Новини

27.03.2023.  

27 березня 2023 року працівниками апарату Правління Житомирської ОО ТСОУ проведена нарада з директорами навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК довів вимоги нормативних документів  по підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації водіїв транспортних засобів, особливу увагу звернув на внесення інформації до Єдиного реєстру МВС.  

Учасники зібрання, за допомогою програми ZOOM, долучилися до спільної онлайн-наради, яку проводили працівники РСЦ ГСЦ МВС України. Зокрема обговорили про взаємодію автошкіл з РСЦ ГСЦ МВС під час акредитації закладів та атестації їх спеціалістів, внесення автошколами інформації до Єдиного реєстру МВС, організацію прийняття іспитів для отримання права керування транспортними засобами.

Помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР провела семінарське заняття з головами ВПРР по вивченню змін до Положення про членство в ГО «ТСО України», зупинилась на порядкові видачі членських квитків членам Товариства та їх обліковуванні, на порядкові прийому громадян в члени Товариства та обліку та використані членських внесків.

Голова обласної організації Олександр ДЯЧУК проінформував, що на засіданні Правління ГО «ТСО України», яке відбулося 23 березня 2023 року Голова ГО «ТСО України» Сергій КОШИН підвів підсумки роботи організацій ГО «ТСО України» за 2022 рік та  відзначив кращі навчальні заклади ТСО України.

Житомирська обласна організація ТСО України, за виконання статутних завдань з підготовки кадрів робітничих професій, кращі результати фінансово-економічної діяльності, нагороджена Грамотою Голови «ГО ТСО України», а голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК нагороджений Подякою Голови «ГО ТСО України».

Серед навчальних закладів ТСО України в Житомирській області кращими визнано  Бердичівський МРСТК ТСОУ – директор Інна ГАПЧУК та Новоград-Волинська АШ ТСОУ директор Олександр ОСАДЧУК. Директори цих навчальних закладів нагороджені Грамотами Голови «ГО ТСО України», а також навчальні заклади нагороджені Грамотами Голови «ГО «ТСО України».

Грамотами Голови «ГО ТСО України» за підсумками роботи з виконання статутних завдань Товариства у 2022 році нагороджений директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ, директор Любарського РСТК ТСОУ Володимир СЛОБОДЕНЮК, директор Овруцького СТК ТСОУ Наталія КОБИЛІНСЬКА. Подяку Голови ГО «ТСО України» отримав директор Житомирської АШ ТСОУ Юрій ГАЙСТРУК.

 
13.03.2023.  

Олевською РО ТСОУ Житомирської області організовані та проведені 05 березня змагання з вільної боротьби серед наймолодших борців, вік учасників від 6 до 12 років. Змагання проводились в приміщенні Олевського ліцею №1, в яких прийняли участь  4 команди (60 учасників) з Олевської ДЮСШ: дві команди з м. Олевська, 1 команда із с. Тепениця та 1 команда із с. Сущани.

Змагалися вихованці тренерів Андрія Кострицького (с. Тепениця), Володимира Попкова (с. Сущани), Юрія Ямчинського (м. Олевськ), Миколи Закірова (м. Олевськ).

Змагання проводились в 11-ти вагових категоріях, від 23 кг до 56 кг.

За підсумками змагань найбільше здобутків отримали вихованці тренера Андрія Кострицького: 5 перших місць, 2 – других, 2 – третіх, загалом 9 медалей.

Вихованці тренера Володимира Попкова мають 2 перші місця, 4 других, 2 третіх, загалом 8 медалей.

Юні тренери Юрія Ямчинського завоювали  3 перші місця, 2 других, 2 третіх, загалом 7 медалей.

Вихованці Миколи Закірова, який тренує наймолодших борців, завоювали 1 друге місце та 3 третіх, загалом отримали 4 медалі.

Голова Олевської РО ТСОУ Євген Настасюк нагородив учасників змагань дипломами, привітав з перемогою та побажав успіхів у майбутньому.

  

 
10.03.2023.  

Сьогодні, голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук Олександр Васильович святкує свій ювілей – шістдесятиріччя від дня народження.

