Новини

28.06.2023.  

       Шановні колеги!

       Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України.

Конституція  має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної

організації ТСО України                                                                                     Олександр ДЯЧУК

 

 
29.05.2023.  

У Коростишівському СТК ТСОУ відбувся день відкритих дверей.

Для ознайомлення із спортивно-технічним клубом прийшли учні 1-4 класів Харитонівської гімназії Коростишівської громади.

 Директор Коростишівського СТК ТСОУ Володимир КУЧИК провів дітям екскурсію по навчальному закладу та автомобільному парку. В ході проведення занять розповіли дітям про безпечну поведінку дітей на вулиці, ознайомили з правилами дорожнього руху, прищепили розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі.

Викладач Олександр КОНДРАТЮК провів відео-урок на тему «Обов’язки і права пішоходів та велосипедистів». Інструктори індивідуального навчання водінню розповіли про безпеку дорожнього руху та ознайомили із навчальними автомобілями.

 
26.05.2023.  

25 травня 2023 року на базі Бердичівської АШ ТСОУ відбулися змагання на особисту першість області з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області.

 В змаганнях прийняли участь 47 учасників із 15 організацій ТСОУ Житомирської області.

За результатами суддівського протоколу в особистому заліку:

  • перше місце зайняв КОЛОМІЄЦЬ Олександр Васильович – інструктор індивідуального навчання водінню Житомирської АШ ТСОУ;
  • друге місце зайняв ЯКОБЧУК Валентин Віталійович – майстер виробничого навчання водінню Любарского РСТК ТСОУ;
  • третє місце зайняв ЄПИФАНОВИЧ Олег Петрович - інструктор індивідуального навчання водінню Малинського СТК ТСОУ.

Обласні змагання на особисту першість з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів виробничого навчання водінню та інструкторів індивідуального навчання водінню організацій ТСОУ Житомирської області пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно плану та Положення про змагання.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

 
26.05.2023.  

У відповідності до  плану  основних заходів Житомирської обласної організації на 2023 рік 24 травня 2023 року на базі  Бердичівської автомобільної школи  ТСО України проведено навчально-методичний  збір з директорами, їх заступниками, помічниками, викладачами, майстрами виробничого навчання водінню та інструкторами виробничого навчання водінню навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

 

В роботі зборів взяв участь заступник Голови Товариства з освітньої діяльності - начальник  управління координації діяльності навчальних закладів - Сухарєв Сергій Миколайович, який довів до учасників збору інформацію про необхідність застосування навчального модуля і самого сайту «Автошколи ТСОУ» в якості навчально-методичного посібника та в якості засобу комунікації з потенційними клієнтами.

Досвідом використання сучасних технологій і навчального модуля сайту зокрема в проведені занять по підготовці водіїв транспортних засобів поділився розробник програмного забезпечення  відео уроків по підготовці водіїв транспортних засобів Максименко Євгеній Вікторович.

Степаневський Артур Юрійович - розробник сайту, розповів про використання сайту «Автошколи ТСОУ» як засобу комунікації  з потенційними клієнтами та про необхідність своєчасного внесення змін щодо інформації про навчальні заклади.

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук Олександр Васильович поставив завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій, розповів про роль викладачів, у справі вдосконалення навчально-матеріальної бази, якісній підготовці кадрів робітничих професій. А також довів вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу.

Люлька Валентина Володимирівна, заступник голови ОО ТСОУ, головний бухгалтер довела підсумки роботи навчальних закладів по підготовці кадрів робітничих професій за 2022 рік та І квартал 2023 року.

З досить цікавими та змістовними доповідями виступили перед директорами навчальних закладів викладач Житомирської АШ ТСОУ Бородін Олександр Федорович (методика підготовки та проведення занять викладачем), викладач Бердичівської АШ ТСОУ Юрківський Володимир Іванович (аналіз головних причин ДТП), викладач Новоград-Волинської АШ ТСОУ Кравчук Алла Олексіївна (робота викладача із навчальним блоком сайту «Автошколи ТСОУ»).

 

 
23.05.2023.  

Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

День Героїв 23 травня був заснований в 1941 році Організацією українських націоналістів (ОУН).

Починаючи з 1992 року свято ставало все більш популярним. У День Героїв вітають усіх, хто з ризиком для життя боровся за українську незалежність, а також віддають шану загиблим. Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям та воїнам армій УНР та УПА, а тепер ще воїнам АТО та російсько-української війни.

 Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського Української Галицької Армії, Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, Армії Української Народної" Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії, членів визвольного руху шестидесятників, активістів Небесної сотні, воїнів АТО та воїнів російсько-української війни.

 
19.05.2023.  

Новоград-Волинською РМО ТСОУ проведений конкурс на кращий твір, присвячений Дню пам’яті і примирення.

Конкурс проводився з  09 квітня по 09 травня 2023 року. Участь у ньому взяли 7 навчальних закладів загальної середньої освіти міста Звягеля.

За підсумками проведеного конкурсу:

  • І місце зайняла учениця ліцею № 11   Бабенко Вікторія
  • ІІ місце – учениця гімназії № 7 Василюк Маргарита
  • ІІІ місце учениця ліцею №11 Баликіна Тетяна.

Учасники були нагороджені Грамотами Новоград-Волинської РМО ТСОУ та грошовими винагородами.

 
15.05.2023.  

Саме в цей сонячний день, 15 травня 2023 р.,  Центр позашкільної освіти для жителів Звягельської міської територіальної громади, за підтримки Новоград-Волинської районно-міської організації ТСО України, в міському парку культури та відпочинку організували родинний відпочинок «Від злагоди в родині – до миру в Україні», де з радістю діти разом з батьками брали участь в просторі мистецтва та розвитку на різних локаціях, організованих педагогами Центру позашкільної освіти.

А це майстер класи: «Народного танцю», «Букет для мами», «Родинне  дерево», «Лялька мотанка».

Ігрове містечко: спортивно-розважальні естафети для дітей «Джавелін», музична гра-розвага «БАДАБУМ», музична вітальня, арт-фейс «Вишиванка-генетичний код нації», квест-пазл «Вишиваємо перемогу», флеш-моб «Вишиванка єднає серця патріотів», туристична траса.

Також був організований та проведений захід «Спортивна родина – непереможна Україна», де активно брали участь жителі міста в спортивно-розважальній програмі, учасниками якої були родини: Глімбовських, Леліх, Марчевських, Чеховських, Гук та Павловських.

Всі учасники завзято та організовано приймали участь у веселих сімейних естафетах, конкурсах, іграх.

По завершенню свята були підведені підсумки змагань та оголошені результати суддівською колегією  Родини отримали грамоти управління освіти, подарунки від Центру позашкільної освіти. Від Новоград-Волинської районно-міської організації ТСО України родини, які перемогли були нагороджені  солодощами.

 

 
11.05.2023.  

До Дня пам’яті та примирення  в Коростишівській РО ТСОУ відбувся вистака-конкурс малюнків «Разом до Перемоги».

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. 

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. 

Участь  у конкурсі прийняли учні 2-А класу Ліцею № 9 ім. Олега Ольжича м. Коростишева. В своїх роботах діти виразили свою любов до України, бажання миру та бажання жити у вільній країні.

Голова Коростишівської РО ТСОУ Володимир КУЧИК заохотив юних художників пам’ятними подарунками.

 
08.05.2023.  
     Сьогодні, 8 травня, в Україні та в усьому світі відзначається День пам'яті та примирення. Ця дата присвячена пам'яті десятків мільйонів людей, чиє життя обірвала Друга світова війна. Це були люди різних рас і національностей, чоловіки, жінки та діти, воїни та мирне населення, які стали жертвами цієї величезної трагедї.  Ми ніколи не забудемо про ті страшні події. 
     Але цей День пам'яті є не тільки про минуле, а й про наше сьогодення.  Другий рік поспіль українці проводять це свято в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Україна вкотре чекає на Перемогу.
    Протягом останніх дев'яти років, ми щоденно ведемо боротьбу за нашу рідну землю та наше право на вільне майбутнє. Це боротьба за демократію, людські цінності та цивілізованість, проти імперських амбіцій нашого підступного агресивного сусіда-злочинця.
    Ми знаємо свою історію, поважаємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир та свободу і продовжуємо творити історію нашої незалежної України. 
 

 

       Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

 

З повагою 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                               Олександр ДЯЧУК

  

 
05.05.2023.  

04  травня 2023 року Новоград-Волинською РМО ТСОУ проведенні міські змагання із стрільби з пневматичної гвинтівки.

Змагання проводилися на базі Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, в яких взяли участь 10 команд.

Суддівство змагань провели: керівник гуртка «Влучний стрілець» Анатолій Тарасенко, заступник начальника ліцею Засімович Ігор Вікторович,  голова РМО ТСОУ – Бочковська Любов Анатоліївна.

