Новини

27.10.2017.  

 

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України вітає Кошина Сергія Мефодійовича з обранням Головою ГО «Товариство сприяння обороні України»

 
27.10.2017.  

 

26 жовтня 2017 року члени правління ГО «Товариство сприяння обороні України» від Житомирської обласної організації ТСОУ прийняли участь у засіданні правління ГО «Товариство сприяння обороні України» де були розглянуті актуальні питання життєдіяльності організацій ТСО України.

Члени правління від Житомирської обласної організації ТСО України привітали із 70-річчям Тімченко Віктора Миколайовича.

Правління ГО «Товариство сприяння обороні України» задовільнило заяву Тімченка Віктора Миколайовича про увільнення із посади Голови ГО «Товариство сприяння обороні України».

Правління ГО «Товариство сприяння обороні України» одноголосно обрало Головою ГО «Товариство сприяння обороні України» Кошина Сергія Мефодійовича.

 
27.10.2017.  

 

25-26 жовтня Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України приймала делегацію Львівської обласної організації ТСОУ. В ході робочої зустрічі представники Житомирської та Львівської обласних організацій ТСОУ поділились досвідом роботи та відвідали Новоград-Волинську АШ, Овруцький СТК, Коростенський технічний коледж, Житомирський СТК, Житомирську АШ ТСОУ та відвідали музей «Скеля» в м. Коростень та Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

 
26.10.2017.  

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Саме  тоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, у наше  життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу і безпечне його використання, - та необхідна і благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте свої уміння та знання.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, кращих    серед яких готують у навчальних закладах нашого Товариства.

 

Транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. 

 

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

 

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

 

Щиро бажаю всім працівникам Товариства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

 І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

З повагою, голова Житомирської обласної організації ТСОУ     М.О.НІКОЛУСЬ

 
23.10.2017.  

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2017 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної  роботи, присвяченого 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, 21  жовтня  2017 року на базах Бердичівської організації ТСОУ та Коростенського технічного коледжу ТСОУ   відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 14 команд у командному заліку та 43 учасники в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Житомирської МО ТСОУ;

2 місце - команда Новоград-Волинської РМО  ТСОУ;

3 місце - команда Любарської РО ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Пашковська Наталія Володимирівна (Житомирська МО ТСОУ);

2 місце – Мельник Роман Вікторович (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце – Марченко Анастасія Іванівна (Житомирська МО ТСОУ).

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Бердичівської організації  ТСОУ Гапчук Інна Анатоліївна   та директор Коростенського технічного коледжу ТСОУ Зв’ягельський Валерій Володимирович.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії:

- північної частини області: головного судді змагань Нестерчука Д.М.. (голови Овруцької РО ТСОУ) ;

- південної частини області: головного судді Паянова Р.А. (голови Житомирської  РО ТСОУ) .

 
13.10.2017.  

 

Це свято започатковане в нелегкі  часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Цей день - Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Сьогодні наші земляки, кращі сини і доньки України, наслідуючи славетним традиціям предків, боронять рідну землю від знахабнілого північного сусідa. Члени Товариства сприяння обороні України теж не стоять осторонь від загальнодержавної справи.

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з Днем захисника  України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини.
        Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

 
12.10.2017.  

 

05 жовтня 2017 року  відбулася Рада Правління Житомирської обласної організації ТСО України.

Одним із питань порядку денного, було питання про надання фінансової допомоги ГО "ЦЕНТР ФЕНІКС", в рамках проекту - будівництво центру військово-патріотичного виховання молоді, підготовки кадрового резерву для Збройних Сил України та удосконалення військової майстерності воїнів АТО.

Члени Ради Правління одноголосно проголосували за надання фінансової допомоги в розмірі 25000,00 грн.

Цього ж дня кошти в сумі 25000, 00 грн. були перераховані на поточний рахунок ГО «ЦЕНТР ФЕНІКС».

 
05.10.2017.  