Своє життя із Товариством сприяння обороні України пов’язав після 25-річної служби в Збройних Силах, і вже шістнадцять років працює в Житомирській обласній організації ТСО України, з яких 12 років працював заступником голови ОО ТСОУ, а три останні роки очолює Житомирську обласну організацію ТСО України.

Олександр Васильович – це цілеспрямована людина, життєвий шлях якої – приклад служіння Батьківщині та людям.

Всіма своїми справами він доводить, що ніколи не зраджує своїх принципів добропорядності, знає ціну добрих людських відносин.

 Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням. Хай Вас підтримують рідні люди, розуміють та поважають колеги, минають всі негаразди та непорозуміння.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та творчих досягнень, злагоди, благополуччя та миру!

 
08.03.2023.  

Щиро вітаю Вас з прекрасним Святом Весни!

8 Березня – це день, який нагадує кожному з нас, наскільки важливі жінки від першої й до останньої миті нашого життя, з їх помірністю, материнською любов'ю і мудрістю. Дякую вам всім за наповнення цього світу світлом і радістю. Завжди залишайтеся такими ж наполегливими та сміливими, ніжними та щирими. Ви приклад для наслідування всім сильним чоловікам, чия рішучість тане під променистим світлом ваших очей.

 

З найщирішою любов'ю до вас, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                     Олександр ДЯЧУК

 

 
23.02.2023.  

21 лютого 2023 року відбулося засідання Правління Житомирської обласної організації ТСО України.

Голова обласної організації Олександр ДЯЧУК виступив із звітом про результати діяльності Житомирської ОО ТСОУ у 2022 році та поставив завдання на 2023 рік.

У своїй доповіді О.В. Дячук зазначив, що 2022 рік був роком небувалих випробувань для Житомирської ОО ТСОУ та її відокремлених підрозділів, а також  для всіх українців і для всього цивілізованого світу. Зупинився на основному завдані організації - це національно-патріотичне виховання дітей, молоді та членів Товариства. Підвів підсумки роботи обласної організації за 2022 рік та відзначив організації, які спрацювали з найкращим фінансовим результатом. За результатами роботи нагородив директорів навчальних організацій та голів ВПРР Подяками та Грамотами Житомирської ОО ТСОУ.

Також на засіданні Правління виступили: заступник голови ОО ТСОУ, головний бухгалтер Валентина ЛЮЛЬКА, директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ, директор Бердичівського міськрай СТК ТСОУ Інна ГАПЧУК, директор Любарського РСТК ТСОУ Володимир СЛОБОДЕНЮК, директор Новоград-Волинської АШ ТСОУ Олександр ОСАДЧУК.

 
20.02.2023.  

Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 р. загинуло найбільше активістів Майдану.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світових війн.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

У нашій пам’яті вони залишаться назавжди!

Слава Україні! Героям Слава!

 
19.02.2023.  

День Державного Герба України – це національне українське свято, яке пов’язане з боротьбою за незалежність.

Тризуб завжди уособлював нерозривний зв’язок поколінь і славне історичне минуле української держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга та наша генетична пам’ять.

Сьогодні, на тлі російської агресії проти України, Державний Герб для кожного з нас перестав бути чимось звичним. Він, як і інші державні символи – Прапор та Гімн – змушує нас відчувати непідробну гордість за власну країну.

Щиро вірю, що велика війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а наш національний символ – Тризуб – і надалі служитиме дороговказом для українського народу.

 

З повагою, 

Голова Житмирської ОО ТСОУ                                                          Олександр ДЯЧУК

 
16.02.2023.  

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський у 2022 році. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. 

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

 
22.01.2023.  

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об'єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми єдиний народ! І зараз ми, як ніколи, об'єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо. Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам'ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у Єдності. Разом і спільними зусиллями - до Перемоги! Слава Україні!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                                     Олександр ДЯЧУК

 
09.01.2023.  

05 січня 2023 року відбулося засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ на базі Андрушівського СТК ТСОУ.

У роботі Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь, крім членів Ради Правління ОО ТСОУ, штатні працівники апарату Правління ОО ТСОУ, директори та головні бухгалтери навчальних закладів ТСОУ області.

