Новини

 

В період з 21.09.2017 р. по 24.09.2017р. на базі Хмельницького спортивно-технічного клубу  відбувся відкритий чемпіонат ТСО України зі стрільби (пневматична зброя).

 

Житомирську обласну організацію ТСОУ представляла команда-переможець обласних змагань зі стрільби з Бердичівської організації ТСОУ.

Тренер-представник команди – Пономаренко Микола Миколайович.

Честь Житомирської обласної організації ТСО України захищали:

- Головенко Аліна Сергіївна;

- Мазур Катерина Миколаївна;

- Шелегон Ольга Володимирівна.

 
25.09.2017.  

 

23 вересня 2017 року на базі Житомирської автомобільної школи ТСОУ відбулись змагання на особисто-командну першість серед організацій ТСОУ області з фігурного водіння легкового автомобіля присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ.

У командному заліку змагались 14 команд.
 
Серед команд преремогу здобули:
1 місце - Житомирська АШ ТСОУ.
2 місце – Житомирський  СТК ТСОУ.
3 місце – Бердичівська АШ ТСОУ


В особистому заліку призові місця розподілились:
1 місце – Коломієць О.В. (Житомирська АШ  ТСОУ)
2 місце – Душинський В.Б.  (Бердичівська АШ ТСОУ)
3 місце – Рябушенко Я.П. ( Коростенський технічний коледж  ТСОУ).

Обласні змагання на особисто-командну першість з фігурного та швидкісного водіння легкового-автомобіля серед організацій ТСОУ області присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно розпорядку змагань, вказаному в Положенні про змагання.
 

 

 

Шановні працівники, активісти і ветерани щиро вітаю вас

із 26-ю річницею створення Товариства сприяння обороні України!

 

З проголошенням 24 серпня 1991 року незалежності України, прийняттям Декларації про державний суверенітет і Акта про незалежність України ЦК ДТСААФ УРСР 26 вересня 1991 року скликав позачерговий VII з’їзд оборонного Товариства, який перетворив республіканську організацію ДТСААФ у самостійне Товариство сприяння обороні України (ТСО України) і оголосив, що створене Товариство сприяння обороні України є правонаступником ДТСААФ України. А в жовтні 1991 року Міністерство юстиції України зареєструвало його як Всеукраїнське громадське добровільне оборонно-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян.

За 26 років діяльності як самостійної організації Товариство сприяння обороні України разом з народом України пережило, вистояло важкі часи перебудови, зуміло «не розбазарити»  своє майно, зміцнити організаційну структуру, вдосконалити навчально-матеріальну базу.

Йдучи назустріч 26-й річниці з дня створення Товариства сприяння обороні України, колектив Товариства постійно нарощував зусилля по виконанню завдань з усіх напрямків статутної діяльності і досяг в цій справі певних позитивних результатів, а насамперед, з питань:

 • патріотичного виховання членів Товариства, пропаганди серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни;
 • участі в підготовці спеціалістів для Збройних Сил, інших військових формувань України і кадрів масових технічних професій для народного господарства;
 • розвитку технічних, військово-прикладних та авіаційних видів спорту.

Зокрема, організації ТСОУ області за 26 років діяльності показали свою дієздатність та підтвердили зростаючий авторитет Товариства серед населення нашої держави.

Користуючись нагодою вітаю всіх штатних працівників, ветеранів з 26-ю річницею ТСОУ.  

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших  успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай Вас підтримують  рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

З  повагою,

Голова Житомирської обласної

організації  ТСО України                                  М.О. Ніколусь.

 

 

15 вересня 2017 року – Гапчук Інна Анатоліївна призначена на посаду директора Бердичівської АШ ТСОУ, наказом голови Житомирської ОО ТСОУ № 16-к від 13.09.2017 р.

 Попередній директор автошколи – Кулибаба Л.П., звільнений з посади директора Бердичівської автошколи, за власним бажанням 23.08.2017 р.

 

 

На зборах розглядалися питання, щодо організації навчально-виробничого процесу, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, планування та ведення фінансово-господарської діяльності та ведення кадрової роботи.

