Новини

16.02.2023.  

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський у 2022 році. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. 

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

 
22.01.2023.  

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об'єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми єдиний народ! І зараз ми, як ніколи, об'єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо. Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам'ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у Єдності. Разом і спільними зусиллями - до Перемоги! Слава Україні!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                                     Олександр ДЯЧУК

 
09.01.2023.  

05 січня 2023 року відбулося засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ на базі Андрушівського СТК ТСОУ.

У роботі Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь, крім членів Ради Правління ОО ТСОУ, штатні працівники апарату Правління ОО ТСОУ, директори та головні бухгалтери навчальних закладів ТСОУ області.

На засіданні розглянули та затвердили фінансовий план організацій ТСОУ Житомирської області на 2023 рік, підвели підсумки проведення засідань Правлінь у ВПРР Житомирської області, розглянули питання про надання фінансової допомоги голові Харківської ОО ТСОУ Філатову. Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК узагальнив прийняті рішення Ради Правління обласної організації щодо надання допомоги Збройним Силам України.

Директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ ознайомив учасників зібрання з навчально-матеріальною базою спортивно-технічного клубу, яка є однією з найкращих серед організацій ТСОУ Житомирської області.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК привітав учасників зібрання з Новим Роком та Різдвом Христовим,  побажав усім миру, злагоди, благополуччя, міцного здоров'я та Божого благословення! 

 
28.12.2022.  

От і минає 2022-ий рік. З різними почуттями та настроями, підводячи підсумки, ми проводжаємо його в історію. Він був дуже складним в умовах збройного протистояння широкомасштабній агресії російської федерації, яка посягає на цілісність і суверенітет нашої держави.
    Для нас цей рік був сповнений різнопланових подій, викликів та випробувань. Але ми плідно і наполегливо працювали разом для зміцнення економіки країни, пришвидшуючи цим самим нашу Перемогу.
   Напередодні Новорічних і Різдвяних свят від усього серця дякую Вам за велику і напружену роботу у 2022 році і щиро вітаю усіх Вас з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!
   Давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2023-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Бо у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту, нашої щоденної кропіткої праці. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, якщо ті стануть перед нами.
   Сподіваюсь, що рік цей буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе впевненість у завтрашньому дні. Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять віру в душі та зігріють любов'ю серця. А святкова новорічна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком нових звершень та успіхів. Додасть сил та витримки тим, хто зараз наполегливо і мужньо боронить нашу українську землю від російський загарбників заради миру і найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій сильній і міцній державі

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                               Олександр ДЯЧУК

 
25.12.2022.  
Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде нас випробовувати на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки! Слава Україні і її людям!
 
08.12.2022.  

Голова Житомирської обласної організації ТСО України Олександр ДЯЧУК вручив Почесний Знак Товариства сприяння обороні України помічнику голови обласної організації з підготовки кадрів Валентину МЕЛЬНИКУ, який з початку повномаштабного вторгнення російської федерації на територію України, увільнений від виконання обов'язків, у зв'язку з призовом на військову службу. 

Валентин Миколайович, в перші дні війни, добровільно записався до лав Збройних Сил України, а також за власним рішенням поїхав на передову для боротьби з ворогом. Це говорить про те, що наші працівники ніколи не стоять осторонь подій, що відбуваються в державі. І роблять все можливе і неможливе для нашої Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!   

 
08.12.2022.  

 З нагоди Дня Збройних Сил України, 06 грудня 2022 року, в Новоград – Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною  підготовкою, за підтримки Новоград - Волинської райміської організації Товариства сприяння обороні України, відбувся неординарний креативний захід – патріотично – гумористичний фестиваль «З гумором до Перемоги», під час якого команди – учасники демонстрували свій творчий потенціал та акторську майстерність.

        Виступи команд оцінювало журі в складі – заступника командира батальйону з морально – психологічного забезпечення майор Сергый Шмат, голова Новоград – Волинської районно – міської організації ТСО України Любов Бочковська, методист міського Палацу культури  імені Л.Українки Олена Тимощук.

        Конкурс оцінювався за десятибальною шкалою,  в трьох напрямках: актуальність, артистичність, задіяність класу.

        За підсумками результатів кращою командою стала команда 10-В класу «Байрайтар – чики – чики», яка отримала головний приз, пам’ятну  статуетку.

