Новини

19.07.2019.  

 

 

На засіданні Ради Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 1. Підсумки ФГД організацій ТСОУ Житомирської області за І півріччя 2019 року.
 2. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України.
 3. Про затвердження плану проведення звітно-виборної кампанії в організаціях ТСОУ Житомирської області в 2019-2020 роках.
 4. Про розгляд та затвердження кандидатур для обрання головами ВПРР ТСОУ.
 5. Про діяльність Клубів національно-патріотичного виховання молоді.

Після проведення засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ із головами ВПРР було проведено інструкторсько-методичне заняття щодо проведення звітно-виборної кампанії 2019-2020 років в Житомирській ОО ТСОУ.

 
25.06.2019.  

       8 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої країни і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

У переддень відзначення Дня Конституції вітаю вас з цим святом!  Щиро бажа. ветеранам, членам оборонного Товариства щастя, доброго здоров’я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників Вітчизни. Хай Ваша енергія, професіоналізм, спрямованість на нові перспективи та звершення сприятимуть розбудові української  держави та демократичного суспільства.

 

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                                      М.О. НІКОЛУСЬ

       

         

 
14.06.2019.  

 

 

З 12  по 16 червня 2019 року  проводятся  8-мі обласні змагання  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019»  (гра проводиться у лісовому масиві   с. Мала Токарівка  Романівського  району).

Житомирська обласна організація ТСОУ 12 червня проводила один із найвідповідальніших  та найулюбленіших етапів гри - «Стрільба» (організація підготовки та проведення, судійство, забезпечення мішеннями та кульками, нагородження переможців в командному заліку та особистому заліку (в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат).

Слід відмітити добросовісне відношення до проведення обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») – Джура-2019 керівника на етапі стрільби  - голову Баранівської РО ТСОУ Сябрука Юрія Володимировича та всієї суддівської колегії.

Переможцями на етапі стрільбі стали:

- 1-ше місце посіла команда Баранівського району  Рій «Вільні козаки»;

- 2-ге місце посіла команда Баранівської ОТГ  Рій «Пластуни»;

- 3-тє місце посіла команда Ружинського району Рій «Ружани».

Переможців 8-х обласних змагань  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019» нагороджено у відповідності з Додатком до Умов проведення гри.

 
27.05.2019.  

 

 

 

Відкрив змагання – завідуючий сектором відділу сім`ї, молоді та спорту Любарської ОТГ – Северин О.О.

Право підняти прапор Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» - «Джура» було  надано команді-переможцю минулорічних змагань Липненської ЗОШ-І-ІІІ ст. (Звучить гімн)

Учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» - «Джура» привітали:

- голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк В.І.;

- військовий комісар – Гонишнюк А.М.;

- секретар ОТГ – Янко В.В.

На Любарську РО ТСОУ було покладено організацію та проведення етапу гри «Стрільба».

Переможці Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» - «Джура»  на етапі «Стрільба» нагороджені Любарською РО ТСОУ грамотами,  дипломами, медалями та грошовими винагородами.

 
27.05.2019.  

 

 

Баранівська районна організації ТСО України прийняла участь у проведені І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка пройшла в м.Баранівка 20 травня 2019 року.

На Баранівську РО ТСОУ було покладено організацію та проведення етапу гри «Стрільба».

Переможцями у стрільбі стали:

- 1-ше місце посіла команда "ПЛАСТУНИ" Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Сябрук;

- 2-ге місце посіла команда "НАЩАДКИ КОЗАКІВ" Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

- 3-тє місце посіла команда "КОЗАЦЬКА СЛАВА" Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» - «Джура»  на етапі «Стрільба» нагороджені Баранівською РО ТСОУ грамотами,  дипломами та солодощами.

 
17.05.2019.  

 

 

На засіданні Ради Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 1. Підсумки ФГД організацій ТСОУ Житомирської області за І квартал 2019 року.
 2. Про підсумки проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
 3. Про затвердження рішень Правління Ємільчинської та Олевської РО ТСОУ, щодо обрання голів районних організацій ТСОУ.
 4. Про результати перевірки  Коростишівського  СТК  (РО) ТСОУ;
 5. Про результати перевірки  Малинського СТК  (РО) ТСОУ;
 6. Про результати перевірки  Чуднівського  СТК  (РО) ТСОУ.

Голова Житомирської обласної організації  ТСО України Ніколусь Михайло Олександрович вручив директору Овруцького СТК ТСОУ Нестерчуку Дмитру Миколайовичу почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала армії України Муженка В.М.