Команди закладів освіти міста Звягеля продемонстрували досить високі результати. Першість виборола команда Гімназії №5, друге місце – команда Ліцею №4, третє місце – команда Звягельського ліцею з посиленою військово- фізичною підготовкою.

В особистому заліку:

серед юнаків: перше місце посів Данюк Назар (Гімназія №5),

                        друге місце – Коцюба Іван (Ліцей №1),

                        третє місце – Жабко Віталій (Ліцей №4);

серед дівчат: перше місце – Ігнатович Анна (Гімназія №5),

                       друге місце – Михайлова Єлизавета (Звягельський ліцей з ПВФП),

                       третє місце – Колесник Софія (Ліцей №4).

Переможців змагань було нагороджено медалями, дипломами та грамотами від Новоград-Волинської РМО ТСО України.

Новоград- Волинська районно – міська організація ТСО України, в особі голови Любов Бочковської, висловила  щиру подяку ВО начальнику ліцею Онищуку Віктору Леонідовичу за постійну співпрацю, допомогу в проведенні заходів і змагань та нагородила ліцей, згідно рішення Ради Правління РМО ТСОУ, пневматичною гвинтівкою.

 
03.05.2023.  

01 травня 2023 року в місті Звягель, біля річки «Смолка», відбулося таборування учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Метою такого заходу є розвиток та зміцнення моральних засад, виховання молоді в дусі патріотизму, формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності.

Організували та провели таборування Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, дначальник Віктор ОНИЩУК, за постійної допомоги та фінансової підтримки Новоград-Волинської РМО ТСО України, голова Любов БОЧКОВСЬКА, разом із завідувачкою організаційно-масового відділу КЗ «Центр позашкільної освіти» - Зоряною СЕМЕНЧУК, керівником гуртка «Пласт» та керівником гуртка з туризму Олегом ПРИМАКОМ.

Участь у таборуванні взяли вихованці Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Під командуванням вихователів-командирів взводів юнаки та дівчата розгорнули наметове містечко. Цей чудовий травневий день супроводжувався насиченою програмою. Для ліцеїстів було організовано спортивні естафети, змагання з перетягування канату, конкурс «Туристично-спортивна смуга перешкод» та конкурс ватр.

Також учасники таборування провели акцію «За чисте довкілля», під час якої здійснили прибирання берегової зони та лісосмуги від сміття.

По завершенню ліцеїсти мали змогу відпочити на природі та посмакувати обідом, який приготували власноруч.

 
28.04.2023.  

26 квітня 2023 року в м. Київ, на базі Дніпровського СТК ТСОУ, відбувся чемпіонат ГО "ТСО України" зі стрільби з пневматичної зброї серед дорослих та молоді "Влучний стрілець.

        В чемпіонаті приймала участь команда Житомирської обласної організації ТСО України, яку представляли учасники від Житомирської міської організації ТСО України, в складі:

тренера – Латиніна Михайла Віталійовича, члена Правління Житомирської міської організації ТСОУ ;

 членів команди:

- спортсменів-юніорів до 18 років:

          - Антоневського Івана Володимировича, учня ліцею №23;

          - Вітковського Олександра Мирославовича, учня ліцею №23;

- спортсменів після 18 років:

          - Дмітрієва Олександра Ігоровича;

          - Карповича Володимира Миколайовича.

           

За результатами чемпіонату зайняли місця:

- в індивідуальному заліку серед спортсменів-юніорів до 18 років:

          - Вітковський Олександр Мирославович – І місце;

          - Антоневський Іван Володимирович – ІІІ місце;

- в індивідуальному заліку серед спортсменів після 18 років:

          - Дмітрієв Олександр Ігорович - ІІІ місце

 

В командному заліку чемпіонату команда Житомирської обласної організації ТСО України зайняла ІІ місце серед команд  ГО "ТСО України".                                 

 

 
28.04.2023.  

27 квітня 2023 року відбулося чергове засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, на якому були присутні, крім членів Ради Правління, директори і головні бухгалтери навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Першим було розглянуте питання «Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за І квартал 2023 року». Заступник голови, головний бухгалтер Валентина ЛЮЛЬКА провела детальний аналіз діяльності кожного навчального закладу. Голова Житомирської обласної організації Олександр ДЯЧУК відзначив, що у І кварталі 2023 року найкраще спрацювали, серед спортивно-технічних клубів – Бердичівський МРСТК ТСОУ, директор Інна ГАПЧУК, серед автомобільних шкіл – Новоград-Волинська АШ ТСОУ, директор Олександр ОСАДЧУК.