 

 

Розглянуто:

 • ЗУ «Про громадські об’єднання »;
 • Статут ГО «ТСОУ» та Статут Житомирської ОО ТСОУ ;
 • Положення про членство в громадській організації  «ТСОУ», порядок прийому, обліку та використання вступних та членських внесків;
 • Положення про групи членів Товариства ГО «ТСОУ»;
 • Інструкції про порядок проведення виборів керівних органів ГО «ТСОУ»;
 • Положення про контрольно-ревізійну комісію.
 
06.09.2017.  

 

05 вересня 2017 року на базі Житомирської обласної організації ТСО України було проведено позачергове засідання Ради правління ГО «ТСО України», на якому було розглянуто  ряд важливих питань , які стосуються життєдіяльності організацій ТСО України.

Основним питанням порядку денного було «Про стан освітньої діяльності в навчальних закладах Товариста та заходи з його покращення».

Члени Ради Правління одноголосно підтримали постанову «Про участь у Всеукраїнській  акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»».

Також було розглянуто  та прийнято постанови з ряду інших важливих питань.

 
14.08.2017.  

 

30 років на бойовому посту

 13 cерпня 2017 року виповнилось 30 років від того дня, як НІКОЛУСЬ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ очолив Житомирську обласну організацію оборонного Товариства. Все життя Михайла Олександровича  пов’язане з професією «Батьківщину захищати».        

       З 13 серпня 1987 року по даний час Ніколусь Михайло Олександрович - голова Житомирської обласної організації ДТСААФ-ТСОУ.

       Обласна організація ДТСААФ-ТСОУ з 1987 року під керівництвом Ніколусь М.О. працює стабільно, займає провідні місця серед обласних організацій ТСОУ з усіх напрямків статутної діяльності, в т.ч. займала перше місце в Україні з підготовки фахівців для Збройних Сил.

       Під загальним керівництвом Ніколусь М.О. проведено значний обсяг робіт по створенню навчально-матеріальної бази організацій: побудовано автодром, гаражі у Баранівському та Ємільчинському спортивно-технічних клубах, будинок технічного навчання у Володар-Волинському, гаражі в Житомирському СТК, клас лабораторно-практичних занять та гаражі у Коростишівському СТК, будинок технічного навчання в Лугинах, клас лабораторно-практичних занять у Овруцькому СТК, навчальний корпус в Олевському СТК, 3-поверховий навчальний корпус в Коростенському технічному коледжі, парко-гаражний комплекс в Коростенському технічному коледжі (зайняв I місце в огляді-конкурсі в СРСР у 1991 р.), побудовано комплекс автомобільної школи в м. Новоград-Волинському, класи лабораторно-практичних занять в Радомишльській автошколі.

       Під керівництвом Ніколусь М.О. у 2003 році відкрито перший в системі ТСОУ вищий навчальний заклад – Коростенський технічний коледж.

      З 2007  року обласна організація ТСОУ придбала  біля 150 одиниць різноманітної автомобільної техніки.

       Фінансовий стан організації стабільно-задовільний. Всі організації ТСОУ області не мають заборгованості із заробітної плати, сплати податків у державний та місцевий бюджети.

       Значна робота під керівництвом Ніколусь М.О.  проводиться з питань героїко-патріотичного виховання молоді, яка Центральним комітетом ТСОУ (Правлінням ГО «ТСОУ») неодноразово визнавалась   кращою в Україні.

       Завдяки зусиллям Ніколусь М.О. налагоджено міцні зв’язки з органами державної влади та місцевого самоврядування на місцях.

       Штатні працівники обласної організації ТСОУ привітали Голову Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь Михайла Олександровича з ювілейною датою  щиро бажаючи міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. А ще, щоб поряд завжди була працьовита, віддана і випробувана славна команда однодумців, яка завжди підтримуватиме у всіх починаннях.

       Шановний Михайло Олександрович!

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

 
31.05.2017.  

 

29-31 травня 2017 року  проведено 6-ті обласні змагання  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» (гра проводилась в м. Житомирі – майдан ім. С.П. Корольова та у Лісовому масиві                    с. Зарічани).

Житомирська обласна організація ТСОУ проводила один із найвідповідальніших  та найулюбленіших етапів гри - «Стрільба» (організація підготовки та проведення, судійство, забезпечення мішеннями та кульками, нагородження переможців в командному заліку та особистому заліку (в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат).

