Новини

30.04.2018.  

Житомирська обласна організація ТСОУ вітає всіх ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, штатних працівників організацій ТСОУ області з святом  Весни і праці.

 
27.04.2018.  

 

25 квітня 2018 року в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні при сприянні Житомирської міської організації ТСОУ в Гуманітарній гімназії №1 серед учнівської молоді 10-11 класів проведені змагання з військово-прикладних видів спорту.

За підсумками проведених змагань переможці були нагороджені грамотами Житомирської  МО  ТСО України.

 
25.04.2018.  

 

В ході місячника військово-патріотичної роботи було вшановано пам’ять загиблого Воїна-Афганця Бойка Володимира Сергійовича.

22 квітня 2018 року на базі опорної Липненської ЗОШ І-ІІІ ст. Любарською районною організацією ТСОУ , спілкою ветеранів Афганістану Любарського району, відділом у справах сім’ї молоді та спорту, відділом освіти  Любарської РДА було започатковано проведення змагань з воєнізованого кросу, серед учнівської молоді Любарського району присвячених пам’яті воїна-афганця Володимира Бойка.

Тридцять років тому, 18 квітня 1988 року, трагічно загинув Володимир Бойко, житель с. Липне, Любарського району , Житомирської області.  

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю Володимира Бойка.

З вітальним словом до учасників змагань та вболівальниківзвернулись:

 • керівник апарату райдержадміністрації Чмирук А. Ф.;
 •  голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Ментов П. В.;
 •   голова ГО «Спілка ветеранів Афганістану Любарського району» Вітюк М. П.;
 • голова Баранівської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Цимбалюк І. І.;
 • голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк В.І.

Учасники та гості спортивного заходу поклали квіти до могили загиблого воїна-афганця та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Участь у змаганнях взяли 10 команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району.

Суддівську колегію очолив Романчишин А. Г., який розповів про умови проведення змагань. 

Учні змагалися у кросі, стрільбі з пневматичної гвинтівки та метанні гранат. 

За результатами змагань І місце посіла команда – Стрижівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце команда– Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце команда – Мотовилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Усі учасники змагань, які зайняли призові місця були нагородженні медалями та дипломами,  грошовими винагородами та перехідним кубком команда-переможець.

 
25.04.2018.  

 

25 квітня 2018 року відбулось засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСО України.

 На засіданні Ради Правління розглянуті наступні питання:

 1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій  ТСОУ області за І квартал 2018 року.
 2. Про затвердження Положення про порядок надання поворотної фінансової допомоги в організаціях ТСОУ області..
 3. Про надання допомоги в одержані позики Андрушівському СТК ТСОУ для придбання легкового автомобіля.
 
24.04.2018.  

 

            Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2018 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 21 квітня 2018 року на базі Бердичівської організації ТСОУ та Овруцької районної організації ТСОУ відбулися зональні змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 17 команд у командному заліку та 52 учасників в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Житомирської МО ТСОУ;

2 місце – команда Житомирської АШ ТСОУ;

3 місце - команда Новоград-Волинської РМО ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Пашковська Наталія Володимирівна (Житомирська МО  ТСОУ);

2 місце – Мельничук Анна Юріївна (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце – Краснопольська Карина Олексіївна (Житомирська  АШ ТСОУ).

Добросовісно віднеслася до підготовки та проведення змагань голова Бердичівської організації ТСОУ Гапчук Інна Анатоліївна

 
16.04.2018.  

 

НА   ЗУСТРІЧ  73-ІЙ РІЧНИЦІ З  ДНЯ  ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

09  квітня 2018 року в Баранівськькій районній організації ТСОУ    відбулося    урочисте відкриття місячника  військово-патріотично роботи  присвяченого  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На  відкриття  місячника були  запрошені  представники відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді і  спорту,   та  команди  від загальноосвітніх шкіл району . Після відкриття місячника військово-патріотичної роботи  були    проведені   районні  змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки  серед  команд загальноосвітніх шкіл району.

В змаганнях прийняли участь 6 команд в кількості 18 чоловік

Переможці  у відповідності з Положенням про змагання були нагороджені: 

- за Перше командне місце команда Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів , дипломом  Товариства сприяння обороні України та подарунком у вигляді грошових коштів в розмірі 200 грн 00 коп.;

- Друге командне місце команда Баранівської гімназії, дипломом Товариства сприяння обороні України та подарунком у вигляді грошових коштів в розмірі 150 грн 00 коп.;

- за Третє командне місце команда Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст, дипломом  Товариства сприяння обороні України та подарунком у вигляді грошових коштів в розмірі 100 грн 00 коп.

В особистому заліку :

 • І місце посів Сікан Нікіта Володимирович   з Першотравенської

ЗОШ І-ІІІ ст, який згідно з Положення про змагання нагороджений  Грамотою Товариства сприяння обороні України та значком «Влучний стрілець».

