Новини

11.10.2019.  

 

Це свято започатковане в нелегкі  часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Цей день - Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Сьогодні наші земляки, кращі сини і доньки України, наслідуючи славетним традиціям предків, боронять рідну землю від знахабнілого північного сусідa. Члени Товариства сприяння обороні України теж не стоять осторонь від загальнодержавної справи.

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з Днем захисника  України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини.
        Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

 
10.10.2019.  

 

 

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України щиро вітає штатних працівників та ветеранів Новоград-Волинської автомобільної школи ДТСААФ-ТСОУ з 60-ю річницею з Дня створення.

             З 13 жовтня 1959 року наказом Голови ЦК ДТСААФ СРСР №7 від 15.07.1959 р. на базі Житомирського автомотоклубу в м. Новоград-Волинський був створений автоклуб, який 01.01.1975 р. наказом голови ЦК ДТСААФ СРСР № 678 від 15.11.1974 р.був перейменований в автомобільну школу ДТСААФ.

              26 вересня 1991 року згідно рішення VII позачергового з’їзду ДТСААФ УРСР, автомобільну школу ДТСААФ перейменовано в Новоград-Волинську автомобільну школу Товариства сприяння обороні України.
              В автошколі працює багато досвідчених працівників – ветеранів ДТСААФ- ТСОУ, які внесли великий вклад у розбудову навчально-матеріальної бази, підготовку кваліфікованих фахівців для Збройних Сил та народного господарства.

              Нехай Вас завжди супроводжують здоров’я та вдача, бадьорість, добробут,  вражаючий успіх та  відчуття вічної молодості, щирість і відвертість, рішучість та мужність, любов до людей та Батьківщини.

Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, натхнення та успіх допомагають Вам долати життєві труднощі, а кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібній людям справи, зроблені Вами.

Від усієї душі зичимо Вам, штатним працівникам, родинам доброго здоров’я, щастя. Нехай здійсняться всі Ваші надії та сподівання, завжди будуть поруч вірні друзі й доля лагідно посміхається Вам.

Нехай на Вашому життєвому небосхилі завжди сяє сонечко, райдугою виблискує радість, добро та всілякі гаразди. Будьте й надалі в творчому пошуку, живіть і працюйте на радість людям, на благо нашої держави. Успіхів у всіх справах, благополуччя і добра. 

 
07.10.2019.  

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2019 рік та відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної  роботи, присвяченого  Дню захисника України 05  жовтня  2019 року на базах Овруцької та Чуднівської РО  ТСОУ   відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

В змаганнях прийняли участь 17 команд у командному заліку та 51 учасник в особистому заліку.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда; Житомирської АШ  ТСОУ

2 місце - команда Житомирської МО ТСОУ;

3 місце - команда Коростенського технічного коледжу ТСОУ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Дмітрієв Олександр Ігорович  (Житомирська МО ТСОУ);

2 місце – Поляковський Ярослав Вікторович (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце – Снігур Вероніка Василівна (Житомирська АШ  ТСОУ).

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Овруцької РО  ТСОУ Нестерчук Дмитро Миколайович  та голова Чуднівської РО ТСОУ Грабовський Олександр Валентинович.

 
27.09.2019.  

 

26 вересня   2019 року Новоград-Волинською РМО ТСОУ (Житомирська ОО ТСОУ) в ході місячника військово-патріотичної роботи проведені міські змагання  змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді міста.

В змаганнях прийняли участь 11 команд по 3 учасника та тренери. Змагання проходили на базі Новоград – Волинського ліцею № 11

Серед команд призові місця розподілилися:

1 місце  -  команда ЗОШ №10

2 місце – команда  ЗОШ № 5

3 місце – команда   ЗОШ № 7

 

       Переможці змагань в особистому заліку серед дівчат:

1 місце – Потайчук Дар´я (ЗОШ №5)

2 місце – Печень Євгенія  (ліцей № 11)

3 місце –  Маштабрика Марина (ЗОШ №10)

 

      Переможці змагань в особистому заліку серед юнаків:

1місце –  Гаврилюк Олександр ( ЗОШ № 10)

2 місце – Мамай Богдан ( ЗОШ №10)

3 місце – Гарбовський Павло ( ЗОШ № 5)

          Від Новоград – Волинської РМО ТСОУ команди та переможці змагань особистому заліку були нагороджені медалями, дипломами та грамотами ТСОУ.