На засіданні розглянули та затвердили фінансовий план організацій ТСОУ Житомирської області на 2023 рік, підвели підсумки проведення засідань Правлінь у ВПРР Житомирської області, розглянули питання про надання фінансової допомоги голові Харківської ОО ТСОУ Філатову. Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК узагальнив прийняті рішення Ради Правління обласної організації щодо надання допомоги Збройним Силам України.

Директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ ознайомив учасників зібрання з навчально-матеріальною базою спортивно-технічного клубу, яка є однією з найкращих серед організацій ТСОУ Житомирської області.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК привітав учасників зібрання з Новим Роком та Різдвом Христовим,  побажав усім миру, злагоди, благополуччя, міцного здоров'я та Божого благословення! 

 
28.12.2022.  

От і минає 2022-ий рік. З різними почуттями та настроями, підводячи підсумки, ми проводжаємо його в історію. Він був дуже складним в умовах збройного протистояння широкомасштабній агресії російської федерації, яка посягає на цілісність і суверенітет нашої держави.
    Для нас цей рік був сповнений різнопланових подій, викликів та випробувань. Але ми плідно і наполегливо працювали разом для зміцнення економіки країни, пришвидшуючи цим самим нашу Перемогу.
   Напередодні Новорічних і Різдвяних свят від усього серця дякую Вам за велику і напружену роботу у 2022 році і щиро вітаю усіх Вас з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!
   Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2023-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Бо у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту, нашої щоденної кропіткої праці. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, якщо ті стануть перед нами.
   Сподіваюсь, що рік цей буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе впевненість у завтрашньому дні. Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять віру в душі та зігріють любов'ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком нових звершень та успіхів. Додасть сил та витримки тим, хто зараз наполегливо і мужньо боронить нашу українську землю від російський загарбників заради миру і найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій сильній і міцній державі

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                               Олександр ДЯЧУК

 
25.12.2022.  
Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде нас випробовувати на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки! Слава Україні і її людям!
 
08.12.2022.  

Голова Житомирської обласної організації ТСО України Олександр ДЯЧУК вручив Почесний Знак Товариства сприяння обороні України помічнику голови обласної організації з підготовки кадрів Валентину МЕЛЬНИКУ, який з початку повномаштабного вторгнення російської федерації на територію України, увільнений від виконання обов'язків, у зв'язку з призовом на військову службу. 

Валентин Миколайович, в перші дні війни, добровільно записався до лав Збройних Сил України, а також за власним рішенням поїхав на передову для боротьби з ворогом. Це говорить про те, що наші працівники ніколи не стоять осторонь подій, що відбуваються в державі. І роблять все можливе і неможливе для нашої Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!   

 
08.12.2022.  

 З нагоди Дня Збройних Сил України, 06 грудня 2022 року, в Новоград – Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною  підготовкою, за підтримки Новоград - Волинської райміської організації Товариства сприяння обороні України, відбувся неординарний креативний захід – патріотично – гумористичний фестиваль «З гумором до Перемоги», під час якого команди – учасники демонстрували свій творчий потенціал та акторську майстерність.

        Виступи команд оцінювало журі в складі – заступника командира батальйону з морально – психологічного забезпечення майор Сергый Шмат, голова Новоград – Волинської районно – міської організації ТСО України Любов Бочковська, методист міського Палацу культури  імені Л.Українки Олена Тимощук.

        Конкурс оцінювався за десятибальною шкалою,  в трьох напрямках: актуальність, артистичність, задіяність класу.

        За підсумками результатів кращою командою стала команда 10-В класу «Байрайтар – чики – чики», яка отримала головний приз, пам’ятну  статуетку.

         Інші команди розділили між собою наступні номінації.

  • номінація «Глядацькі симпатії» - команда 11- А «Призовник»;
  • номінація «Повчальний гумор» - команда 10-А  «Круті перці»;
  • номінація «Креативний сюжет» - команда 11- Б «Хоробре серце»;
  • номінація «Оригінальний жанр» - команда 10-Б « Я козацького роду»;
  • номінація «Творчий потенціал» - команда 11-В «Полк вазон».

     Від Новоград – Волинської районно – міської організації ТСО України всі команди були нагороджені солодкими подарунками      

 
06.12.2022.  

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України.

Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Це день став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність, особливо зараз в умовах повномаштабної війни російської федерації проти України.

