Новини

14.07.2014.  

11.07.2014 року напередодні 71-ї річниці Копищанської трагедії було організовано автопробіг в с. Копище Олевського району з метою вшанування пам’яті невинно розстріляних та живцем спалених жителів села.

В автопробігу прийняли участь керівництво Житомирської обласної організації, Олевської районної організації та Олевського СТК ТСОУ.

Від околиці села Копище до пам’ятника Копищанської трагедії по алеї «Слави» була проведена піша хода.

В с. Копище був проведений мітинг - реквієм по вшануванню пам’яті 2887 мирних жителів, в тому числі 1347 дітей віком до 12 років, які були розстріляні та спалені живцем у ході каральної операції гітлерівців.

В проведені мітингу прийняли участь керівництво Житомирської обласної організації, Олевської районної організації, Олевського СТК ТСОУ, голова Копищанської сільської ради та мешканці с. Копище.

            Голова Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь М.О. у своєму виступі відмітив, що у північних районах Житомирщини, завдяки великим лісовим масивам і майже непрохідним болотам, складалися сприятливі можливості для розгортання партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни. До того ж була можливість скритого маневру з виходом на північ та захід у ліси Білорусії. Особливо це стосувалося Овруцького, Коростенського, Ємільчинського та Олевського районів.

Саме з Полісся набирав сили й розмаху рух народних месників. Тут дислокувалися спеціальні диверсійні групи, які готували бази для розгортання масової партизанської боротьби. Від невеличких оперативних груп до партизанських загонів і згодом до великих месницьких формувань, - саме такий шлях пройдено за порівняно короткий час. До цього важливого у стратегічному плані куточка Полісся - північних районів Житомирщини - було звернено особливу увагу: поблизу нього пролягали важливі залізничні магістралі, якими користувався ворог. Відтак радянським командуванням тоді було поставлене завдання - лісовий край має стати партизанською твердинею.

Лише два партизанських з’єднання - О. Сабурова та С. Малікова, що діяли головним чином саме на Житомирському Поліссі, знищили тоді майже 53 тисячі фашистських солдатів та офіцерів, «висадили в повітря» 63 залізничних мости і 750 ворожих ешелонів. Маневруючи по лісах, партизани були практично невидимі і невразливі, били фашистів із несподіваних засад, переслідували їх по всій території. Кажуть, Поліссям тоді зацікавився особисто Гітлер, який зажадав негайного знищення партизанів.

У червні 1943 р., напередодні Курської битви, проти месників, які діяли на Житомирщині, було споряджено майже сорок тисяч військ і поліції. Проте і цю експедицію було зірвано. Зі столиці третього рейху надійшла вказівка відправити на боротьбу з народними месниками, які діяли на українському й білоруському Поліссі, добірні частини есесівців, спеціально навчених чинити звірства проти населення окупованої території. Наказ Гітлера полягав у тому, що області північної України мають бути очищеними від усякого населення.

Карателі все ж ризикнули - і пішли в наступ на ліси. Ті угрупування, що базувалися в Олевську, вирушили на Копище та навколишні села. Партизанське командування, зважаючи на явну перевагу противника, поставило перед своїми бійцями вимогу: не встрявати у відкриті сутички, а нищити ворога і його техніку із засідок, мінувати усі можливі для пересування шляхи.

Маневруючи, партизани вели важкі, але успішні бої, і це викликало лють у фашистів. Партизанське Копище стало одним із об’єктів помсти.

На Житомирщині сіл, спалених, чи частково спалених за опір німецько-фашистським окупантам, - сто шістдесят три. Копище - одна з найбільших ран не тільки Поліського краю, але й всієї України.

До війни в селі проживало біля 4 тисяч жителів,  нараховувалося понад 550 дворів. І хоч небагато жили, але дружно: віддаленість від великих міст спонукала до спільних зусиль, аби відвоювати у лісу клаптик землі, виростити на цій бідній піщаній землі хоч якийсь урожай, прогодувати дітей. 28 - 29 травня у місцевості між Картеничами та Копищем була  проведена нарада командно-політичного складу найбільших партизанських з’єднань з метою активізації боротьби в тилу ворога. Фашисти, дізнавшись про це, спланували проведення каральної операції.

