Новини

21.01.2022.  

22 січня відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

З нагоди найвеличнішого свята українського народу, бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю Вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила! Миру Вам і Божої Благодаті!

 

З повагою, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                                         Олександр ДЯЧУК

 
13.01.2022.  

14 січня 2022 року виповнюється 95-та річниця з дня заснування

 ТСОАВІАХІМ України!

          На всіх етапах свого розвитку оборонне Товариство було, є і буде школою патріотизму, мужності і професіоналізму, яке загартовує мільйони молодих громадян, сприяючи в їх подальшому становленні.

          Сьогодні ми віддаємо дань поваги і вдячності людям, які не шкодуючи сил, енергії, здоров’я і самого життя професійно і з великою відповідальністю  роблять свою справу.

          Особливу вдячність ми висловлюємо нашим ветеранам, всім тим хто гідно працював і служив в нашому оборонному Товаристві в різні роки. Бажаю всім працівникам, активістам і ветеранам Товариства, міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків і наснаги для нових професійних звершень.

          Хай завжди Вас супроводжують повага та любов оточуючих, зігріває тепло людської вдячності за добрі справи зроблені Вами!

          Успіхів Вам у трудовій діяльності на благо нашої України і Товариства!

 

З повагою,

Голова Житомирської

обласної організації ТСО України                                                          Олександр ДЯЧУК

 
29.12.2021.  

Вітаю Вас з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Щиросердечно бажаю Вам миру і злагоди, любові та щастя, процвітання й стабільності, безупинного руху вперед і вгору до нових вершин у професійній діяльності й особистому житті!

Хай сонячний настрій щоранку стає запорукою успішного дня і тільки добрі приємні новини чекають на Вас в новому році! 

Хай втіляться у життя найзаповітніші мрії та сподівання! 

Щедрих дарунків долі Вам і Вашим родинам!

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                              Олександр ДЯЧУК 

 
24.12.2021.  

У роботі Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ прийняли участь, крім членів Ради Правління ОО ТСОУ, штатні працівники апарату Правління ОО ТСОУ, директори та головні бухгалтери навчальних закладів ТСОУ області.

На засіданні розглянули та затвердили фінансовий план організацій ТСОУ Житомирської області на 2022 рік, підвели підсумки проведення засідань Правлінь у ВПРР Житомирської області, надали дозвіл на безкоштовне навчання слухачеві з багатодітної малозебезпеченої сім'ї в Любарському РСТК ТСОУ на курсах водіїв автотранспортних засобів категорії "В".

Голова Житомирської ОО ТСОУ О.В. Дячук привітав учасників зібрання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим,  побажав усім миру, злагоди, благополуччя, міцного здоров'я та Божого благословення! 

 

 
20.12.2021.  

17 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Любарської РО ТСОУ. Голова районної організації В.І. Слободенюк прозвітував перед членами Правління та запрошеними за проведену роботу районною організацією протягом 2021 року та поставив завдання на 2022 рік.  Доповнили доповідь голови РО ТСОУ члени Правління С.С. Будім, С.А. Гудзь, І.В. Ігнатюк, В.Ю. Канчура, А.Ф. Чмирук. 

 
17.12.2021.  

16 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Житомирської МО ТСОУ. Голова міської організації Юрій Гайструк відзвітував перед членами Правління МО ТСОУ та запрошеними за проведену роботу у 2021 році. Крім того, із доповідями виступили члени Правління МО ТСОУ:  Микола Костенко, Володимир Манохін, Надія Меєр, Іван Севрук. 

За вагомий внесок у виконанні статутних завдань Юрій Гайструк нагородив грамотами Житомирської МО ТСОУ активних членів Правління МО ТСОУ.   

 

10 грудня 2021 року відбулося засідання Правління Житомирської районної організації Товариства сприяння обороні України.

Голова Житомирської РО ТСОУ Руслан Паянов прозвітував перед членами Правління та запрошеними за проведену роботу у 2021 році та намітив завдання на 2022 рік. Помічник голови ОО ТСОУ Надія Меєр виступила із критичними зауваженнями щодо проведення заходів районною організацією протягом року.   

 

З нагоди  30-ї річниці з дня створення Збройних сил України Новоград – Волинська РМО ТСОУ 06 – 07 грудня 2021 року прийняла участь у святкових заходах, які проводилися на базі Новоград – Волинського ліцею з посиленою військово – фізичною підготовкою.

На урочистостях були присутні Народний депутат України Дмитро Костюк, заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько, міський голова Новоград – Волинської ОТГ Боровець М.П., голова Новоград - Волинської районної державної адміністрації В´ячеслав Авраменко, народний депутат Житомирської обласної ради Олександр  Ющенко, заступник голови спілки ветеранів АТО Ігор Назарчук, директор Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктор Онищук, голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Любов Бочковська.