 

 
27.09.2019.  

Шановні працівники, активісти і ветерани ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ! Щиро вітаю вас із 82-ю річницею з Дня утворення Житомирської обласної організації ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ !

Час її становлення припав на буремні роки, але патріотизм і відданість своєму народу, світла ідея щасливого майбуття, прагнення жити і творити під мирним небом гуртували в її рядах впродовж десятиліть десятки тисяч людей.

За масштабами історії 82 роки – це лише мить її нестримного і невпинного плину. Та для організації – це ціла віха, що увібрала у себе весь героїзм нашого народу, левову частку втрат і потрясінь та додала вінок здобутків і перемог. Це був тернистий, часом кров’ю оплачений, але достойно і чесно пройдений шлях.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші земляки, наші батьки і діди за мир в Україні. Їх мужність, постійна готовність до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування, а обов’язок нащадків – бути гідними того безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Висловлюю вдячність кожному поколінню членів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за долю Вітчизни.

Нехай єдність часів і сердець додає всім оптимізму, наснаги та життєвих сил. Ваші патріотизм, ініціатива і завзяття – ось запорука великого майбутнього нашої держави.З повагою,

Голова Житомирської обласної організації ТСО України   М.О.НІКОЛУСЬ
 

 
24.09.2019.  

 

Шановні працівники, активісти і ветерани щиро вітаю вас

із 28-ю річницею створення Товариства сприяння обороні України!

 

З проголошенням 24 серпня 1991 року незалежності України, прийняттям Декларації про державний суверенітет і Акта про незалежність України ЦК ДТСААФ УРСР 26 вересня 1991 року скликав позачерговий VII з’їзд оборонного Товариства, який перетворив республіканську організацію ДТСААФ у самостійне Товариство сприяння обороні України (ТСО України) і оголосив, що створене Товариство сприяння обороні України є правонаступником ДТСААФ України. А в жовтні 1991 року Міністерство юстиції України зареєструвало його як Всеукраїнське громадське добровільне оборонно-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян.

За 28 років діяльності як самостійної організації Товариство сприяння обороні України разом з народом України пережило, вистояло важкі часи перебудови, зуміло «не розбазарити»  своє майно, зміцнити організаційну структуру, вдосконалити навчально-матеріальну базу.

Йдучи назустріч 28-й річниці з дня створення Товариства сприяння обороні України, колектив Товариства постійно нарощував зусилля по виконанню завдань з усіх напрямків статутної діяльності і досяг в цій справі певних позитивних результатів, а насамперед, з питань:

 • патріотичного виховання членів Товариства, пропаганди серед населення Конституції і законів України про захист Вітчизни;
 • участі в підготовці спеціалістів для Збройних Сил, інших військових формувань України і кадрів масових технічних професій для народного господарства;
 • розвитку технічних, військово-прикладних та авіаційних видів спорту.

Зокрема, організації ТСОУ області за 28 років діяльності показали свою дієздатність та підтвердили зростаючий авторитет Товариства серед населення нашої держави.

Користуючись нагодою вітаю всіх штатних працівників, ветеранів з 28-ю річницею ТСОУ.  

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших  успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай Вас підтримують  рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Нехай і надалі буде стрімким і плідним Ваш життєвий шлях, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяває Вас на многії літа.

З  повагою,

Голова Житомирської обласної

організації  ТСО України                                  М.О. Ніколусь.

 
23.09.2019.  