 Також на засіданні Ради Правління затвердили План основних заходів з підготовки і проведення звітно-виробної кампанії в Житомирській ОО ТСОУ та її ВПРР, прийняли рішення про скликання засідання Правління Житомирської ОО ТСОУ, розглянули результати проведених перевірок та заслухали директорів організацій, які перевірялися.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК проінформував учасників зібрання, що 26 квітня 2023 року, на чемпіонаті ГО «ТСО України» зі стрільби з пневматичної зброї серед дорослих та молоді «Влучний стрілець» в м. Києві, команда, яка представляла Житомирську ОО ТСОУ зайняла ІІ місце та була нагороджена Кубком і Дипломом ГО «ТСО України».

В особистому заліку учасники від Житомирської ОО ТСОУ зайняли:  

- в індивідуальному заліку серед спортсменів-юніорів до 18 років: 

                                      Вітковський Олександр Мирославович – І місце,

                                       Антоневський Іван Володимирович – ІІІ місце.   

- в індивідуальному заліку серед спортсменів після 18 років:

                                        Дмітрієв Олександр Ігорович - ІІІ місце.

 
14.04.2023.  

Прийміть щирі вітання із світлим і величним християнським святом – Христовим Воскресінням!

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є свідками і учасниками цього непростого протистояння.

Христос Воскрес! І це – найбільше свідчення перемоги життя над смертю, світла над темрявою!

Тож нехай Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця.

Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!

Нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.

Зичу перемоги й надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!

    

                             ХРИСТОС ВОСКРЕС!

                             ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                             Олександр ДЯЧУК                        

 
27.03.2023.  

27 березня 2023 року працівниками апарату Правління Житомирської ОО ТСОУ проведена нарада з директорами навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК довів вимоги нормативних документів  по підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації водіїв транспортних засобів, особливу увагу звернув на внесення інформації до Єдиного реєстру МВС.  

Учасники зібрання, за допомогою програми ZOOM, долучилися до спільної онлайн-наради, яку проводили працівники РСЦ ГСЦ МВС України. Зокрема обговорили про взаємодію автошкіл з РСЦ ГСЦ МВС під час акредитації закладів та атестації їх спеціалістів, внесення автошколами інформації до Єдиного реєстру МВС, організацію прийняття іспитів для отримання права керування транспортними засобами.

Помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Надія МЕЄР провела семінарське заняття з головами ВПРР по вивченню змін до Положення про членство в ГО «ТСО України», зупинилась на порядкові видачі членських квитків членам Товариства та їх обліковуванні, на порядкові прийому громадян в члени Товариства та обліку та використані членських внесків.

Голова обласної організації Олександр ДЯЧУК проінформував, що на засіданні Правління ГО «ТСО України», яке відбулося 23 березня 2023 року Голова ГО «ТСО України» Сергій КОШИН підвів підсумки роботи організацій ГО «ТСО України» за 2022 рік та  відзначив кращі навчальні заклади ТСО України.

Житомирська обласна організація ТСО України, за виконання статутних завдань з підготовки кадрів робітничих професій, кращі результати фінансово-економічної діяльності, нагороджена Грамотою Голови «ГО ТСО України», а голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр ДЯЧУК нагороджений Подякою Голови «ГО ТСО України».

Серед навчальних закладів ТСО України в Житомирській області кращими визнано  Бердичівський МРСТК ТСОУ – директор Інна ГАПЧУК та Новоград-Волинська АШ ТСОУ директор Олександр ОСАДЧУК. Директори цих навчальних закладів нагороджені Грамотами Голови «ГО ТСО України», а також навчальні заклади нагороджені Грамотами Голови «ГО «ТСО України».

Грамотами Голови «ГО ТСО України» за підсумками роботи з виконання статутних завдань Товариства у 2022 році нагороджений директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ, директор Любарського РСТК ТСОУ Володимир СЛОБОДЕНЮК, директор Овруцького СТК ТСОУ Наталія КОБИЛІНСЬКА. Подяку Голови ГО «ТСО України» отримав директор Житомирської АШ ТСОУ Юрій ГАЙСТРУК.

 
13.03.2023.  