 • ІІ місце посів  Яремчук Артем Анатолійович  з Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст, який згідно Положення про змагання нагороджений  Грамотою Товариства сприяння обороні України та значком «Влучний стрілець»
 • ІІІ місце посів   Деркас Микола Леонідович з  Баранівського ліцею Який згідно Положення про змагання нагороджений  Грамотою Товариства сприяння обороні України та значком «Влучний стрілець»

Переможці районних змагань приймуть участь 21 квітня 2018 року в обласних змаганнях в м.Бердичеві.

В ході місячника Баранівською РО ТСОУ   будуть проведені в Баранівському  районному  спортивно-технічному клубі ТСОУ 27.04.2018 року  день відкритих дверей для учнівської молоді де буде представлена для огляду навчальна техніка та навчально-матеріальна база.  21.04.2018 року буде проведена урочиста зустріч з учасниками бойових дій , учасниками АТО. 03.05.2018 року заплановано проведення автопробігу по місцях бойової слави з працівниками спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України та активістами ТСОУ з проведенням урочистих мітингів біля обелісків, пам’ятників.

09 травня відбудеться  урочисте закриття місячника військово-патріотичної  роботи на стадіоні смт.Першотравенська, де буде проведено конкурс військової пісні і строю за участю учнів Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст.

 
13.04.2018.  

 

13   квітня 2018 року на базі Ємільчинської гімназії  згідно плану роботи Ємільчинської  районній організації ТСОУ    відбулося    урочисте відкриття місячника  військово-патріотично роботи  присвяченого  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На урочистому відкритті місячника були присутні голова Ємільчинської РО ТСОУ Погорєлов І.В.,  голова Ради ветеранів Князь В.Р., учасник  АТО -Подлуцький О.А., Ємільчинський райвоєнком - Бацюн І.В.,представники районної освіти- Жилюк Л.Г. ,Сокирко А.С. та учнівська молодь.

 
13.04.2018.  

 

 

Відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Житомирською районною організацією ТСОУ 12 квітня 2018 року на базі  Сінгурівської ЗОШ проведені змагання на першість Житомирського району зі стрільби з пневматичної гвинтівки та розбирання, збирання макету автомата АК-74 на час серед команд загальноосвітніх шкіл району.

В змаганнях прийняли участь 16 команд.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Новогуйвінського ДВПК «Сатурн»;

2 місце – команда Новогуйвінської гімназії;

3 місце - команда Левківської ЗОШ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Тимошин Артур Андрійович (Новогуйвінська гімназія);

2 місце – Микитенко Олексій Олегович (Тетерівська ЗОШ);

3 місце – Слобожанюк Богдан Вадимович (Новогуйвінська ДВПК «Сатурн»;).

Розбирання, збирання макету автомата АК-74 на час провдилось на особистий залік.

Призові місця зайняли:

1 місце – Кондратюк Максим Олександрович (Іванівська ЗОШ);

2 місце – Морозов Дмитро Ілліч (Коднинська  ЗОШ);

3 місце – Колодюк Максим Васильович (Коднинська ЗОШ).

 
12.04.2018.  

 

Відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Овруцькою районною організацією ТСОУ 12 квітня 2018 року на базі  Овруцької гімназії ім. А.С. Малишкіна проведені змагання на першість Овруцького району зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд загальноосвітніх шкіл району.

В змаганнях прийняли участь 9 команд.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Тхоринської ЗОШ;

2 місце – команда Овруцької гшімназії;

3 місце - команда Овруцької ЗОШ №3.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Єгоров Єгор Олександрович (Овруцька гімназія);

2 місце – Войтович Олена Іванівна (Тхоринська ЗОШ);

3 місце – Оніщенко Сергій Ігорович (Тхоринська ЗОШ).

Добросовісно віднісся до підготовки та проведення змагань голова Овруцької РО ТСОУ Нестерчук Дмитро Миколайович.

 
11.04.2018.  

 

06  квітня  2018  року на  плацу  військової  частини  А - 3814. Новоград-Волинська райміська організація ТСО України провела відкриття місячника оборонно-масової роботи, присвяченого  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На  відкритті  місячника  були  присутні:

-   голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Бочковська Любов Анатоліївна;

-    командир військової частини А-3814 – Борісов Микола Миколайович;

-  заступник голови Новоград – Волинської районної районної державної адміністрації Данилюк Наталія Володимирівна;

-  заступник начальника відділу управління освіти та науки  Табакова Аліна Олександрівна;

-   начальник відділу в справах сім´ї, молоді та спорту району Дейнека Віктор Іванович;

-   голова  ветеранської  ради  міста Парфьонов Василь Олександрович;

-   голова  ветеранської  ради  району  Фатенко  Петро  Петрович;

-  директор Найдюк Валентина Іванівна та учні науково – технічної творчості учнівської молоді

- учнівська та студентська молодь з навчальних закладів  міста,  в кількості 280 чоловік.