 

19 вересня 2019 року  Новоград – Волинська районно – міською організацією ТСО України (Житомирська ОО ТСОУ) було організовано та проведено автопробіг до меморіального комплексу "Партизанський Дуб" неподалік селища Городниця.

Саме в цій війні партизани були одним із головних важелів, які привели до перемоги.
Під час Другої світової війни в тилу ворога діяло більше шести тисяч партизанських загонів і підпільних груп загальною чисельністю біля одного міліонна чоловік. Кожний п’ятий із них був удостоєний державних нагород. Учасники автопробігу разом із ветеранами поклали квіти до меморіального комплексу.

         Шлях автопробігу проходив за маршрутом: Новоград- Волинський – Чижівка – Мала Цвіля – Меморіальний комплекс «Партизанський дуб».

 
23.09.2019.  

 

19 вересня 2019 року Любарською РО ТСОУ (Житомирська ОО ТСОУ) в районній бібліотеці було організовано та проведено захід присвячений «Дню партизанської Слави» за участю учнів Любарського професійного ліцею.

В урочистому зібранні взяли участь керівник апарату Любарської райдержадміністрації Чмирук Андрій Феліксович, голова ради ветеранів Гудзь Степан Арсентійович та член Товариства дослідників Волині – Бондарчук Петро Онисимович (колишній учитель історії).

Урочисте зібрання відкрила завідуюча районною бібліотекою            п. Романенко Л.А.,  виступили голова РО ТСОУ Слободенюк В.І., голова ветеранів Гудзь С.А. та керівник апарату РДА Чмирук А.Ф.

Виступ члена Товариства дослідників Волині Бондарчук П.О. був вдалим та цікавим. Розпочалась розповідь про  партизанський рух на Житомирщині та в Любарському районі в цілому, далі Петро Онисимович зупинився на підпільниках, які діяли на території району в період окупації.

По закінченню заходу від районної організації ТСОУ та ради ветеранів Любарського району працівникам районної бібліотеки було вручено квіти за надану допомогу в проведені даного заходу.

Після проведення даного заходу було покладено квіти до пам’ятника Героям Радянського Союзу та будівлі де в роки війни знаходилась підпільна партизанська організація.

 
23.09.2019.  

 

 

22 вересня 2019 року в День партизанської слави Андрушівським СТК ТСОУ  (Житомирська ОО ТСОУ) в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України  було організовано похід до Партизанської землянки в с.Городківка Андрушівського району, Житомирської області.

Біля партизанської землянки відбувся  мітинг-реквієм по вшануванню подвигу партизанів і підпільників Другої світової  війни, їх неоціненного внеску у перемогу. Було покладено квіти до меморіального знаку та вшановано хвилиною мовчання земляків загиблих  у роки Другої світової війни.

 
23.09.2019.  

 

 

Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2019 рік в ході місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню захисника України та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до служби в Збройних Силах України, популяризації військово-прикладних видів спорту та вшанування пам’яті видатного земляка, Голови ЦК ДТСААФ України в 1955 – 1966 роках генерал-полковника Жмаченка П.Ф. 21 вересня  2019 року проведено  змагання  з воєнізованого кросу серед організацій ТСОУ  області на приз пам’яті  Голови ЦК ДТСААФ України генерал-полковника Жмаченка П.Ф. на базі Баранівського РСТК ТСОУ.  В змаганнях прийняли участь  15 команд в командному заліку та 30 учасників в особистому заліку.

         Обласні змагання на приз пам’яті  Голови ЦК ДТСААФ України генерал-полковника Жмаченка П.Ф. пройшли на високому  організаційному та методичному рівні. Місце змагань було обладнане у відповідності до правил змагань. Слід відмітити добросовісне відношення до підготовки та проведення  змагань директора змагань   Сябрука Юрія Володимировича.

       Колективом Баранівської школи мистецтв, для учасників обласних змагань був представлений цікавий концерт художньої самодіяльності.

       На належному рівні була організована робота суддівської колегії.