Ліцеїсти прийняли участь в першому етапі гри «Сокіл" ("Джура»), провели показові виступи по карате та виступили перед гостями з концертною програмою.

Від Новоград – Волинської  районно – міської організації ТСОУ ліцей був нагороджений цінним подарунком -  футбольними гетрами.   

 
03.12.2021.  

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави, бо завжди стоять на варті миру і спокою в державі. Тож в цей святковий день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто сьогодні захищає державу та її народ.

Вже шість років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни на сході країни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні - сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які  вірно несуть службу по захисту держави.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях. 

Я глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. І в цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                       Олександр ДЯЧУК

 
03.12.2021.  

01 грудня 2021 року в Коростишівській РО ТСОУ, а 02 грудня 2021 року в Малинській РО ТСОУ відбулися засідання Правління районних організацій. 

Голова Коростишівської РО ТСОУ В.М.Кучик та голова Малинської РО ТСОУ Л.М. Мельніченко звітували про проведену роботу у 2021 році та доводили основні завдання на 2022 рік.

В роботі засідань Правлінь приймали участь: члени Правління ВПРР, помічник голови Житомирської ОО ТСОУ Меєр Н.І., активісти та члени Товариства. 

 
03.12.2021.  

В роботі засідань Правлінь приймали участь: члени Правління ВПРР, голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук О.В., заступник голови, головний бухгалтер Люлька В.В., активісти та члени Товариства. 

На засіданні Правління Ємільчинської РО ТСОУ голова Ємільчинської РО ТСОУ Володимир Дем'янчук виступив із змістовною доповіддю про проведену роботу у 2021 році та поставив завдання на 2022 рік.

Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр Дячук відмітив, що з обранням головою Ємільчинської РО ТСОУ Дем'янчука В.М. робота районної організації значно покращилася.

 

 

 
26.11.2021.  

25 листопада 2021 року відбулося засідання Правління Бердичівської організації ТСО України.

В роботі Правління взяли участь голова Бердичівської організації ТСОУ Інна Гапчук, голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр Дячук, голова контрольно-ревізійної комісії Бердичівської організації ТСОУ Оксана Осипчук, члени Правління та активісти.

Голова Бердичівської організації ТСОУ Інна Гапчук прозвітувала за проведену роботу у 2021 році та поставила завдання на 2022 рік. Із привітальним словом в честь 57-ї річниці  з Дня створення Бердичівського спортивно-технічного клубу виступив Голова Житомирської ОО ТСОУ Олександр Дячук та член Правління Бердичівської організації ТСОУ Галина Галущак. 

    

 
25.11.2021.  

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України щиро вітає штатних працівників та ветеранів Бердичівського, Ємільчинського, Малинського, Овруцького, Олевського спортивно-технічніх клубів  з 57 - ою річницею з Дня створення.

21 жовтня 1964 року Постановою бюро президії ЦК ДТСААФ СРСР, протокол №35 від 21.10.1964 року, було створено з 25 листопада 1964 року Ємільчинський, Малинський, Олевський, Овруцький районні і Бердичівський районно-міський СТК ДТСААФ.

Ці організації внесли вагомий внесок  в підготовку багатьох тисяч патріотів рідної землі – мужніх захисників Вітчизни, кваліфікованих спеціалістів для Збройних Сил та народного господарства,  досвідчених спортсменів.

Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, і стане продовженням традицій наших батьків та дідів у справі виховання патріотів рідної землі та кваліфікованих спеціалістів. Натхнення та успіх нехай допомагають Вам долати життєві труднощі, кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібні людям та Батьківщині справи, зроблені Вами.

Від усієї душі зичу Вам, штатним працівникам, родинам доброго здоров’я, щастя. Нехай здійсняться всі Ваші надії та сподівання, завжди будуть поруч вірні друзі й доля лагідно посміхається Вам.

Нехай на Вашому життєвому небосхилі завжди сяє сонечко, райдугою виблискує радість, добро та всілякі гаразди.

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                           Олександр ДЯЧУК             

 

   18 листопада 2021 року відбулося засідання Правління  Новоград – Волинської районно- міської організації ТСО України.

    В  роботі засідання Правління прийняв участь голова Житомирської обласної організації ТСО України Дячук Олександр Васильович.

    На засіданні Правління розглянули Звіт голови районно-міської організації "Про результати  діяльності роботи Новоград – Волинської  районно  – міської  організації ТСОУ пртягом 2021 року та завдання на 2022 рік» та оцінили роботу Ради Правління Новоград – Волинської районно  - міської організації ТСОУ в  2021 році.

 
19.11.2021.  

Голова Баранівської РО ТСОУ Юрій Сябрук звітував про проведену роботу у 2021 році та довів основні завдання на 2022 рік.