Слід відмітити добросовісне відношення до проведення обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» директора змагань Гайструка Ю.М. та всієї суддівської колегії.

 1. Переможців 6-х обласних змагань  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» нагороджено у відповідності з Додатком до Умов проведення гри:

а) в командному заліку:

    -  за І місце – команду Бердичівського району Кубком ОК ТСОУ та Дипломом ОК ТСОУ І ступеня;

    -  за ІІ місце – команду Попільнянського  району Дипломом ОК ТСОУ ІІ ступеня;

    -  за ІІІ місце – команду міста Житомир Дипломом ОК ТСОУ ІІІ ступеня.

б) в особистому заліку серед дівчат:

     -  за І місце – Попик Анну (Бердичівський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІ місце – Лопатюк Ірину (Новоград-Волинський  район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІІ місце – Старинську Ганну (Попельнянський  район), медаллю та Грамотою ОК ТСОУ.

в) в особистому заліку серед юнаків:

     - за І місце Чушенка Валерія (м. Малин) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІ місце Плахотнюк Максима (Ружинський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

                          - за ІІІ місце Дмитрука Олександра (Баранівський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ.

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2017 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 29 квітня 2017 року на базі Житомирської МО ТСОУ відбулися змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 14 команд у командному заліку та 43 учасників в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Бердичівської організації ТСОУ;

2 місце – команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Бердичівської АШ ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Шелегон Ольга Володимирівна (Бердичівська організація  ТСОУ);

2 місце – Мазур Катерина Миколаївна (Бердичівська організація ТСОУ);

3 місце - Дверніцька Марина Миколаївна (Бердичівська АШ ТСОУ).

Добросовісно віднісся до підготовки та проведення змагань голова Житомирської МО ТСОУ Гайструк Юрій Миколайович.

 
02.03.2017.  

 

 

28 лютого 21017 року в залі засідань Житомирського обласного комітету ТСОУ відбулась ХХІІІ позачергова Конференція Житомирської обласної організації ТСОУ.

На Конференції розглянуті наступні питання:

 1. Питання порядку денного:

«Про затвердження  рішень ІІ Пленуму ОК ТСОУ від 30.06.2015 р., ІІІ  Пленуму ОК ТСОУ від 24.03.2016 р. та про зміни в складі ОК ТСОУ»

Заслухавши і обговоривши інформацію заступника голови обласної організації ТСОУ Дячука О.В. по питанню порядку денного

КОНФЕРЕНЦІЯ ПОСТАНОВИЛА:

 

 1. Затвердити рішення ІІ Пленуму ОК ТСОУ від 30.06.2015 р., ІІІ Пленуму ОК ТСОУ від 24.03.2016 р.
 2. Виключити із складу обласного комітету ТСОУ:
 • Ботвіну Віту Леонідівну – колишню ВО директора Коростенського технічного Коледжу  ТСОУ яка наказом голови обласної організації ТСОУ звільнена з посади та фактично втратила зв'язок з Товариством, участі в роботі ОК не приймає, членські внески не сплачує;
 • Гресь Світлану Миколаївну – Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА. яка зв'язок з Товариством не підтримує, участі в засіданнях ОК не приймає, членські внески не сплачує;
 • Данилюка Ігоря Леонтійович – директора Першотравенської ЗОШ, Баранівського району, участі в роботі обласного комітету ТСОУ не приймає;
 • Залесського Миколу Олександровича-колишнього Житомирського обласного військового комісара, участі в засіданнях ОК не приймає, членські внески не сплачує;
 • Міщенка Василя Дмитровича - колишнього директора Н-Волинської АШ  ТСОУ, наказом голови обласної організації ТСОУ звільнений з посади директора АШ, фактично втратив зв'язок з Товариством, участі в роботі ОК не приймав, членські внески не сплачує;
 • Резніка Рафаїла Яковлевич - методиста НМЦ управління освіти міської ради, участі в засіданнях ОК не приймає, членські внески не сплачує;
 • Синьогуба Михайла Даниловича - головного редактора обласного телебачення, участі в засіданнях ОК не приймає, членські внески не сплачує;
 • Сюравчика Миколу Кириловича -  проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, участі в засіданнях ОК не приймає, членські внески не сплачує.