       Пилип Феодосійович Жмаченко, наш земляк, був видатною особистістю. Все своє життя він присвятив захисту Вітчизни, вихованню молодого покоління. П.Ф.Жмаченко проявив себе як відважний командир. У роки  Другої світової війни  він командував прославленою 40-ю та 47-ю арміями. Безпосередньо брав участь у 116-ти битвах. Удостоєний найвищого звання Героя Радянського Союзу та орденів Суворова, Кутузова, Богдана Хмельницького, а також шістьма орденами закордонних держав. Його мужність і відвага – це приклад для молодого покоління на віки. А вибороти приз імені П.Ф.Жмаченка – особлива честь.

       Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України, теплі напутні слова.

        За результатами суддівського протоколу місця  розподілились:

а) в командному заліку :

-  І місце – команда  Горщиківської ОТГ ;

-  ІІ місце – команда Олевської РО  ТСОУ;

-  ІІІ місце – команда Бердичівської організації ТСОУ.

б) в особистому заліку:

- І місце – Романчук Максим Юрійович (Олевська РО ТСОУ);

- ІІ місце Здота Ярослав Валерійович (Горщиківська ОТГ);

- за ІІІ місцеСаган Дмитро Юрійович (Горщиківська ОТГ);

       Дипломи, грамоти та грошові премії від Житомирської обласної організації ТСОУ стали гарними доповненням до ейфорії перемоги.      

 
20.09.2019.  

 

19 вересня 2019 року на території Баранівського РСТК ТСОУ було проведено відкриття місячника військово-патріотичної роботи та районні змагання з воєнізованого кросу.

В проведені районних змагань прийняли участь:  

 •  голова Житомирської ОО ТСОУ Михайло Олександрович Ніколусь;
 •  голова Баранівської районної ради Сергій Сергійович М'ялківський;
 •  заступник голови Баранівської районної ради ветеранів воїнів-афганців Володимир Кундельський;
 •  старший методист відділу освіти Олена Бортнік;
 •  заступник голови обласної організації ТСОУ Олександр Васильович Дячук;
 •  помічник голови обласної організації ТСОУ з кадрових питань Надія Іванівна Меєр;
 • директори навчальних закладів ТСОУ м. Андрушівки, м. Житомира та Коростишева.

Традиційне урочисте підняття прапора під звуки державного гімну України, привітання учасників змагань з відкриттям місячника, теплі напутні слова, побажання успіхів та перемоги.

На змагання з воєнізованого кросу прибули вісім команд з району (Баранівський професійний ліцей, Баранівський ліцей № 1, Баранівський ліцей № 2, Першотравенський ліцей, Полянківська ЗОШ, Дубрівська ЗОШ, Смолдирівська ЗОШ, Кашперівська ЗОШ).

Головний суддя змагань Юрій Володимирович Сябрук провів для учасників змагань інструктаж по маршруту.

За результатами суддівського протоколу місця  розподілились:

1 місце - Кашперівська ЗОШ;

2 місце - Першотравенський ліцей;

3 місце - Баранівський ліцей № 1.

Кращими спортсменами змагань в особистому заліку стали:

1 місце - Гамза Максим;

2 місце - Процун Ілля

3 місце - Трубійчук Сергій.

Переможці змагань були нагороджені дипломами, грамотами ТСОУ та грошовими преміями.

 
19.09.2019.  

 

 

13 вересня  2019 року Житомирською міською організацією ТСОУ на базі Житомирській  ЗОШ №26 проведено відкриття місячника військово-патріотичної роботи та спільно із представниками військової частини проведені  змагання з військово-спортивної гри "Патріот".  

Змагання відкривала директор ЗОШ №26 Янчук Ірина Мечиславівна. Перед учасниками змагань виступив заступник голови Житомирської міської організації ТСОУ Кушніренко Ігор Володимирович.