Тихої передранкової пори 13 липня 1943 року о 3 годині 15 хвилин почалася трагедія села Копище. Німці зганяли людей у хати, сараї та клуні, забивали двері дошками, обливали бензином і підпалювали. Фашистські нелюди жбурляли у вогонь діток,  матері кидалися за ними вслід, старі немічні люди молили змилуватися, не позбавляти життя. Та пощади чекати було даремно. Того дня загинуло 2887 мирних селян, з них – 1347 дітей до 12 років.

У цім краї до партизанських лав йшли цілими родинами - з дружинами, дітьми. Це засвідчував в одній із книг О. Сабуров: «Копище нам було відоме відразу ж, коли ми прийшли у ці краї. З цього села в наші партизанські загони влилося найбільше людей - кілька сотень чоловік». Копищанські жінки пекли хліб для народних месників, передавали цілющі трави, ліки, одяг. Діти були за зв’язкових, розвідників. Ось чому фашистські карателі казилися, як тільки чули назву села.

Після традиційного проведення мітингу учасники автопробігу відвідали музей історії с. Копище.         

В музеї історії с. Копище чітко прослідковується шлях села від початку заселення до сьогодення. Територія Копища почала заселятися ще в IV тисячолітті до н. е., про що свідчить виявлене тут неолітичне поселення.

Вперше Копище згадується в документах 1598 року як село Овруцького повіту Київського воєводства.

Надзвичайно цікавою, є сторінка відродження села після трагічних подій 13 липня 2043 року.

Незважаючи на величезні труднощі, копищанці всі сили віддавали на відро­дження рідного села. їх самовіддану працю високо оцінив Радянський уряд, нагородивши 20 колгоспників медаллю «За доблесну працю у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.». Стало легше працювати, коли після перемоги над гітлерівською Німеччиною до села почали повертатися демобілізовані чоловіки.

Поступово піднімалося з руїн Копище. Вже через рік після перемоги тут виро­сла ціла вулиця. Один з будинків пристосували під лікарняний пункт, інший під початкову школу.
      Рік у рік міцнішав колгосп, який на честь перемоги над фашистською Німеччиною дістав назву «Перемога». В 50-ті роки розпочато меліоративні роботи. На місці колишньої трясовини зроблено систему осушувальних каналів, розкорчовано чагарники, проведено вапну­вання грунту. Завдяки вжитим заходам посівні площі колгоспу розширилися до 1 тис. га. На осушених зем­лях заколосилися жито, овес, ячмінь. Збільшилися площі посіву кормових трав, що дало можливість під­вищити продуктивність тваринництва.
У середній школі, розміщеній у новому, типовому приміщенні, працює 25 учителів, які  навчають біля 200 учнів. По-новому організовується відпочинок і дозвілля копищанців. Після трудового дня вони поспішають до будинку культури із залом для глядачів на 200 місць. Тут можна послухати цікаву лекцію, подивитися кінофільм, концерт художньої самодіяль­ності. Люблять копищанці свій сільський хор, бібліотека має книжковий фонд 3 тис. примірників.

Колоситься врожаями копищанська земля, полита кров'ю її жителів. Ніколи не в'януть квіти біля підніжжя пам'ятника 2887 жертвам, які віддали життя за прекрасне сьогодення

 
05.06.2014.  
 
04 червня 2014 року проведено  навчально-методичний  збір з директорами, їх заступниками, викладачами, МВНВ (ІІНВ) навчальних закладів ТСОУ Житомирської  області.
 

 У відповідності до  плану  основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2014 рік, затвердженого  на засіданні бюро обласного комітету ТСОУ, протокол  №28 від 22.10.2013 року, на базі  Житомирської автомобільної школи ТСОУ 04 червня 2014 року проведено  навчально-методичний  збір з директорами, їх заступниками, викладачами, МВНВ (ІІНВ) навчальних закладів ТСОУ області

Основними завданнями навчально-методичного збору було:

- підвести  підсумки підготовки кадрів робітничих професій  за 2013 рік та І квартал 2014 року;

- вивчити нормативно-правові акти, що регламентують порядок підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у закладах, що проводять таку діяльність, їх державну акредитацію та атестацію спеціалістів, а також допуск громадян до керування транспортними засобами;

- вивчити планування та організацію навчально-виробничого процесу і облік навчально-виробничої роботи;

- показати методику підготовки викладача, МВНВ, ІІНВ  до занять та організацію проведення занять;

- розглянути взаємозв’язок в роботі при підготовці водіїв транспортних засобів між викладачем, МВНВ, ІІНВ;

- провести обмін досвідом роботи кращих методистів при проведенні занять по практичному водінню автомобіля;

- провести ознайомлення учасників зборів з навчально-матеріальною базою Житомирської АШ ТСОУ.