 

 1. Обрати до складу Житомирського обласного комітету ТСОУ:

 

 • Григорчука Валентина Васильовича - голову Коростишівської РО ТСОУ, директора Коростишівського СТК ТСОУ;
 • Звягельського Валерія Володимировича – директора Коростенського технічного коледжу ТСОУ;
 • Осадчука Олександра Олексійовича- заступника директора Н-Волинської АШ ТСОУ$
 • Сябрука Юрія Володимировича – директора Баранівського СТК ТСОУ;

 

 

2 Питання порядку денного

«Про нову редакцію Статуту Житомирської обласної організації ТСОУ».

Заслухавши і обговоривши інформацію голови Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь М.О. «Про нову редакцію Статуту Житомирської обласної організації ТСОУ» з метою приведення його у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання», Статуту ГО ТСО України, ХХІІІ позачергова Конференція Житомирської обласної організації ТСОУ, -

 

КОНФЕРЕНЦІЯ ПОСТАНОВИЛА:

 

1.           З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства і статуту Громадської організації «Товариство сприяння обороні України», найменування «Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України» змінити на Відокремлений підрозділ Громадської організації «Товариство сприяння обороні України»  «Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України» та затвердити скорочене найменування: ВП ГО «ТСО України»  «Житомирська ОО ТСО України».

2.        Прийняти нову редакцію Статуту Відокремленого підрозділу Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» - «Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України», ідентифікаційний код юридичної особи 02724825, та доручити Головуючому ХХІІІ позачергової Конференції Житомирської обласної організації ТСО України Ніколусь Михайлу Олександровичу і секретарю ХХІІІ позачергової Конференції Житомирської обласної організації ТСО України Лисюк  Наталії Олександрівні підписати Статут Житомирської обласної організації ТСО України в новій редакції,  надіслати його до Ради Правління ГО ТСО України на затвердження та до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області для реєстрації.

 1. Доручити Голові Житомирської обласної організації ТСО України Ніколусь Михайлу Олександровичу представляти інтереси організації як особисто, так і шляхом передоручення іншим особам, перед усіма суб’єктами державної реєстрації, які визначені у Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та здійснити державну реєстрацію нової редакції Статуту Житомирської обласної організації ТСО України. 
 2. У зв’язку з затвердженням нової редакції Статуту Житомирської обласної організації ТСО України підтвердити правомочність та легітимність всіх виборних керівних органів Житомирської ОО ТСО України та її місцевих осередків в існуючому складі (при необхідності із змінами) на період визначений ХХІІ Обласною Конференцією Житомирської ОО ТСО України та звітно-виборними конференціями місцевих осередків привівши їх назви та повноваження у відповідність до нової редакції Статуту Житомирської ОО ТСО України і вважати:
 • Конференції – Загальними зборами відокремлених підрозділів;
 • Обласний комітет Житомирської ОО ТСО України – Правлінням ВП ГО «ТСОУ» - «Житомирської ОО ТСО України»;
 • Бюро обласного комітету – Радою Правління ВП ГО «ТСОУ» - «Житомирської ОО ТСО України»;
 • Ревізійну комісію – Контрольно-ревізійною комісією ВП ГО «ТСОУ» - «Житомирської ОО ТСО України».
 1.  Постанову конференції направити в усі РО, РМО, МО, КТК, АШ, СТК ТСОУ області.
 2.  Контроль  за виконання Постанови конференції покласти  на членів обласного комітету ТСОУ.

 

3 Питання порядку денного

«Про підтвердження правомочності і легітимності Житомирського обласного комітету ТСОУ (Правління ВП ГО «ТСО України» «Житомирської обласної організації ТСО України»)».

КОНФЕРЕНЦІЯ ПОСТАНОВИЛА:

У зв’язку з прийняттям нової редакції Статуту Житомирської обласної організації ТСО України підтвердити правомочність і легітимність ОК ТСОУ Житомирської обласної організації ТСО України (Правління ВП  ГО «ТСО України»  Житомирської ОО ТСО України») в кількості 18 чол.

 

 

п/п

Прізвище, ім’я, та  по батькові

Посада

1.

Вербельчук

Руслан Володимирович  

Голова Олевської  РО ТСОУ,

директор Олевського СТК ТСОУ

2.

Гайструк Юрій Миколайович

 

Голова Житомирської МО ТСОУ,

директор Житомирської АШ ТСОУ.