   Військово-спортивна гра "Патріот" складалась з наступних етапів: 

- конкурс пісні та строю;

- стрільба з пневматичної гвинтівки;

- розбирання та збирання автомату;

- пожежна естафета;

- підтягування;

- велотрек;

- орієнтування на місцевості;

- рішення питань по правилах дорожнього руху (представники поліції)

- штурм ДОТу;

- перенесення пораненого;

- пошук диверсантів;

- екологічний конкурс;

- подолання болота;

- туристичні конкурси;

- виконання нормативу "Хіімічна тревога"

За підсумками проведених змагань переможці змагань були нагороджені грамотами Житомирської міської організації ТСО України.

 
19.09.2019.  

 

 

18 вересня 2019 року о 10-й годині на стадіоні «Освіта – Колос» районною організацією ТСОУ  , спільно з відділом освіти Любарської РДА та відділом освіти Любарської ОТГ , було започатковано проведення змагань з воєнізованого кросу серед учнівської молоді Любарського району , відкриттю місячника присвяченого Дню захисника України та вшанування пам’яті воїнів- АТО.

З національно-патріотичними зверненнями до учасників змагань та вболівальників звернулись – голова  Любарської  РО ТСОУ  Слободенюк Володимир Іванович, який відкрив місячник ВПР до Дня захисника України. Під звуки гімну надав право підняти прапор переможцям минулих змагань –Глезненській ЗОШ І-ІІІ ст..

Виступили:

 • начальник  відділу освіти Любарської РДА – Будім Сергій Степанович;
 • начальник відділу освіти , молоді та спорту Любарської ОТГ  - Остропольська Наталія Анатоліївна ;
 • голова ради ветеранів району – Гудзь Степан Арсентійович;
 • заступник воєнного комісара Любарського району – Абрамчук Роман Васильович, які привітали учасників змагань з відкриттям місячника , побажали успіхів та перемоги .

В змаганнях взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району . Учні змагалися у кросі , стрільбі з пневматичної гвинтівки та метанні гранат.

За результатами змагань:

-  І місце посіла Команда Любарської гімназії №1;

 - ІІ місце посіла команда Березівської ЗОШ І –ІІІ ст.;

- ІІІ місце зайняла команда Мотовилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможцям  від Любарської РО ТСОУ було вручено грамоти , медалі  та подарунки у вигляді грошових коштів.

 
18.09.2019.  

 

Відповідно до плану проведення місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України, Житомирською районною організацією ТСОУ 18 вересня 2019 року на базі  Сінгурівської ЗОШ проведені змагання на першість Житомирського району з воєнізованого кросу та розбирання, збирання макету автомата АК-74 на час серед команд загальноосвітніх шкіл району.

В змаганнях прийняли участь 9 команд.

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Сінгурівської ЗОШ;

2 місце – команда Новогуйвінської гімназії;

3 місце – команда Троянівської ЗОШ.

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце – Ільяшевич Олег Сергійович (Снгурівська ЗОШ);

2 місце – Корнієнко Віталій Романович (Сінгурівська ЗОШ);

3 місце – Марценюк Денис Віталійович (Троянівська ЗОШ).

За підсумками проведених змагань переможці змагань були нагороджені грамотами  та дипломами    Житомирської районної організації ТСО України.

 Після проведення змагань, учасники змагань відвідали музей Сінгурівської ЗОШ.

 
16.09.2019.  

 

 

16  вересня 2019  року в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого  Дню захисника України в Андрушівському СТК ТСОУ для учнівської молоді міста  проведено день відкритих дверей.

Директор Андрушівського СТК ТСОУ Нишпал Володимир Людвигович ознайомив представників учнівської молоді загальноосвітніх шкіл м. Андрушівка з навчально-матеріальною базою СТК, організацією навчально-виробничого процесу.

Бажаючі мали можливість за допомогою інструкторів індивідуального навчання водінню випробувати себе в ролі водія автомобіля та мотоцикла.

 
16.09.2019.  

 

 

16  вересня 2019  року в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого  Дню захисника України в Андрушівському СТК ТСОУ для учнівської молоді міста  проведено день відкритих дверей.