Аналогічним почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала армії України Муженка В.М. нагороджений голова Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь Михайло Олександрович.

 
11.05.2019.  

 

 

Після підведення підсумків роботи в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні на стадіоні смт.Першотравенськ було проведенно конкурс пісні і строю серед учнів Першотравенського ліцею.

Переможці конкурсу пісні і строю були нагороджені кубками і дипломами Баранівською РО ТСО України.

 
08.05.2019.  

 

 

 

7 травня 2019 року відповідно до плану основних заходів Новоград-Волинської РМО ТСОУ в ході проведення місячника військово-патріотичної роботи присвяченого 74-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  відбувся традиційний автопробіг місцями бойової слави за маршрутом: м. Новоград-Волинський – Нова Романівка – Романівка – Слобода Романівська – Ужачин – Федорівка. 
У акції взяли участь ветерани Новоград = Волинського  району на чолі з головою ветеранської організації Петром Фатенком та головою   районно-міської організації ТСОУ Бочковською Л.А.
Вирушивши у дорогу, учасники акції відвідали пам'ятні місця, що стосуються Другої світової війни. У кожному із населених пунктів, через які пролягав маршрут, відбувалися мітинги за участю органів місцевої влади, мешканців сіл та учнівської молоді. Покладанням квітів до пам'ятних знаків та меморіалів було вшановано світлу пам'ять полеглих. 
Кінцевим пунктом автопробігу стало село Федорівка. Там, у Будинку культури відбувся святковий концерт для ветеранів. Своєю творчістю почесних гостей радували вчителі та учні Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів. 
Тож нехай урочистості на честь цієї знаменної дати вшанують ветеранів, зігріють їх серця, а молодь навчать цінувати Величний подвиг своїх пращурів.

                                                                         

 
08.05.2019.  

 

 

Цей рубіж увійшов в історію як  "Рубіж Мужності" військ I-го Українського фронту.   

Зайнявши оборону на лінії Овруч – Чоповичі – Радомишль – Брусилів – Корнин, війська І-го Українського фронту мужньо стримували натиск ворога. На цьому рубежі  в листопаді – грудні 1943 року розгорнулися запеклі кровопролитні бої, які тривали майже півтора місяця.

 З метою увічнення пам’яті про славні ратні діла військ І-го Українського фронту, які на території Житомирської області у листопаді – грудні 1943 року зірвали плани гітлерівського командування по повторному захопленню Києва, рішенням Житомирської обласної ради рубіж Овруч – Чоповичи – Малин – Радомишль – Брусилів – Корнин – Попільня офіційно прийнято називати "Рубежем Мужності".

  "Рубіж Мужності" був тим рубежем, з якого 24 грудня 1943 року розпочалася Житомирсько-Бердичівська наступальна операція І-го Українського фронту, яка тривала до березня 1944 року.

  Знекровивши в оборонних боях гітлерівські війська, радянські війська перейшли в контрнаступ. Плацдарми на правому березі Дніпра було розширено до 400 км по фронту і до 250 км в глибину.  Були визволені міста Радомишль, Коростень, Коростишів, Житомир, Сквира, Біла Церква, Бердичів, Козятин. В ході наступальної операції були визволені Житомирська область, частково Рівненська і Вінницька.

  В братській могилі біля с. Осівці Брусилівського р-ну захоронено 1269 радянських солдат та офіцерів. Завдячуючи їм ми живемо під мирним небом. Вічна їм пам’ять!

 
07.05.2019.  

 

 

Після підведення підсумків роботи в ході місячника  була проведена відкрита першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 10-11 класів Любарського району Житомирської області.

Участь у змаганнях взяли команди Любарської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Любарська гімназія №1, Глезненської ЗОШ І-ІІІ ст., Стрижівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кириївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відкрив захід голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк В.І., який привітав з наступаючими святами – святом Перемоги. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Суддівська  колегія визначила переможців зі стрільби з пневматичної гвинтівки, які були нагороджені Люборською РО ТСОУ у відповідності з Положенням про проведення змагань.

Голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк Володимир Іванович подякував учасникам змагань за участь в заході, присвяченому Дню Перемоги та побажав миру та злагоди у ці світлі травневі свята.

 
07.05.2019.  

 

 Щиросердно вітаю вас із Днем Перемоги над нацизмом у Європі – священним святом народної мужності і звитяги!

 

 Цей  день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

 

 Земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

 

 Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

 

 Від імені обласної організації ТСОУ щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо вірю, що цьогорічний, День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.