     

       З цікавою програмою виступили учні Центру науково - технічної творчості учнівської молоді, які провели показові виступи картингістів.

  

          На  відкритті  місячника  були  присутні   представники  11  шкіл  міста,

НВП ліцею,  з  викладачами  з  предмету  „Захист   Вітчизни”.

         Після  урочистого  мітингу  та  показових  виступів  картингістів шкільна 

молодь   оглянула  парк  військової техніки.

         Військовослужбовцями військової  частини А3814 були проведені показові виступи, налагодження понтонної переправи через водні перешкоди, що викликало велику зацікавленість у всіх присутніх. Всіх бажаючих учасників мітингу на військовій техніці (ПТС, БРДМ) переправляли на протилежний бік водної перешкоди.

Також учасники заходу мали змогу оглянути зброю та ознайомитися з умовами проживання військовослужбовців.

 

 
02.04.2018.  

 

Місячник військово-патріотичної роботи.

29   березня 2018 року в приміщені Районного будинку школяра згідно плану роботи Чуднівської  районній організації ТСОУ    відбулося    урочисте відкриття місячника  військово-патріотично роботи  присвяченого  Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На  відкритті  місячника були  присутні активісти ТСОУ, вчителі захисту Вітчизни та вчителі фізкультури загальноосвітніх шкіл м. Чуднова та району, представники відділу освіти.

 
28.03.2018.  

 

Першість з футзалу серед юнаків.

            27 березня 2018 року на базі Любарської гімназії №1 Любарською РО ТСОУ сумісно з  громадською організацією «Спортивний клуб «Любар» та відділом освіти Любарської РДА було організовано та проведено відкриту  першість з футзалу серед юнаків приурочену Дню Національної Гвардії України.

            Для участі у змаганнях в спортивний зал гімназії прибули команди Березівської, Глезненської, Кириївської, Мотовилівської, Н.Чорторийської ЗОШ I-III ст. та Любарської гімназії № 1.

  При відкритті змагань голова Любарської РО ТСОУ Слободенюк Володимир Іванович привітав футзалістів, вболівальників та всіх присутніх у спортзалі зі святом. Право підняти прапор України під звуки Державного гімну було надано господарям турніру, гравцям команди Любарської гімназії № 1. Також виступаючий запропонував хвилиною мовчання пом’янути всіх військовослужбовців, загиблих в зоні АТО на Сході України.

Начальник відділу освіти Любарської РДА Будім Сергій Степанович, директор Любарської гімназії № 1 Кулик Валентина Валентинівна, начальник відділу в справах сім’Ї, молоді та спорту Любарської РДА Остропольська Наталія Анатоліївна у своїх виступах побажали футзалістам перемог як на спортивних майданчиках, так і в житті. Г

Головний суддя змагань Сидорчук Євген Володимирович нагадав учасникам змагань правила гри в футзал та наголосив на дотримання правил безпеки.

Після фінального свистка призери змагань отримали дипломи, грамоти та медалі відповідного ступеня.

            Суддівська колегія визначила кращих гравців турніру: в номінації «Кращий гравець» - Будім Олександр з Кириївської ЗОШ; «Кращий бомбардир» - Грибенюк Андрій з Любарської гімназії № 1; «Кращий воротар» - Собко Віталій з Кириївської ЗОШ. Всі вони отримали від організаторів грамоти та футбольні статуетки.


 
23.03.2018.  

 

22 березня  2018 року відбулося засідання Правління  Житомирської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

На засіданні Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

«Про результати фінансово-господарської діяльності Житомирської обласної організації ТСОУ в 2017 році та завдання на 2018 рік»

«Про роботу Ради правління Житомирської ОО  ТСОУ у 2017 році»

«Про зміни у складі Правління Житомирської ОО  ТСОУ»

На засіданні Правління   були  підведені підсумки фінансово-господарської діяльності Житомирської обласної  організації ТСОУ за 2017 рік та визначені завдання на 2018 рік.

За підсумками роботи за 2017 рік нагороджені кращі організації ТСОУ та кращі голови організацій ТСОУ  районного рівня.

 
21.03.2018.  

 

21  березня 2017 року в Житомирській обласній організації Товариства сприяння обороні України відбулась робоча зустріч керівництва Житомирської обласної організації ТСОУ та Житомирського військового комісаріату.

            З метою ефективної та продуктивної співпраці ГО «ТСО України»  з Генеральним штабом Збройних Сил України, військовими комісаріатами та військовими частинами в рамках укладеного 07.02.2018 року меморандуму про співпрацю між ГО «ТСО України» та Генеральним штабом Збройних Сил України обговорювались питання у першу чергу заходів щодо створення клубів військово-патріотичного виховання молоді та агітаційних пунктів для привабливості військової служби за контрактом і додаткових пунктів попереднього відбору громадян для військової служби за контрактом.