Директор Андрушівського СТК ТСОУ Нишпал Володимир Людвигович ознайомив представників учнівської молоді загальноосвітніх шкіл м. Андрушівка з навчально-матеріальною базою СТК, організацією навчально-виробничого процесу.

Бажаючі мали можливість за допомогою інструкторів індивідуального навчання водінню випробувати себе в ролі водія автомобіля та мотоцикла.

 
16.09.2019.  

 

 

Участь у заході взяли учні та студенти навчальних закладів міста, представники місцевої влади, ветеранських організацій міста та району, міського управління освіти та науки, представники районно-міської організації ТСОУ та представники військової частини А3814:

-   заступник командира в/ч А – 3814 – підполковник Омельченко Ігор Миколайович;

-     начальник клубу в/ч А -3814 – підполковник запасу Щурук Володимир Анатолійович;

-  керівник апарату Новоград – Волинської районної райдержадміністрації Гайдаєнко Михайло Іванович;

-   ВО начальника відділу освіти та науки Гончарук  Тамара Василівна;  

-   представник  ветеранської  ради  міста  Наумчук Микола Михайлович;

-   голова  ветеранської  ради  району  Фатенко  Петро  Петрович.

         Після  урочистого  мітингу  молодь   оглянула  парк  військової техніки.

         Також учасники заходу відвідали музей військової частини  та ознайомилися з умовами проживання військовослужбовців.

 

 

4 вересня 1965 року згідно з Указом президії Верховної Ради УРСР від 04.01.1965 року і постановою бюро президії ЦК ДТСААФ СРСР протоко №4 від 30.01.1965 року наказом голови Житомирського обласного  комітету ДТСААФ №148 створено районні комітети та СТК ДТСААФ в Андрушівському, Житомирському, Любарському районах.

За цей час в  Андрушівському, Житомирському, Любарському спортивно-технічних клубах ДТСААФ-ТСОУ  працювало багато досвідчених працівників – ветеранів ДТСААФ- ТСОУ, які внесли великий вклад у розбудову навчально-матеріальної бази, підготовку кваліфікованих фахівців для народного господарства та Збройних Сил.

Від усієї душі зичимо Вам, штатним працівникам, ветеранам, родинам доброго здоров’я, щастя. Нехай здійсняться всі Ваші надії та сподівання, завжди будуть поруч вірні друзі й доля лагідно посміхається Вам.

       Нехай Ваша повсякденна невтомна праця ознаменується плідними результатами, натхнення та успіх допомагають Вам долати життєві труднощі, а кожен новий день приносить радість та щастя, світло та добро, щоб завжди Ви відчували надійну підтримку рідних та друзів, а серце зігрівало тепло людської вдячності за всі добрі, надзвичайно потрібній людям справи, зроблені Вами. 

 
13.08.2019.  

Апарат Правління Житомирської обласної організації ТСО України вітає голову, Ніколусь Михайла Олександровича, з 32-ю річницею перебування на посаді.

Бажаємо здоров'я, творчих успіхів, надійних друзів! 

 
19.07.2019.  

 

 

На засіданні Ради Правління  Житомирської ОО ТСОУ розглянуті наступні питання:

 1. Підсумки ФГД організацій ТСОУ Житомирської області за І півріччя 2019 року.
 2. Про затвердження плану основних заходів Житомирської ОО ТСОУ в ході місячника військово-патріотичної роботи, присвяченого Дню захисника України.
 3. Про затвердження плану проведення звітно-виборної кампанії в організаціях ТСОУ Житомирської області в 2019-2020 роках.
 4. Про розгляд та затвердження кандидатур для обрання головами ВПРР ТСОУ.
 5. Про діяльність Клубів національно-патріотичного виховання молоді.

Після проведення засідання Ради Правління Житомирської ОО ТСОУ із головами ВПРР було проведено інструкторсько-методичне заняття щодо проведення звітно-виборної кампанії 2019-2020 років в Житомирській ОО ТСОУ.