 

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З повагою, 

Голова Житомирської обласної організації ТСО України                             М.О. НІКОЛУСЬ

 
25.04.2019.  

Шановні колеги!

Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай боже благословіння буде запорукою миру на нашій землі, духовного відрордження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Христос Воскрес!

 

З повагою,

Голова Житомирської обласної

організації ТСО України            М.О. НІКОЛУСЬ

 

 

 

В змаганнях прийняло участь 18 команд, 36 спортсменів Житомирського району.

     Переможці в командному заліку зі стрільби:

     - І місце команда Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;             

     - ІІ місце команда Вертокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;  

     - ІІІ місце команда Клубу «Сатурн».

     Переможці в особистому заліку зі стрільби:

     - І місце Домаліна Ольга учениця Вертокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;    

     - ІІ місце Гуманюк Володимир учень Піскивської ЗОШ І-ІІІ ступенів;  

     - ІІІ місце Мелешко Андрій учень Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів .

     Переможці нагороджені грамотами ТСОУ та знаком «влучний стрілець». 

            В процесі змагань проводилось відвідування краєзнавчого музею Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 
22.04.2019.  

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2019 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 20 квітня 2019 року на базі Бердичівської організації ТСОУ та Новоград-Волинської організації ТСОУ відбулися зональні змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 16 команд у командному заліку та 48 учасників в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Житомирської АШ ТСОУ;

2 місце – команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Хорошівської РО ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Француз Ірина Василівна (Житомирська АШ  ТСОУ);

2 місце – Назаров Володимир Андрійович (Новоград-Волинська РМО ТСОУ);

3 місце – Дмітрієв Олександр Ігорович (Житомирська  МОТСОУ).

Добросовісно віднеслася до підготовки та проведення змагань голова Бердичівської організації ТСОУ Гапчук Інна Анатоліївна та голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Бочковська Любов Анатоліївна.

 

 
22.04.2019.  

 

 

Перше місце здобув інструктор індивідуального навчання водінню Бердичівського СТК - Жидецький Віталій Вікторович.

Друге місце - інструктор індивідуального навчання водінню Бердичівської автошколи Савчук Анатолій Григорович.

Третє місце - інструктор індивідуального навчання водінню Бердичівського СТК Овсянніков Петро Григорович.

Переможці були нагороджені грамотами Бердичівської організації ТСОУ.

 
22.04.2019.  

 

 

19 квітня 2019 року на базі Липненської ЗОШ І-ІІІ ст. Любарською районною організацією ТСОУ, спілкою ветеранів Афганістану Любарського району, відділом у справах сім`ї, молоді та спорту, відділом освіти Любарської РДА було започатковано проведення змагань з воєнізованого кросу, серед учнівської молоді Любарського району присвяченого Дню Перемоги та вшанування пам’яті воїна-афганця Володимира Бойка.

Тридцять один рік тому, 18 квітня 1988 року, трагічно загинув Володимир Бойко, житель с. Липне, Любарського району, Житомирської області.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Володимира Бойка.

З вітальним словом до учасників змагань та вболівальників звернулись:

 • Голова ГО «Спілка ветеранів Афганістану Любарського району» Вітюк М.П.;
 • Директор Липненської опорної школи Романчишин А.Г.;
 • Начальник відділу сім`ї, молоді та спорту Остропольська Н.А.;
 • Головний спеціаліст відділу освіти Любарської селищної ради Біленький В.І.;
 • Голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк В.І.

Учасники та гості спортивного заходу поклали квіти до могили загиблого воїна-афганця та вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

Участь у змаганнях взяли 10 команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району.

Суддівську колегію очолив голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк В.І., який розповів про умови проведення змагань.

Учні змагалися у кросі, стрільбі з пневматичної гвинтівки та метанні гранат.

За результатами змагань І місце посіла команда – Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Липненська та Стрижівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Любарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Усі учасники змагань, які зайняли призові місця були нагородженні медалями та дипломами, грошовими винагородами та перехідним кубком команда-переможець.

 

 

 

 

16 квітня   2019 року  в Новоград – Волинській районно - міській організації  ТСО України пройшли змагання приурочені до Дня Перемоги  зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед навчальних організацій району. В змаганнях прийняли участь 8 команд по 3 учасника та тренери. Змагання проходили на базі  Новоград – Волинського ліцею № 11.