Бажаю міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, незгасимого оптимізму і могутньої сили, міцного здоров'я та успіхів на всіх фронтах.

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                        Олександр ДЯЧУК  

 
02.12.2022.  

29 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Ємільчинської РО ТСОУ, а 02 грудня 2022 року засідання Коростишівської РО ТСОУ.  

Голова Ємільчинської РО ТСОУ Володимир ДЕМ'ЯНЧУК та голова Коростишівської РО ТСОУ Володимир КУЧИК звітували про роботу районних організацій в 2022 році та довели основні завдання на 2023 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь крім членів Правління ВПРР, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, активісти та члени Товариства. 

 
29.11.2022.  
25 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Андрушівської РО ТСОУ. Голова районної організації Володимир НИШПАЛ прозвітував про роботу районної організації протягом 2022 року. Поділився досвідом роботи з місцевими органами влади та проінформував членів Правління та запрошених про надану допомогу ЗСУ.
 
21.11.2022.  

З 24 лютого в Україні розпочалась повномасштабна війна, що кардинально вплинула на життя кожного українця. Втім, під натиском ворога суспільство не зламалось, а прагнення людей жити вільно лише посилилось.

Збройні Сили України героїчно захищають нас кожну хвилину, ризикуючи власним життям. Вони роблять це заради нашої країни, заради нашої історії, заради нашої свободи та заради кожного українця. Сьогодні ми єдині, як ніколи і маємо допомагати нашим захисникам всіма можливими способами. Не можна забувати, якою ціною дається звільнення кожного клаптика української землі. І наша справа в тилу — безустанно допомагати фронту.

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України не стоїть осторонь цих подій. Для потреб Збройних Сил України організації ТСОУ Житомирської області  передали 9 одиниць автомобільної техніки, перерахували фінансову допомогу в сумі 138,6 тис. грн.

Крім того, члени Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли рішення про надання благодійної допомоги військовій частині А4044. На виконання рішення Ради Правління було закуплено та передано два генератори на загальну суму 73,2 тис. грн. та перераховано фінансова допомога в розмірі 100 тис. грн. на ремонт автомобільної техніки.

Віримо в ЗСУ і разом наближаємо нашу перемогу.  

 

 
18.11.2022.  

08 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Житомирської РО ТСОУ на якому члени Правління проголосували за увільнення голови районної організації Руслана ПАЯНОВА (за його заявою) та обрали Катерину ЛЮЛЬКУ на цю посаду. Новообрана голова поставила завдання на 2023 рік.

15 листопада 2022 року в Новоград-Волинській РМО ТСОУ, а 16 листопада 2022 року в Бердичівській організації ТСОУ відбулися засідання Правління цих організацій

Голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Любов БОЧКОВСЬКА та голова Бердичівської організації ТСОУ Інна ГАПЧУК звітували про проведену роботу у 2022 році та довели основні завдання на 2023 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь крім членів Правління ВПРР, голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, активісти та члени Товариства. 

 
28.10.2022.  

27 жовтня 2022 року відбулося виїзне засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ на базі Баранівського РСТК ТСОУ.

В роботі Ради Правління, крім членів Ради Правління, взяли участь директори та головні бухгалтери навчальних організацій ТСОУ області.

На засіданні Ради Правління підвели підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2022 року; затвердити план основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2023 рік; розглянули питання про надання фінансової допомоги Харківській ОО ТСОУ та клопотали перед Радою Правління ГО "ТСО України" про реалізацію легкового автомобіля одному із навчальних закладів Харківської ОО ТСОУ, також вирішили питання про надання допомоги Збройним Силам України.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр Дячук подякував всім за гарні результати роботи та з нагоди 85-ї річниці з Дня створення Житомирської обласної організації (07.10.) озвучив наказ про заохочення працівників обласної організації, нагородив Подяками Житомирської ОО ТСОУ.

Крім того, "Почесним Знаком ТСО України" нагороджений:

- Мельник Валентин Миколайович - помічник голови Житомирської ОО ТСОУ;

- Нишпал Володимир Людвигович - директор Андрушівського СТК ТСОУ;

- Осадчук Олександр Валентинович - директор НО Новоград-Волинська автомобільна школа ТСО України.