Шановні працівники, активісти і ветерани ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ! Щиро вітаю вас із 80-ю річницею з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ !

Час її становлення припав на буремні роки, але патріотизм і відданість своєму народу, світла ідея щасливого майбуття, прагнення жити і творити під мирним небом гуртували в її рядах впродовж десятиліть десятки тисяч людей.

За масштабами історії 80 років – це лише мить її нестримного і невпинного плину. Та для організації – це ціла віха, що увібрала у себе весь героїзм нашого народу, левову частку втрат і потрясінь та додала вінок здобутків і перемог. Це був тернистий, часом кров’ю оплачений, але достойно і чесно пройдений шлях.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші земляки, наші батьки і діди за мир в Україні. Їх мужність, постійна готовність до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування, а обов’язок нащадків – бути гідними того безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Висловлюю вдячність кожному поколінню членів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни.

Нехай єдність часів і сердець додає всім оптимізму, наснаги та життєвих сил. Ваші патріотизм, ініціатива і завзяття – ось запорука великого майбутнього нашої держави.З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України   М.О.НІКОЛУСЬ
 

 
02.10.2017.  

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2017 рік з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту ,30 вересня 2017 року на базі стадіону «Освіта-Колос» смт. Любар проведені змагання  з воєнізованого кросу серед організацій ТСОУ  області присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ.  В змаганнях прийняли участь  13 команд в командному заліку та 26 учасників в особистому заліку.

         Обласні змагання присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житосмирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ пройшли на високому  організаційному та методичному рівні. Місце змагань було обладнане у відповідності до правил змагань. Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань директора змагань   Слободенюка Володимира Івановича.

         В проведені обласних змагань прийняли участь:

 • Голова Житомирської обласної організації ТСО України;
 • голова Любарської  районної Ради Кучер Ігор Петрович;
 • начальник відділу освіти Любарської РДА Буддім Сергій Степанович;
 • начальник відділу культури Любарської РДА Сторожук Ніна Петрівна;
 • голова Ради ветеранів району Буджерак Микола Дмитрович;
 • заступник Любарського військового комісара лейтенант Шанецький Василь Володимирович;
 • головний редактор районної газети «Новий день» Гонзур Сергій Миколайович.

        Проведення обласних змагань забезпечували:

 • бригада екстрекнної медичної допомоги центральної районної лікарні на чолі з лікарем Разанко Русланом Анатолійовичем;
 • наряд від Любарського відділення поліції на чолі з Бондарчуком  Миколою Миколайовичем.

        Відділом культури Любарської РДА для учасників обласних змагань був представлений цікавий концерт художньої самодіяльності.

        На належному рівні була організована робота суддівської колегії:

- головного судді змагань Залуцького Ю.Л.;

- головного секретаря змагань – Грибенюка І.М.;

- начальника дистанції, старшого судді зі стрільби, судді зі стрільби, старшого судді з метання гранати, судді з метання гранати, судді при учасниках змагань, суддів на дистанції, суддів хронометристів   призначених наказом директора Любарського СТК ТСОУ.        

         Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України, теплі напутні слова.

         І ось після жеребкування та інструктажу спортсменів – перші старти. Вони відразу показали, що боротьба буде нелегкою.  Досвід  учасників у таких змаганнях поставили на терези швидкість і завзяття з одного боку та впевненість і стабільність - з іншого.

За результатами суддівського протоколу місця  розподілились:

а) в командному заліку :

-  І місце – команда  Коростенського технічного коледжу  ТСОУ ;

-  ІІ місце – команда Любарської РО  ТСОУ;

-  ІІІ місце – команда Баранівського СТК ТСОУ.