         Інші команди розділили між собою наступні номінації.

  • номінація «Глядацькі симпатії» - команда 11- А «Призовник»;
  • номінація «Повчальний гумор» - команда 10-А  «Круті перці»;
  • номінація «Креативний сюжет» - команда 11- Б «Хоробре серце»;
  • номінація «Оригінальний жанр» - команда 10-Б « Я козацького роду»;
  • номінація «Творчий потенціал» - команда 11-В «Полк вазон».

     Від Новоград – Волинської районно – міської організації ТСО України всі команди були нагороджені солодкими подарунками      

 
06.12.2022.  

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України.

Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Це день став початком однієї зі славетних сторінок української армії – Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність, особливо зараз в умовах повномаштабної війни російської федерації проти України.

Бажаю міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, незгасимого оптимізму і могутньої сили, міцного здоров'я та успіхів на всіх фронтах.

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                        Олександр ДЯЧУК  

 
02.12.2022.  

29 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Ємільчинської РО ТСОУ, а 02 грудня 2022 року засідання Коростишівської РО ТСОУ.  

Голова Ємільчинської РО ТСОУ Володимир ДЕМ'ЯНЧУК та голова Коростишівської РО ТСОУ Володимир КУЧИК звітували про роботу районних організацій в 2022 році та довели основні завдання на 2023 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь крім членів Правління ВПРР, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, активісти та члени Товариства. 

 
29.11.2022.  
25 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Андрушівської РО ТСОУ. Голова районної організації Володимир НИШПАЛ прозвітував про роботу районної організації протягом 2022 року. Поділився досвідом роботи з місцевими органами влади та проінформував членів Правління та запрошених про надану допомогу ЗСУ.
 
21.11.2022.  

З 24 лютого в Україні розпочалась повномасштабна війна, що кардинально вплинула на життя кожного українця. Втім, під натиском ворога суспільство не зламалось, а прагнення людей жити вільно лише посилилось.

Збройні Сили України героїчно захищають нас кожну хвилину, ризикуючи власним життям. Вони роблять це заради нашої країни, заради нашої історії, заради нашої свободи та заради кожного українця. Сьогодні ми єдині, як ніколи і маємо допомагати нашим захисникам всіма можливими способами. Не можна забувати, якою ціною дається звільнення кожного клаптика української землі. І наша справа в тилу — безустанно допомагати фронту.

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України не стоїть осторонь цих подій. Для потреб Збройних Сил України організації ТСОУ Житомирської області  передали 9 одиниць автомобільної техніки, перерахували фінансову допомогу в сумі 138,6 тис. грн.

Крім того, члени Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли рішення про надання благодійної допомоги військовій частині А4044. На виконання рішення Ради Правління було закуплено та передано два генератори на загальну суму 73,2 тис. грн. та перераховано фінансова допомога в розмірі 100 тис. грн. на ремонт автомобільної техніки.

Віримо в ЗСУ і разом наближаємо нашу перемогу.  

 

 
18.11.2022.  

08 листопада 2022 року відбулося засідання Правління Житомирської РО ТСОУ на якому члени Правління проголосували за увільнення голови районної організації Руслана ПАЯНОВА (за його заявою) та обрали Катерину ЛЮЛЬКУ на цю посаду. Новообрана голова поставила завдання на 2023 рік.

15 листопада 2022 року в Новоград-Волинській РМО ТСОУ, а 16 листопада 2022 року в Бердичівській організації ТСОУ відбулися засідання Правління цих організацій

Голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Любов БОЧКОВСЬКА та голова Бердичівської організації ТСОУ Інна ГАПЧУК звітували про проведену роботу у 2022 році та довели основні завдання на 2023 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь крім членів Правління ВПРР, голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, активісти та члени Товариства. 

 
28.10.2022.  

27 жовтня 2022 року відбулося виїзне засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ на базі Баранівського РСТК ТСОУ.

В роботі Ради Правління, крім членів Ради Правління, взяли участь директори та головні бухгалтери навчальних організацій ТСОУ області.