Олевською РО ТСОУ Житомирської області організовані та проведені 05 березня змагання з вільної боротьби серед наймолодших борців, вік учасників від 6 до 12 років. Змагання проводились в приміщенні Олевського ліцею №1, в яких прийняли участь  4 команди (60 учасників) з Олевської ДЮСШ: дві команди з м. Олевська, 1 команда із с. Тепениця та 1 команда із с. Сущани.

Змагалися вихованці тренерів Андрія Кострицького (с. Тепениця), Володимира Попкова (с. Сущани), Юрія Ямчинського (м. Олевськ), Миколи Закірова (м. Олевськ).

Змагання проводились в 11-ти вагових категоріях, від 23 кг до 56 кг.

За підсумками змагань найбільше здобутків отримали вихованці тренера Андрія Кострицького: 5 перших місць, 2 – других, 2 – третіх, загалом 9 медалей.

Вихованці тренера Володимира Попкова мають 2 перші місця, 4 других, 2 третіх, загалом 8 медалей.

Юні тренери Юрія Ямчинського завоювали  3 перші місця, 2 других, 2 третіх, загалом 7 медалей.

Вихованці Миколи Закірова, який тренує наймолодших борців, завоювали 1 друге місце та 3 третіх, загалом отримали 4 медалі.

Голова Олевської РО ТСОУ Євген Настасюк нагородив учасників змагань дипломами, привітав з перемогою та побажав успіхів у майбутньому.

  

 
10.03.2023.  

Сьогодні, голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук Олександр Васильович святкує свій ювілей – шістдесятиріччя від дня народження.

Своє життя із Товариством сприяння обороні України пов’язав після 25-річної служби в Збройних Силах, і вже шістнадцять років працює в Житомирській обласній організації ТСО України, з яких 12 років працював заступником голови ОО ТСОУ, а три останні роки очолює Житомирську обласну організацію ТСО України.

Олександр Васильович – це цілеспрямована людина, життєвий шлях якої – приклад служіння Батьківщині та людям.

Всіма своїми справами він доводить, що ніколи не зраджує своїх принципів добропорядності, знає ціну добрих людських відносин.

 Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням. Хай Вас підтримують рідні люди, розуміють та поважають колеги, минають всі негаразди та непорозуміння.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та творчих досягнень, злагоди, благополуччя та миру!

 
08.03.2023.  

Щиро вітаю Вас з прекрасним Святом Весни!

8 Березня – це день, який нагадує кожному з нас, наскільки важливі жінки від першої й до останньої миті нашого життя, з їх помірністю, материнською любов'ю і мудрістю. Дякую вам всім за наповнення цього світу світлом і радістю. Завжди залишайтеся такими ж наполегливими та сміливими, ніжними та щирими. Ви приклад для наслідування всім сильним чоловікам, чия рішучість тане під променистим світлом ваших очей.

 

З найщирішою любов'ю до вас, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                     Олександр ДЯЧУК

 

 
23.02.2023.  

21 лютого 2023 року відбулося засідання Правління Житомирської обласної організації ТСО України.

Голова обласної організації Олександр ДЯЧУК виступив із звітом про результати діяльності Житомирської ОО ТСОУ у 2022 році та поставив завдання на 2023 рік.

У своїй доповіді О.В. Дячук зазначив, що 2022 рік був роком небувалих випробувань для Житомирської ОО ТСОУ та її відокремлених підрозділів, а також  для всіх українців і для всього цивілізованого світу. Зупинився на основному завдані організації - це національно-патріотичне виховання дітей, молоді та членів Товариства. Підвів підсумки роботи обласної організації за 2022 рік та відзначив організації, які спрацювали з найкращим фінансовим результатом. За результатами роботи нагородив директорів навчальних організацій та голів ВПРР Подяками та Грамотами Житомирської ОО ТСОУ.

Також на засіданні Правління виступили: заступник голови ОО ТСОУ, головний бухгалтер Валентина ЛЮЛЬКА, директор Андрушівського СТК ТСОУ Володимир НИШПАЛ, директор Бердичівського міськрай СТК ТСОУ Інна ГАПЧУК, директор Любарського РСТК ТСОУ Володимир СЛОБОДЕНЮК, директор Новоград-Волинської АШ ТСОУ Олександр ОСАДЧУК.

 
20.02.2023.  

Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 р. загинуло найбільше активістів Майдану.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світових війн.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

У нашій пам’яті вони залишаться назавжди!

Слава Україні! Героям Слава!