б) в особистому заліку:

- І місце Здота Ярослав Валерійович (Коростенський технічний коледж ТСОУ);

- ІІ місце Рудніцький Денис Олегович (Коростенський технічний коледж ТСОУ);

- ІІІ місцеЧаїнський Михайло Іванович (Любарська РО ТСОУ);

            Славним доповненням до ейфорії перемоги стали Сертифікати про пільгове навчання в організаціях ТСОУ Житомирської області (за І місце – 25% від вартості навчання, за ІІ місце 50% від вартості навчання та за ІІІ місце 75 % від вартості навчання на категорію «В»), дипломи,  грамоти та грошові премії (за І командне місце - 500 грн., ІІ командне місце - 300 грн., ІІІ командне місце - 200 грн., в особисому заліку І місце - 300 грн., ІІ місце - 200 грн., ІІІ місце - 100 грн.) від обласної організації ТСОУ.

 

 
25.09.2017.  

 

З 18 по 22 вересня 2017 року керівний склад Житомирської обласної організації ТСО України, директори автомобільних шкіл та СТК  ТСО України вивчали передовий досвід роботи Львівської  обласної організації Товариства сприяння обороні України.

В процесі обміну досвідом роботи представники Житомирської ОО ТСОУ побували в навчальних організаціях Львівської ОО ТСОУ, на спільних нарадах обговорили важливі питання життєдіяльності організацій ТСО України в сучасних умовах.

Учасники делегації відвідали музей І.Я.Франка в с. Нагуєвичі та побували на будівництві навчального комплексу та реабілітації бійців АТО «Фенікс».

 

 

В період з 21.09.2017 р. по 24.09.2017р. на базі Хмельницького спортивно-технічного клубу  відбувся відкритий чемпіонат ТСО України зі стрільби (пневматична зброя).

 

Житомирську обласну організацію ТСОУ представляла команда-переможець обласних змагань зі стрільби з Бердичівської організації ТСОУ.

Тренер-представник команди – Пономаренко Микола Миколайович.

Честь Житомирської обласної організації ТСО України захищали:

- Головенко Аліна Сергіївна;

- Мазур Катерина Миколаївна;

- Шелегон Ольга Володимирівна.

 
25.09.2017.  

 

23 вересня 2017 року на базі Житомирської автомобільної школи ТСОУ відбулись змагання на особисто-командну першість серед організацій ТСОУ області з фігурного водіння легкового автомобіля присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ.

У командному заліку змагались 14 команд.
 
Серед команд преремогу здобули:
1 місце - Житомирська АШ ТСОУ.
2 місце – Житомирський  СТК ТСОУ.
3 місце – Бердичівська АШ ТСОУ


В особистому заліку призові місця розподілились:
1 місце – Коломієць О.В. (Житомирська АШ  ТСОУ)
2 місце – Душинський В.Б.  (Бердичівська АШ ТСОУ)
3 місце – Рябушенко Я.П. ( Коростенський технічний коледж  ТСОУ).

Обласні змагання на особисто-командну першість з фігурного та швидкісного водіння легкового-автомобіля серед організацій ТСОУ області присвячені 80-й річниці з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ пройшли на високому організаційному та методичному рівні. Місце змагань обладнане у відповідності до правил змагань. Змагання проходили згідно розпорядку змагань, вказаному в Положенні про змагання.
 

 

 

Шановні працівники, активісти і ветерани щиро вітаю вас

із 26-ю річницею створення Товариства сприяння обороні України!

 

З проголошенням 24 серпня 1991 року незалежності України, прийняттям Декларації про державний суверенітет і Акта про незалежність України ЦК ДТСААФ УРСР 26 вересня 1991 року скликав позачерговий VII з’їзд оборонного Товариства, який перетворив республіканську організацію ДТСААФ у самостійне Товариство сприяння обороні України (ТСО України) і оголосив, що створене Товариство сприяння обороні України є правонаступником ДТСААФ України. А в жовтні 1991 року Міністерство юстиції України зареєструвало його як Всеукраїнське громадське добровільне оборонно-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян.

За 26 років діяльності як самостійної організації Товариство сприяння обороні України разом з народом України пережило, вистояло важкі часи перебудови, зуміло «не розбазарити»  своє майно, зміцнити організаційну структуру, вдосконалити навчально-матеріальну базу.