На засіданні Ради Правління підвели підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2022 року; затвердити план основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2023 рік; розглянули питання про надання фінансової допомоги Харківській ОО ТСОУ та клопотали перед Радою Правління ГО "ТСО України" про реалізацію легкового автомобіля одному із навчальних закладів Харківської ОО ТСОУ, також вирішили питання про надання допомоги Збройним Силам України.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр Дячук подякував всім за гарні результати роботи та з нагоди 85-ї річниці з Дня створення Житомирської обласної організації (07.10.) озвучив наказ про заохочення працівників обласної організації, нагородив Подяками Житомирської ОО ТСОУ.

Крім того, "Почесним Знаком ТСО України" нагороджений:

- Мельник Валентин Миколайович - помічник голови Житомирської ОО ТСОУ;

- Нишпал Володимир Людвигович - директор Андрушівського СТК ТСОУ;

- Осадчук Олександр Валентинович - директор НО Новоград-Волинська автомобільна школа ТСО України. 

 

 

 
28.10.2022.  

Це свято як автолюбителів, так і професіоналів, які відповідають за будівництво та ремонт доріг, перевезення, безпеку дорожнього руху та пасажирів, а також тих хто своєю невтомною працею навчає майбутніх  водіїв. 

Сучасне життя неможливо уявити без автомобільного транспорту, він є найважливішою системою життєзабезпечення суспільства. Господарська діяльність та побут кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників залежить безпека пасажирів та перевезень.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, мирного неба, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії та яскравих емоцій, зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах. 

Нехай усі ваші дороги  ведуть до успіху та якнайшвидкої перемоги.

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                        Олександр ДЯЧУК

 
24.10.2022.  

Під такою назвою відбувся захід в Хорошівському ліцеї №1 у співдружності з громадською організацією "Хорошівська районна організація Товариства сприяння обороні України" Житомирської  ОО ТСОУ.

Це були різні змагання для родин, в яких брали участь мами, тати, діти.

Успіх команди залежав від злагоджених дій кожного члена сім’ї.  Діти бачили своїх батьків, їх успіхи, підтримку під час змагань, а це викликало в них гордість за свою родину.

Було проведено цікаві естафети і конкурси: «Переправа», «Хто дальше», «Сімейна естафета», «Найсильніша сім’я” та ін..

 Під час проведення конкурсу «Вірші народжені війною», капітани команд декламували поезії, вкладаючи всю любов свого серця до Вітчизни, до її героїв.

 Велику увагу формуванню патріотичних переконань в дітей приділяє класний керівник Антонюк Людмила Вікторівна. Вона впроваджує національно- патріотичне виховання через спільну діяльність учнів та батьків. Адже тільки разом, школа і сім’я зможе виховати громадянина- патріота. А ще, така спільна діяльність згуртовує батьківський і учнівський колективи.

В змаганнях взяли участь такі сім’ї:  Волівецьких, Омельчуків, Цирибків, Сумми.  Всі родини були нагороджені грамотами, медалями та солодощами від Хорошівської РО ТСОУ, голова Онофріюк Валентина Григорівна. Перемогу здобула сім’я Цирібків, яка була ще нагороджена кубком.

Під час проведення даного турніру дитяча театральна студія «Фейєрія» (кер.Ірина Сівінська)  представила патріотичний флешмоб «Ой у лузі червона калина».

 

 
14.10.2022.  

Неоціненні ті мужність, героїзм та самовідданість захисників і захисниць, які боронять незалежність України, стоять на варті суверенітету і непорушності кордонів держави. Ці люди зміцнюють нашу віру в майбутнє країни, наповнюють серця українців невичерпною гордістю за неї та надихають жити, творити та працювати на її благо.

  Схиляю голову перед подвигом полеглих героїв, які віддали життя за Україну.

  Низький уклін кожному, хто захищає цілісність і процвітання нашої держави.

 Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Довели, що є достойними нащадками українського козацтва. 

В цей святковий день щиро бажаю, щоб Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, Україну, берегла життя наших захисників. Зичу міцного козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії, віри, незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСО України                        Олександр ДЯЧУК

 
06.10.2022.  

Історія Житомирської обласної організації є частиною історії України. Час її становлення припав на  буремні  роки, але патріотизм і відданість своєму народу,  світла ідея щасливого майбуття, прагнення жити і творити під мирним небом гуртували і продовжують гуртувати зараз десятки  тисяч людей.