3.

Григорчук Валентин Васильович

Голова Коростишівської РО,

директор Коростишівського СТК ТСОУ

4.

 

Дячук Олександр Васильович

Заступник голови Житомирської ОО ТСОУ

5.

 

Звягельський Валерій Володимирович

Директор Коростенського ТК ТСОУ

6.

Кулик Олена Анатоліївна

Голова Андрушівської РО,

директор Андрушівського СТК ТСОУ

7.

 

Кулибаба Леонід Петрович

Директор Бердичівської АШ ТСОУ.

8.

Лисюк  Наталія Олександрівна

Помічник голови Житомирської ОО ТСОУ з кадрових питань

9.

Люлька Валентина Володимирівна

Заступник голови Житомирської ОО,

головний бухгалтер ОК ТСОУ

10.

 

Меєр Надія Іванівна

Помічника голови з контрольно-ревізійної роботи.

11.

Метельський Анатолій Францевич

Голова Ємільчинської РО ТСОУ, 

директор Ємільчинського СТК ТСОУ.

12.

 

Осадчук Олександр Олексійович

Заступник директора Н-Волинської АШ ТСОУ

13.

 

Онофріюк Валентина Григорівна

Голова В-Волинської РО ТСОУ

 

   

14.

 

Ніколусь Михайло Олександрович

Голова Житомирської обласної організації ТСОУ

15

Нестерчук Дмитро Миколайовича

Голова Овруцької РО ТСОУ,

директор Овруцького СТК ТСОУ.

16.

Паянов Руслан Анатолійович

Голова Житомирської РО ТСОУ,

директор Житомирського СТК ТСОУ

17

Слободенюк Володимир Іванович

Голова Любарської РО ТСОУ,

директор Любарського СТК ТСОУ

18.

 

Сябрук Юрій Володимирович

Директор Баранівського СТК ТСОУ

 

 1. Питання порядку денного:

«Про обрання обласної контрольно-ревізійної комісії ТСОУ»

 

Конференція постановила:

Обласну контрольно-ревізійну комісію Житомирської обласної організації ТСОУ обрати в кількості  7  чоловік, персонально:

 

 1. Гапчук Інну Анатоліївну – директора Бердичівського СТК ТСОУ
 2. Данилчукк Любов Володимирівну – головного бухгалтера Ємільчинського СТК ТСОУ
 3. Кобилінську Наталію Вікторівну – головного бухгалтера Овруцького СТК ТСОУ
 4. Кушніренка Ігоря Володимировича – заступника директора Житомирської АШ ТСОУ.
 5. Сірика Юрія Миколайовича – помічника голови з господарських питань.
 6. Сурдія Юрія Івановича – заступника директора Бердичівської АШ ТСОУ.
 7. Тиднюк Надію Миколаївну – головного бухгалтера Бердичівської АШ ТСОУ.
 
01.02.2017.  

 

Наказом голови Житомирської обласної організації ТСОУ №02-к  від 30 січня 2017 року звільнено з посади директора ПВНЗ ТСОУ  «Коростенський технічний коледж» Горобцова Віктора Михайловича.

Наказом голови Житомирської обласної організації ТСОУ №03-к  від 31 січня 2017 року призначено на посаду директора ПВНЗ ТСОУ  «Коростенський технічний коледж» Звягельського Валерія Володимировича.

 
12.01.2017.  

 

Шановні працівники, активісти і ветерани щиро вітаю вас

із 90-ю річницею створення ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ!

 

14 січня 2017 року виповнюється 90 років з дня утворення ТСОАвіахім-ДТСААФ-ТСОУ.

Витоки створення даної організації було започатковано в 1918 році створенням військово-наукового Товариства та введенням загального військового всеобучу населення. В березні 1926 року Військово-наукове Товариство перетворено в масову організацію населення Товариство сприяння обороні (ТСО).

Офіційним днем заснування організації стало 14 січня 1927 року, коли на спільному засіданні    І з’їзду АЕРОХІМу та пленуму Центральної ради ТСО відбулося об’єднання двох товариств в єдине Товариство сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву – ТСОАвіахім.

В травні 1948 року ТСОАвіахім розділено на три самостійних Товариства: Добровільне Товариство сприяння армії (ДТСАРМ), Добровільне Товариство сприяння авіації (ДТСАВ), Добровільне Товариство сприяння військово-морському флоту (ДТСФлот).