            В робочій зустрічі прийняли участь:

 • голова Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь Михайло Олександрович;
 • заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук Олександр Васильович;
 • голова Житомирської міської організації ТСОУ, директор Житомирської автомобільної школи ТСОУ Гайструк Юрій Миколайович;
 • заступник військового комісара по роботі з особовим складом, начальник групи по роботі з особовим складом Житомирського обласного військового комісаріату Рець Олександр Васильович;
 • заступник начальника відділу комплектування та призову Житомирського обласного військового комісаріату Лазаренко Андрій Вікторович.
 
07.03.2018.  

 

                                                             Любі жінки!

 

     Від імені Житомирської обласної організації ТСОУ прийміть найщиріші вітання з найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим  днем 8 Березня!

 

    Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви - найдорожче, що є в житті чоловіків.

    Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського.

    Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щасті, любові і добра!

   Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, з якими будуть нестрашні будь-які негоди!

    Бажаю, щоб кожний прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!  Будьте коханими та щасливими!

 

   З повагою,

   Голова Житомирської обласної  організації ТСОУ       М.О. НІКОЛУСЬ


07.03.2018.  

 

6 березня 2018 року відбулось засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСО України.

 На засіданні Ради Правління розглянуті наступні питання:

 1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій  ТСОУ області за 2017 рік.
 2. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 3. Про затвердження рішень Правління Ємільчинської, Коростишівської, Олевської та Чуднівської РО ТСОУ щодо обрання голів РО ТСОУ.
 4. Про скликання Правління Житомирської ОО ТСОУ.
 5. Про кандидатуру для занесення на Дошку пошани Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» у мережі Інтернет (сайт www.tsou.org.ua).

Кращі показники по підсумкам за 2017 рік мають:

 • Житомирська АШ ТСОУ (директор Гайструк Юрій Миколайович);
 • Бердичівський СТК ТСОУ (директор Гапчук Інна Анатоліївна);
 • Любарський СТК ТСОУ (директор Слободенюк Володимир Іванович)
26.01.2018.  

 

25 січня 2018 року помер Пестов Олександр Яковлевич.

Пестов Олександр Яковлевич народився 18 грудня 1936 року в с.Туринська Слобода, Слободо-Туринського району, Свердловської області.

            З 1944 року по 1954 рік навчався в Слободо-Туринівській середній школі.

             З 1954 року по 1957 рік курсант Челябінського військового автотракторного училища.

            З 1957 року по 1983 рік проходив службу в Збройних Силах Радянського Союзу на різних посадах, підполковник.

            З 1986 року по 2005 рік працював в Житомирській обласній організації ТСОУ, на посадах:

            -З 12.06.1986 року по 15.08.1986 року – інструктор відділу ВТП і С;

            -з 16.08.1986 року по 26.03.1987 року – старший інструктор відділу ВТП і С;

            - з 27.03.1987 року по 6.06.1990 року – начальник  Житомирської автомобільної школи ДТСААФ;

            - з 7.06.1990 року по 30.09.97 року – заступник начальника Житомирської автомобільної школи ДТСААФ;

            - з 1.10.1997 року по 23.04.1998 року - інструктор Житомирського ОК ТСОУ по підготовці спеціалістів;

            - з 24.04.1998 року по 25.05.1999 року – начальник відділу ВТП, ОМР і С;

- з 26.05.199 року по 27.01.2005 року - заступник голови ОК ТСОУ;

            Олександр Яковлевич був чудовим сім’янином, відмінним фахівцем та товаришем.

            Наші щирі співчуття родині покійного.

 
29.12.2017.  

 

Робоча зустріч з представниками ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила»»

29.12.2017 року на базі Житомирської обласної організації ТСО України відбулася робоча зустріч з представниками ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила»». На даній зустрічі обговорювалися питання  проблем безпеки дорожнього руху, організації підготовки водіїв транспортних засобів. Обговорено проект договору про співпрацю.

 
28.12.2017.  

   Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій області з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Нехай ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай у Старому році залишаться  турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

 
04.12.2017.  

 

29 листопада  2017 року Новоград-Волинською РМО ТСОУ проведені серед учнівської  молоді району змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. В змаганнях прийняли участь 17 команд та 51 учасник в особистому заліку. Змагання проходили на базі Новоград – Волинського колегіумі.

30 листопада  2017 року Новоград-Волинською РМО ТСОУ проведені серед учнівської  молоді міста змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. В змаганнях прийняли участь 11 команд та 33 учасники в особистому заліку. Змагання проходили на базі Новоград – Волинського колегіумі.

Переможці змагань були нагороджені дипломами, грамотами РМО ТСОУ та грошовими преміями.