Всі ці роки Житомирська обласна організація успішно розвивається, постійно зміцнюючи свої позиції і підтверджуючи право займати одне з провідних місць в області з націонал-патріотичного виховання молоді, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів робітничих професій та різної курсової підготовки.

Крім того, Житомирська обласна організація завжди в п’ятірці кращих організацій по фінансових показниках серед організацій Товариства України.

Сьогодні ми переживаємо той історичний момент, коли наша нація гартується у боротьбі. Коли на полях боїв вирішується доля не тільки незалежності України, а й самого факту існування української нації. Житомирська обласна організації не стоїть осторонь цих подій, для потреб ЗСУ надана фінансова допомога кожною організацією і кожним працівником, передано автомобільну та іншу техніку, також працівники активно включилися до волонтерської діяльності.

Гордістю обласної організації завжди були люди – справжні професіонали своєї справи, віддані патріоти України. І сьогодні, наші працівники стали на захист України у лавах Збройних Сил України та інших силових структурах.

В Житомирській обласній організації 89-ти працівникам присвоєне почесне звання «Ветеран Товариства сприяння обороні України», а 70 працівників  нагороджені «Почесним Знаком Товариства сприяння обороні України», із них на сьогоднішній день працює 21 працівник. Крім того, «Почесним Знаком Товариства сприяння обороні України» нагороджені Бердичівська організація, Бердичівський, Баранівський, Любарський спортивно-технічні клуби та  Новоград-Волинська автомобільна школа.

Висловлюю вдячність кожному поколінню  членів ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни.

 

З повагою, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                         Олександр ДЯЧУК

 
26.09.2022.  

Товариство не на мить не зупинялось, виконуючи свої основні статутні завдання, з підготовки кадрів робітничих професій,  військово-патріотичного  виховання населення, захисту і підвищення  обороноздатності України. Продовжує і зараз, своєю невтомною працею наближати нас до Перемоги.

В цей нелегкий, але  відповідальний час, бажаю Вам міцного здоров’я та добробуту, безупинного руху вперед, наснаги та оптимізму, миру та впевненості у майбутньому, натхнення в боротьбі за нашу вільну і незалежну Україну, реалізації творчих планів та  нових здобутків.

Хай Вам щастить на нелегкому, але почесному шляху!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                  Олександр ДЯЧУК

 

 
23.09.2022.  

22 вересня 2022 року проведений навчально-методичний збір з директорами навчальних організацій ТСОУ Житомирської області та особами відповідальними за введення даних в Єдиний державний Реєстр МВС України.

Метою збору було: вивчити вимоги основних керівних документів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів; вивчити порядок введення відомостей до Єдиного державного Реєстру МВС України про проведені заняття з теоретичної підготовки, практичного керування транспортними засобами та результатів складання іспитів.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК довів до директорів навчальних закладів завдання по підготовці кадрів робітничих професій, розповів про роль спеціалістів у вдосконаленні НМБ, якісній підготовці кадрів робітничих професій, своєчасному введені відомостей до ЄДР МВС України.

В роботі зборів прийняв участь начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Андрій ТКАЧЕНКО, який висвітлив питання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, внесення до ЄДР МВС України «АРМ «Автошкола» відомостей про проведенні заняття (теоретичні та практичні), порядок, підстави та строки тимчасового припинення дії сертифіката про державну акредитацію  та поновлення його дії в разі підтвердженого факту порушення закладом вимог законодавства у сфері  підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Досвідом роботи по даному напрямку поділилися: помічник директора НО Новоград-Волинська АШ ТСОУ Алла КРАВЧУК, заступник директора Житомирської АШ ТСОУ Ігор КУШНІРЕНКО, заступник директора Бердичівської АШ ТСОУ Віта СЕМЕНЮК.

На зборах, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР, розповіла про порядок проведення інвентаризації в організаціях ТСОУ Житомирської області.

 
Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України! Бажаю всім мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному серці та в кожному домі. Зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я і щастя, добра і достатку, щедрої долі, успіхів у всіх починаннях, перемог заради процвітання незалежної України. Нехай наші серця сповнюються гордістю за нашу Вітчизну відданістю і патріотизмом, прагненням до єдності та порозуміння. Слава Україні! З повагою, Голова Житомирської обласної організації ТСО України Олександр ДЯЧУК