місце - Парфенюк Максим;

3 місце - Чумак Михайло.

Переможці були нагороджені значками «Влучний стрілець», грамотами Баранівської РО ТСОУ та кульками для стрільби.

В командному заліку кращими стали:

1 місце - Першотравенський ліцей;

2 місце - Кашперівський ліцей;

3 місце - Баранівський ліцей №2 їм. О.Сябрук.

Переможці були нагороджені грошовою винагородою та дипломами Баранівської РО ТСОУ.

 
27.09.2023.  

26 вересня 2023 року Новоград-Волинською районо-міською організацією ТСО України були проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячені Дню захисників та захисниць України.

Змагання проводилися на базі Звягельського ліцею з посиленою військово - фізичною підготовкою.

В змаганнях взяли участь вісім команд з навчальних закладів міста Звягель.

Суддівство змагань провів керівник гуртка «Влучний стрілець» Анатолій Тарасенко.

Команди продемонстрували досить високі результати. 

І місце зайняла команда ліцею з посиленою  військово-фізичною підготовкою.

ІІ місце – команда гімназії  № 5.

ІІІ місце – команда ліцею №1.

 

В особистому заліку:

І місце – Лукянчук Євгенія – ліцей з ПВФП.

ІІ місце – Пінчук Денис – ліцей з ПВФП.

ІІІ місце – Кирилович Андрій гімназія № 5.

Переможці змагань в командному заліку нагороджені  дипломами та медалями, а в особистому - грамотами та медалями Новоград-Волинської РМО ТСОУ.

Голова Новоград - Волинської РМО ТСОУ Любов БОЧКОВСЬКА  висловлює слова вдячності директору Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктору ОНИЩУКУ за надання допомоги в проведенні змагань.

 
27.09.2023.  

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху «Я – учасник дорожнього руху» 21 вересня 2023 року в Ємільчинський спортивно-технічний клуб ТСО України завітали учні 7 класу Середівського ліцею Ємільчинської селищної ради.

З учнями ліцею було проведено інформаційну бесіду щодо правил безпеки поведінки на дорогах, безпечного керування велосипедами та самокатами. Ознайомили дітей з дорожніми знаками.

Для перевірки знань учнів була проведена вікторина з правил безпеки дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів.

Діти мали змогу познайомитися із навчальними автомобілями, а інструктори індивідуального навчання водінню показали майстер-клас водіння легкового автомобіля на майданчику.

 
19.09.2023.  

Новоград – Волинська РМО ТСО України прийняла участь у проведені Олімпійського тижня «У спорті наша сила і здоров’я», який проводився з 11 вересня по 15 вересня 2023 року у Звягельському ліцеї  з посиленою військово-фізичною підготовкою, з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Протягом тижня ліцеїсти змагалися у наступних видах спорту: футбол, волейбол, теніс, армреслінг, метання гранати та перетягування канату.

          Також відбулися товариські зустрічі з футболу та перетягування канату з командою ДЮКФП, а команда дівчат-переможців ліцею зустрілася з командою ДЮСШ в грі з волейболу.

В загальному заліку взводом-переможцем Олімпійського тижня визнано ліцеїстів 11-Б класу.

За результатами Олімпійського тижня найкращими виявились:

 з тенісу:

- серед дівчат Ткачук Ганна (11-Б);

- серед хлопців  - Деюн Дмитро (11-Б).

 Армреслінг:

- серед хлопців – Гайсан Денис (11-А клас), серед дівчат – Мартинюк Даря (10-В клас);

- Перетягування канату – хлопці 11-Б клас; дівчата – 11-Вклас.

- Футбол – 10-Б клас;

- Волейбол – 11-Б клас.

- Метання гранати – 11-Б клас

18 вересня були підведені підсумки та проведено  нагородження. Від Новоград-Волинської РМО ТСО України, голова Любов Бочковська, переможців змагань було нагороджено подарунками  – футбольним та волейбольним м’ячами, тенісними ракетками, еспандерами та іншим.