20 серпня 1951 року згідно з постановою Ради Міністрів ці три Товариства об’єднані в єдине товариство – Добровільне Товариство сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ).

26 вересня 1991 року відбувся VІІ позачерговий З’їзд ДТСААФ України який прийняв рішення про перетворення республіканської організації ДТСААФ УССР у Товариство сприяння обороні України.

ТСОАвіахім-ДТСААФ-ТСОУ на протязі всіх років свого існування являлася наймасовішою патріотичною організацією, яка за весь період свого існування виконувала головне завдання – зміцнення обороноздатності держави.

Історія оборонного Товариства є частиною історії України. Товариство пройшло важкий шлях боротьби і перемог, завоювало визнання народу, як школа виховання патріотів, стійких і відважних захисників своєї Батьківщини.

За масштабами історії 90 років – це лише мить  її нестримного і невпинного плину. Та для організації – це ціла віха, що увібрала у себе весь героїзм нашого народу,  левову частку втрат і потрясінь та  додала вінок здобутків і перемог. Це був тернистий, часом кров’ю оплачений, але достойно і чесно пройдений шлях.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші земляки, наші батьки і діди за мир в Україні, їх мужність, постійна готовність до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування, а обов’язок нащадків – бути гідними того безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Житомирська обласна організація внесла вагомий внесок в підготовку багатьох тисяч патріотів рідної землі – мужніх захисників Вітчизни, кваліфікованих спеціалістів, досвідчених спортсменів.

Ми пишаємося багатьма своїми вихованцями, по праву удостоєними в мирний та військовий час високих державних нагород. Наші вихованці не залишилися осторонь всіх випробувань, що випали на долю нашого народу.

Висловлюю вдячність кожному поколінню  членів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Батьківщини.

Нехай єдність часів і сердець додає всім оптимізму, наснаги      та життєвих сил. Ваші патріотизм, ініціатива і завзяття – ось запорука великого майбутнього нашого Товариства та нашої держави.

Всім миру, доброго здоров’я, витримки, оптимізму, єдності, взаєморозуміння… Разом ми сила!

З  повагою,

Голова Житомирської обласної

організації  ТСО України                                  М.О. Ніколусь.

 
08.12.2016.  

 

7 грудня 2016 року у місті Києві  відбувся позачерговий, ХІV з’їзд Товариства сприяння обороні України. На ХІV з’їзд  прибули 187 делегатів із 212, які були обрані  обласними осередками.

Житомирську обласну організацію ТСО України представляли делегати обрані на  ІV  Пленумі ОК ТСОУ 17.05.2016 року:

 1. Вербельчук Руслан Володимирович – Голова Олевської РО ТСОУ, директор Олевського СТК ТСОУ.
 2. Гайструк Юрій Миколайович – Голова Житомирської міської організації ТСОУ, директор Житомирської АШ ТСОУ.
 3. Гапчук Інна Анатоліївна – директор Бердичівського СТК ТСОУ.
 4. Григорчук Валентин Васильович – Голова Коростишівської РО ТСОУ, директор Коростишівського СТК ТСОУ.
 5. Лисюк Наталія Олександрівна – помічник голови з кадрових питань.
 6. Люлька Валентина Володимирівна – заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, головний бухгалтер ОК ТСОУ.
 7. Меєр Надія Іванівна – помічник голови з контрольно-ревізійної роботи.
 8. Ніколусь Михайло Олександрович  – Голова Житомирської обласної організації ТСОУ.
 9. Топорова Валентина Миколаївна – заступник начальника управління авіації та авіаційних видів спорту ЦК ТСОУ.

Після активного обговорення делегати з’їзду затвердили нову редакцію Статуту  Товариства сприяння обороні України.

Статут ТСОУ буде направлений для реєстрації в Міністерство Юстиції України.  

На з’їзді нагороджені Відзнакою Міністерства Оборони України,  медаллю «За сприяння Збройним Силам України» представники Житомирської обласної організації ТСОУ :

 • Ніколусь Михайло Олександрович  – Голова Житомирської обласної організації ТСОУ;
 • Хомеча Аксентій Федорович – майстер виробничого навчання водінню Новоград-Волинської АШ ТСОУ.
 