        На змаганнях були присутні:

 

         Серед команд призові місця розподілилися:

 

1 місце  -  команда Городницька ЗОШ

2 місце – команда  Суслівської ЗОШ

3 місце – команда  Великомолодьківська ЗОШ

 

       Переможці змагань в особливому заліку серед дівчат:

1 місце –  Захарчук Анна (Городницька ЗОШ)

2 місце –  Воробей Татяна  (Суслівська ЗОШ)

3 місце –  Гвоздь Тетяна  (Пилиповичі ЗОШ)

 

      Переможці змагань в особливому заліку серед юнаків:

1місце –  Кириленко Вадим (Городницька ЗОШ)

2 місце –  Захарчук Григорій  (Городницька ЗОШ)

3 місце –  Правдивий Тимур (Суслівська ЗОШ)

       

 18 квітня 2019 року пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед навчальних закладів міста. В змаганнях прийняли участь 11 команд по 3 учасника та тренери. Змагання проходили на базі Новоград – Волинського ліцею № 11

Серед команд призові місця розподілилися:

1 місце  -  команда ЗОШ №10

2 місце – команда ліцею №11

3 місце – команда   ЗОШ № 5

 

       Переможці змагань в особливому заліку серед дівчат:

1 місце – Синяк Наталія (ЗОШ №10) Пастухова Станіслава (ліцей № 11)

 2 місце - Возняк Катерина (ЗОШ №7)

3 місце – Ліщінська Каріна (ЗОШ № 9)

 

      Переможці змагань в особливому заліку серед юнаків:

1місце – Долінко Кирил ( ЗОШ №5)

2 місце – Гагарський Олександр ( ЗОШ №10)

3 місце – Назаров Володимир ( ліцей № 11)

         Новоград – Волинської РМО ТСОУ команди та переможці змагань в особистому заліку були нагороджені медалями, дипломами та грамотами ТСОУ.

 

 

 

 

                            У відкритті місячника брали участь:

 

-   заступник голови  РДА    Загоненко Н.П.;

 

-  заввідділом освіти Чуднівської  РДА   Паращенко Н.М.;

 

-  райвійськкомат  Клок О.С.;

 

-   представники  ЗОШ  Чуднівського  району  -   23 чол

 

 

    Після  проведення  відкриття місячника  було проведено змагання на відкриту

 

першість серед команд  ЗОШ   Чуднівського району   зі стрільби з  пневматичної

 

гвинтівки.

 
12.04.2019.  

 

 

Традиційно з нагоди свята у Житомирі відбулося покладання квітів до пам’ятника видатному вченому у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктору, уродженцю нашого міста Сергію Корольову. На однойменному майдані зібралися керівники міста і області, громадськість, в проведені заходу прийняли участь штатні працівники Житомирської обласної організації, активісти ТСОУ, учнівська та студентська молодь, військовослужбовці …

12 квітня 2019 року з нагоди свята у Житомирському музеї космонавтики імені С. П. Корольова проводиться день відкритих дверей. Зокрема, у закладі виступить дублер першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка Надія Адамчук.

 
12.04.2019.  

 

Баранівська РО ТСОУ спільно із клубом національно-патріотичного виховання молоді,  який діє в Баранівському СТК ТСОУ провели відкриття місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

 

 

11 квітня 2019 року о 10:00 годині на базі Баранівського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України було проведено відкриття місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

На заході було присутні:

- Голова Баранівської районної організації ТСОУ, директор Баранівського СТК ТСОУ Сябрук Ю.В.

- секретар міської ради Самчук О.В.;

- начальник відділу культури, сім'ї, молоді та спорту Ошатюк Н.Б.;

- методист відділу освіти Баранівської міської ради Бортнік О.В.;

- директор Баранівської школи мистецтв Ейсмонт Ю.С.;

- учні ЗОШ Баранівського району;

- вихованці Баранівської школи мистецтв.

 

Після відкриття місячника були проведені районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд ЗОШ Баранівського району,  присвячені Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

В змаганнях взяли участь дев'ять команд.

Перше місце заняла команда з Першотравенського ліцею, друге - Баранівський ліцей, третьє - Полянківська ЗОШ.

Команди-переможці були нагороджені дипломами Баранівської  районної організації Товариства сприяння обороні України і грошовими преміями за І місце- 300 грн, за ІІ місце - 250 грн, за ІІІ місце - 150грн.

Переможців в особистому заліку були нагороджені грамотами Баранівської районної організації Товариства сприяння обороні України і значком "Влучний стрілець"

Вокальний ансамбль"ЕЙС" виступив перед учасниками районних змагань.