В засіданні Правління районної організації  прийняли участь: члени Правління Баранівської РО ТСОУ, голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук О.В., директор Баранівського професійного ліцею Бортник Я.М., представник Першотравенського ліцею Башинський В.А., працівники Баранівського СТК ТСОУ. 

 
29.10.2021.  

Вітаю всіх причетних до прийдешнього свята, насамперед щиро дякую за невтомну працю, самовідданість і професіоналізм викладачам, майстрам та інструкторам індивідуального навчання водінню, директорам і працівникам служб автошкіл та спортивно-технічних клубів Товариства сприяння обороні України.

Бажаю безпечної їзди, надійної роботи всіх вузлів і агрегатів, а також здоров’я, успіхів у праці та сімейного щастя! Нехай всі Ваші дороги ведуть до успіху! 

 

З повагою, 

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                                          Олександр ДЯЧУК

 
29.10.2021.  

28 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ, в роботі якого взяли участь директори організацій ТСОУ області. На засіданні Ради Правління були підведені підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ Житомирської області за 9 місяців 2021 року, затверджений план основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2022 рік та розглянуто ще ряд питань по виконанню статутних завдань організаціями ТСОУ області. 

Голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук О.В. подякував всім за плідну працю та відзначив директорів навчальних організацій, які виконали планові завдання по всіх показниках.

 
12.10.2021.  

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисників та захисниць України,  святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

 

День захисників та захисниць України - це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисники України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції. Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

Сьогодні, низько вклоняючись, ми завдячуємо нашим мужнім воїнам, які впевнено стоять на стражі рідної землі. Вони захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості і шани.

У цей світлий святковий день сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру і благополуччя! Нехай божествений покров Пречистої Богородиці оберігає Вас від бід і негараздів.

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього!

Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми - непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,  

Голова Житомирської ОО ТСОУ                                   Олександр ДЯЧУК

 
07.10.2021.  

Шановні працівники, ветерани ТСОАВІАХІМ- ДТСААФ-ТСОУ!

Щиро вітаю Вас з 84-ю річницею з дня створення

Житомирської обласної організації!

 

Житомирська область як адміністративна одиниця створена 22.09.1937 р., але вже через 15 днів після створення Житомирської області 07.10.1937 р. рішенням оргбюро обкому КП(У) було створено Житомирську обласну Раду ТСОАвіахіму

До початку 1938 р. у всіх районах та містах області було створено районні та міські Ради ТСОАвіахіму.

Час становлення обласної організації не легкий, але патріотизм і відданість своєму народу,  прагнення жити і творити під мирним небом гуртували і продовжують гуртувати до сьогодення тисячі людей. Обласна організація завжди з гідністю і честю справлялася з поставленими завданнями.

І сьогодні організації ТСОУ Житомирської області  сумлінно виконують статутні завдання з національно-патріотичного виховання молоді, залучення її до занять технічними, прикладними та іншими видами спорту, нарощують показники з підготовки кадрів робітничих професій сприяючи зміцненню обороноздатності країни.

Висловлюю вдячність кожному поколінню членів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ за відповідальність, виваженість, мудрість!

Нехай єдність часів і сердець додає всім оптимізму, наснаги та життєвих сил.

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

 

З повагою,

Голова Житомирської ОО ТСОУ                              Олександр ДЯЧУК

 
27.09.2021.  

24 вересня 2021 року Житомирська обласна організація ТСО України відзначила 30-ту річницю з дня створення Товариства сприяння обороні України проведенням  урочистих зборів на базі Бердичівського міськрай СТК ТСОУ.

З вітальним словом до учасників зборів звернувся голова Житомирської ОО ТСОУ Дячук О.В., розповівши про здобутки та досягнення оборонного Товариства вцілому та Житомирської ОО ТСОУ зокрема.

До слова були запрошені: заступник голови ГО «ТСО України» Конончук О.В., який від імені голови Товариства Кошина С.М. вручив штатним працівникам обласної організації Грамоти та Подяки, заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації - Висоцька К.В., заступник Бердичівського міського голови - Петрівська О.В., яка вручила Грамоту міського голови за співпрацю директору Бердичівського міськрай СТК ТСОУ Гапчук І.А., депутат Бердичівської міської ради – Толочко В.І.

Також на урочистостях були присутні: заступник голови ГО «ТСО України» Гончаренко І.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бердичівської районної державної адміністрації - Галущак Г.М., директор Бердичівського міського палацу культури ім. О.Шабельника – Бабич В.Є.

Директори, головні бухгалтери, штатні працівники апарату Правління Житомирської ОО ТСОУ та інші працівники КТК, АШ, СТК отримали від голови Житомирської ОО ТСОУ Грамоти та Подяки.

Ще більше урочистості додав концерт артистів Бердичівського міського палацу культури ім. О.Шабельника.