 

22 листопада 2016 року відбулось засідання Бюро ОК  ТСОУ.

 На засіданні бюро ОК ТСОУ розглянуті наступні питання:

 1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій  ТСОУ області за 9 місяців 2016 р..
 2. Про підсумки проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Захисника України.
 3. Про підсумки проведення звітно-виборних зборів в первинних організаціях ТСО України області .
 4. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ на 2017 р.
 5. Про кандидатури для обрання головами РО,РМО, МО ТСОУ.
 6. Про порядок преміювання керівників організацій ТСОУ області.
 7. Про виконання постанови ІІІ Пленуму ОК ТСОУ від 24.03.2016 р.                                                                                                              
 8. Про надання матеріальної допомоги на лікування  Кравчуку А.І. (Надана матеріальна допомога в сумі -12 500 грн.)
 9. Про затвердження рішення во голови ОО ТСОУ, щодо надання фінансової позики Радомишльській АШ ТСОУ.
 
31.10.2016.  

 

29 жовтня 2016 року на базі Бердичівської автомобільної школи ТСОУ відбулись змагання на особисто-командну першість серед організацій ТСОУ області з фігурного водіння легкового автомобіля 

У командному заліку змагались 14 команд.
 
Серед команд преремогу здобули:
1 місце - Бердичівська АШ ТСОУ.
2 місце – Любарський  СТК ТСОУ.
3 місце – Овруцький СТК ТСОУ
В особистому заліку призові місця розподілились:
1 місце – Жидецький В.В. (Бердичівський СТК  ТСОУ)
2 місце – Сазонський О.В.  (Бердичівська АШ ТСОУ)
3 місце - Савчук А.Г. ( Бердичівська АШ ТСОУ).

Обласні змагання на особисто-командну першість з фігурного та швидкісного водіння легкового-автомобіля серед організацій ТСОУ області пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно розпорядку змагань, вказаному в Положенні про змагання.
Слід відмітити сумлінне відношення до підготовки та проведення обласних змагань директора змагань - директора Бердичівської АШ ТСОУ Кулибаби Л.П.

 
28.10.2016.  

Шановні колеги!

            В різні періоди історії автомобілісти вносили і вносять вагомий вклад в економічну та оборонну міць країни.

Значна роль в цьому і автомобілістів ТСО України. На різних етапах вони зміцнювали економіку країни, а в роки суворих випробувань Другої світової війни тисячі вихованців ТСОАВІАХІМу пройшли мільйони кілометрів фронтових доріг, забезпечуючи велику Перемогу.

Вагомий внесок автомобілістів-вихованців ТСОУ і в сьогоденні держави.

Щорічно  в Україні збільшується кількість транспортних засобів.

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Саме  тоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, у наше  життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу і безпечне його використання, - та необхідна і благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте свої уміння та знання.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, кращих    серед яких готують у навчальних закладах нашого Товариства.

Щиро бажаю всім працівникам Товариства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

 І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

 

 
10.10.2016.  

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2016 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної  роботи, присвяченого Дню захисника України, 8  жовтня  2016 року на базах Андрушівської  та Олевської  РО ТСОУ відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 14 команд у командному заліку та 42 учасники в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Бердичівської АШ ТСОУ;

2 місце - команда Бердичівської організації ТСОУ;

3 місце - команда Житомирської МО ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Дверніцька Марина Миколаївна (Бердичівська АШ ТСОУ);

2 місце – Мазур Катерина Миколаївна (Бердичівська АШ ТСОУ);

3 місце – Пінчук Ольга Валентинівна (Бердичівська АШ ТСОУ).

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Андрушівської РО ТСОУ Кулик Олена Анатоліївна   та голова Олевської районної організації  ТСОУ Вербельчук Руслан Володимирович.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії:

- північної частини області: головного судді змагань Нестерчука Д.М.. (голови Овруцької РО ТСОУ) ;

- південної частини області: головного судді Паянова Р.А. (голови Житомирської  РО ТСОУ) .

 

 
17.09.2016.  