Йдучи назустріч 26-й річниці з дня створення Товариства сприяння обороні України, колектив Товариства постійно нарощував зусилля по виконанню завдань з усіх напрямків статутної діяльності і досяг в цій справі певних позитивних результатів, а насамперед, з питань:

 • патріотичного виховання членів Товариства, пропаганди серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни;
 • участі в підготовці спеціалістів для Збройних Сил, інших військових формувань України і кадрів масових технічних професій для народного господарства;
 • розвитку технічних, військово-прикладних та авіаційних видів спорту.

Зокрема, організації ТСОУ області за 26 років діяльності показали свою дієздатність та підтвердили зростаючий авторитет Товариства серед населення нашої держави.

Користуючись нагодою вітаю всіх штатних працівників, ветеранів з 26-ю річницею ТСОУ.  

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших  успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай Вас підтримують  рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

З  повагою,

Голова Житомирської обласної

організації  ТСО України                                  М.О. Ніколусь.

 

 

15 вересня 2017 року – Гапчук Інна Анатоліївна призначена на посаду директора Бердичівської АШ ТСОУ, наказом голови Житомирської ОО ТСОУ № 16-к від 13.09.2017 р.

 Попередній директор автошколи – Кулибаба Л.П., звільнений з посади директора Бердичівської автошколи, за власним бажанням 23.08.2017 р.

 

 

На зборах розглядалися питання, щодо організації навчально-виробничого процесу, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, планування та ведення фінансово-господарської діяльності та ведення кадрової роботи.

 

 

Розглянуто:

 • ЗУ «Про громадські об’єднання »;
 • Статут ГО «ТСОУ» та Статут Житомирської ОО ТСОУ ;
 • Положення про членство в громадській організації  «ТСОУ», порядок прийому, обліку та використання вступних та членських внесків;
 • Положення про групи членів Товариства ГО «ТСОУ»;
 • Інструкції про порядок проведення виборів керівних органів ГО «ТСОУ»;
 • Положення про контрольно-ревізійну комісію.
 
06.09.2017.  

 

05 вересня 2017 року на базі Житомирської обласної організації ТСО України було проведено позачергове засідання Ради правління ГО «ТСО України», на якому було розглянуто  ряд важливих питань , які стосуються життєдіяльності організацій ТСО України.

Основним питанням порядку денного було «Про стан освітньої діяльності в навчальних закладах Товариста та заходи з його покращення».

Члени Ради Правління одноголосно підтримали постанову «Про участь у Всеукраїнській  акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»».

Також було розглянуто  та прийнято постанови з ряду інших важливих питань.

 
14.08.2017.  

 

30 років на бойовому посту

 13 cерпня 2017 року виповнилось 30 років від того дня, як НІКОЛУСЬ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ очолив Житомирську обласну організацію оборонного Товариства. Все життя Михайла Олександровича  пов’язане з професією «Батьківщину захищати».        

       З 13 серпня 1987 року по даний час Ніколусь Михайло Олександрович - голова Житомирської обласної організації ДТСААФ-ТСОУ.

       Обласна організація ДТСААФ-ТСОУ з 1987 року під керівництвом Ніколусь М.О. працює стабільно, займає провідні місця серед обласних організацій ТСОУ з усіх напрямків статутної діяльності, в т.ч. займала перше місце в Україні з підготовки фахівців для Збройних Сил.

       Під загальним керівництвом Ніколусь М.О. проведено значний обсяг робіт по створенню навчально-матеріальної бази організацій: побудовано автодром, гаражі у Баранівському та Ємільчинському спортивно-технічних клубах, будинок технічного навчання у Володар-Волинському, гаражі в Житомирському СТК, клас лабораторно-практичних занять та гаражі у Коростишівському СТК, будинок технічного навчання в Лугинах, клас лабораторно-практичних занять у Овруцькому СТК, навчальний корпус в Олевському СТК, 3-поверховий навчальний корпус в Коростенському технічному коледжі, парко-гаражний комплекс в Коростенському технічному коледжі (зайняв I місце в огляді-конкурсі в СРСР у 1991 р.), побудовано комплекс автомобільної школи в м. Новоград-Волинському, класи лабораторно-практичних занять в Радомишльській автошколі.