 

 Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2016 рік в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту та вшанування пам’яті видатного земляка, Голови ЦК ДТСААФ України в 1955 – 1960 роках генерал-полковника Жмаченка П.Ф. 17 вересня  2016 року проведено  змагання  з воєнізованого кросу серед організацій ТСОУ  області на приз пам’яті  Голови ЦК ДТСААФ України генерал-полковника Жмаченка П.Ф. на базі стадіону «Освіта-Колос» смт. Любар.  В змаганнях прийняли участь  15 команд в командному заліку та 30 учасників в особистому заліку.

         Обласні змагання на приз пам’яті  Голови ЦК ДТСААФ України генерал-полковника Жмаченка П.Ф. пройшли на високому  організаційному та методичному рівні. Місце змагань було обладнане у відповідності до правил змагань. Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань директора змагань   Слободенюка Володимира Івановича.

         В проведені обласних змагань прийняли участь:

 • Заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук Олександр Васильович;
 • голова Любарської  районної Ради Кучер Ігор Петрович;
 • заступник голови Любарської РДА  Смирук Андрій Феліксович;
 • начальник відділу освіти Любарської РДА Буддім Сергій Степанович;
 • начальник сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА Самолюк Тетяна Миколаївна;
 • начальник відділу культури Любарської РДА Сторожук Ніна Петрівна;
 • голова Ради ветеранів району Буджерак Микола Дмитрович;
 • заступник Любарського військового комісара лейтенант Шанецький Володимир Олександрович;
 • головний редактор районної газети «Новий день» Гонзур Сергій Миколайович.

        Проведення обласних змагань забезпечували:

 • бригада екстрекнної медичної допомоги центральної районної лікарні на чолі з лікарем Разанко Русланом Анатолійовичем;
 • наряд від Любарського відділення поліції на чолі з Сорокою Володимиром Борисовичем.

          Для учасників змагань була організована робота буфету.

        Відділом культури Любарської РДА для учасників обласних змагань був представлений цікавий концерт художньої самодіяльності.

        На належному рівні була організована робота суддівської колегії:

- головного судді змагань Залуцького Ю.Л.;

- головного секретаря змагань – Грибенюка І.М.;

- начальника дистанції, старшого судді зі стрільби, судді зі стрільби, старшого судді з метання гранати, судді з метання гранати, судді при учасниках змагань, суддів на дистанції, суддів хронометристів   призначених наказом директора Любарського СТК ТСОУ.        

         Пилип Феодосійович Жмаченко, наш земляк, був видатною особистістю. Все своє життя він присвятив захисту Вітчизни, вихованню молодого покоління. П.Ф.Жмаченко проявив себе як відважний командир. У роки  Другої світової війни  він командував прославленою 40-ю та 47-ю арміями. Безпосередньо брав участь у 116-ти битвах. Удостоєний найвищого звання Героя Радянського Союзу та орденів Суворова, Кутузова, Богдана Хмельницького, а також шістьма орденами закордонних держав. Його мужність і відвага – це приклад для молодого покоління на віки. А вибороти приз імені П.Ф.Жмаченка – особлива честь.

         Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України, теплі напутні слова.

         І ось після жеребкування та інструктажу спортсменів – перші старти. Вони відразу показали, що боротьба буде нелегкою.  Досвід  учасників у таких змаганнях поставили на терези швидкість і завзяття з одного боку та впевненість і стабільність - з іншого.

За результатами суддівського протоколу місця  розподілились:

а) в командному заліку :

-  І місце – команда  Коростенського технічного коледжу  ТСОУ ;

-  ІІ місце – команда Бердичівської АШ  ТСОУ;

-  ІІІ місце – команда Бердичівської організації ТСОУ.

б) в особистому заліку:

- І місце Здота Ярослав Валерійович (Коростенський технічний коледж ТСОУ);

- ІІ місце Павлюк Андрій Сергійович (Бердичівська АШ  ТСОУ);

- за ІІІ місцеПетрук Валерій Васильович (Любарська РО ТСОУ);

 Дипломи, грамоти та грошові премії від обласної організації ТСОУ стали гарними доповненням до ейфорії перемоги.      

 
02.09.2016.  

 

Наказом голови Житомирської обласної організації ТСОУ №12-К від 30 серпня 2016 року:

 

 - з посади  виконуючої обов’язки директора ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж» звільнено Ботвіну Віту Леонідівну;

 

 - на посаду директора ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж» призначено  Горобцова Віктора Михайловича.