       Під керівництвом Ніколусь М.О. у 2003 році відкрито перший в системі ТСОУ вищий навчальний заклад – Коростенський технічний коледж.

      З 2007  року обласна організація ТСОУ придбала  біля 150 одиниць різноманітної автомобільної техніки.

       Фінансовий стан організації стабільно-задовільний. Всі організації ТСОУ області не мають заборгованості із заробітної плати, сплати податків у державний та місцевий бюджети.

       Значна робота під керівництвом Ніколусь М.О.  проводиться з питань героїко-патріотичного виховання молоді, яка Центральним комітетом ТСОУ (Правлінням ГО «ТСОУ») неодноразово визнавалась   кращою в Україні.

       Завдяки зусиллям Ніколусь М.О. налагоджено міцні зв’язки з органами державної влади та місцевого самоврядування на місцях.

       Штатні працівники обласної організації ТСОУ привітали Голову Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь Михайла Олександровича з ювілейною датою  щиро бажаючи міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. А ще, щоб поряд завжди була працьовита, віддана і випробувана славна команда однодумців, яка завжди підтримуватиме у всіх починаннях.

       Шановний Михайло Олександрович!

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

 
31.05.2017.  

 

29-31 травня 2017 року  проведено 6-ті обласні змагання  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» (гра проводилась в м. Житомирі – майдан ім. С.П. Корольова та у Лісовому масиві                    с. Зарічани).

Житомирська обласна організація ТСОУ проводила один із найвідповідальніших  та найулюбленіших етапів гри - «Стрільба» (організація підготовки та проведення, судійство, забезпечення мішеннями та кульками, нагородження переможців в командному заліку та особистому заліку (в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат).

Слід відмітити добросовісне відношення до проведення обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» директора змагань Гайструка Ю.М. та всієї суддівської колегії.

 1. Переможців 6-х обласних змагань  Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2017: Поліські соколи» нагороджено у відповідності з Додатком до Умов проведення гри:

а) в командному заліку:

    -  за І місце – команду Бердичівського району Кубком ОК ТСОУ та Дипломом ОК ТСОУ І ступеня;

    -  за ІІ місце – команду Попільнянського  району Дипломом ОК ТСОУ ІІ ступеня;

    -  за ІІІ місце – команду міста Житомир Дипломом ОК ТСОУ ІІІ ступеня.

б) в особистому заліку серед дівчат:

     -  за І місце – Попик Анну (Бердичівський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІ місце – Лопатюк Ірину (Новоград-Волинський  район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІІ місце – Старинську Ганну (Попельнянський  район), медаллю та Грамотою ОК ТСОУ.

в) в особистому заліку серед юнаків:

     - за І місце Чушенка Валерія (м. Малин) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

     - за ІІ місце Плахотнюк Максима (Ружинський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ;

                          - за ІІІ місце Дмитрука Олександра (Баранівський район) медаллю та Грамотою ОК ТСОУ.

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2017 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 29 квітня 2017 року на базі Житомирської МО ТСОУ відбулися змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 14 команд у командному заліку та 43 учасників в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Бердичівської організації ТСОУ;

2 місце – команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Бердичівської АШ ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Шелегон Ольга Володимирівна (Бердичівська організація  ТСОУ);

2 місце – Мазур Катерина Миколаївна (Бердичівська організація ТСОУ);

3 місце - Дверніцька Марина Миколаївна (Бердичівська АШ ТСОУ).

Добросовісно віднісся до підготовки та проведення змагань голова Житомирської МО ТСОУ Гайструк Юрій Миколайович.