 

                На навчально-методичний збір  планувалось залучити 125 учасників, прийняло участь  у  зборі – 118  чоловік,  що складає  94%  від запланованої кількості.

Серед учасників збору  19 чол. (15%)  є ветеранами ТСОУ та 16 чол. (13%) нагороджені почесним знаком ТСОУ.

            Керівництвом Житомирської  АШ ТСОУ  якісно підготовлено навчальні місця, організовано їх матеріальне  та методичне забезпечення.

            Колективом Житомирської АШ якісно підготовлені навчальні класи, лабораторії, наведено порядок в боксах, гаражах, на території парку та прилеглій території.

Під час проведення  збору підведені підсумки роботи навчальних закладів  ТСОУ Житомирської області за 2013 рік і  І квартал 2014 року та визначені завдання перед учасниками збору на 2014 рік.

            Заступник голови обласної організації ТСОУ Дячук О.В. з учасниками збору провів заняття по вивченню нормативно-правових актів, що регламентують порядок підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у закладах, що проводять таку діяльність, їх державну акредитацію та атестацію спеціалістів, а також допуск громадян до керування транспортними засобами та заняття щодо планування та організації навчально-виробничого процесу, облік навчально-виробничої роботи.

            Викладач Житомирської АШ ТСОУ Горбач П.В. провів заняття з учасниками збору на тему „Методика підготовки викладача до занять. Методика проведення занять. Взаємозв’язок викладачів, МВНВ, ІІНВ при підготовці водіїв транспортних засобів”.

Інструктор індивідуального навчання водінню   Житомирської АШ Осецький М.В. довів до учасників збору вимоги керівних документів щодо організації практичного навчання водінню, методику підготовки МВНВ (ІІНВ) до занять та методику проведення занять.

                В процесі збору учасникам були показані  навчальні класи і лабораторії Житомирської АШ ТСОУ, основну увагу було привернуто їх оснащенню необхідними агрегатами та оформленням відповідними демонстраційними стендами.

 
10.05.2014.  

9 травня 2014 року на стадіоні смт. Першотравенська відбулося урочисте закриття місячника оборонно-масової роботи присвяченого 69-й річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.


Біля пам'ятника Заглибого воїна відбувся мітинг.


На закритті місячника були присутні:
- Хіміч Володимир Валентинович -заступник голови районної державної адміністрації ;
- Мирончук Михайло Дмитрович - начальник відділу освіти;
- Цимбалюк Іван Іванович - голова районної спілки воїнів - інтернаціоналістів;
-Поплавський Юрій Іванович - голова Баранівської РО ТСОУ;
-Данилюк Ігор Леонтійович- директор школи, голова ПО Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
місцеві жителі селища та учні Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст.;


Відбувся конкурс військової пісні і строю, в якому взяли участь 14 команд в кількості 280 чоловік з ПО Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст.


Переможцями стали:

В командному заліку : серед І групи

- І місце : серед 9-10-11 класів зайняла команда з 9-Б класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом та грошовою винагородою в сумі 70 гривень, представник команди Башинський Вадим Адамович;

- ІІ місце : серед 9-10-11 класів зайняла команда з 11-Б класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом представник команди Степанюк Олександр Сергійович;

- ІІІ місце : серед 9-10-11 класів зайняла команда з 10-А класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом , представник команди Мамчур Алла Іванівна;

В командному заліку : серед ІІ групи

- І місце : серед 7-8 класів зайняла команда з 7-Б класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом та грошовою винагородою в сумі 70 гривень, представник команди Шнит Інна Сергіївна;

- ІІ місце : серед 7-8 класів зайняла команда з 8-А класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом , представник команди Ворончук Станіслав Іванович;

- ІІІ місце : серед 7-8 класів зайняла команда з 8-Б класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом , представник команди Бахуринська Тетяна Юріївна.


В командному заліку : серед ІІІ групи


- І місце : серед 5-6 класів зайняла команда з 6-А класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом та грошовою винагородою в сумі 70 гривень, представник команди Іллінська Ніна Миколаївна;

- ІІ місце : серед 5-6 класів зайняла команда з 5-А класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом , представник команди Шкраб Наталья Леонтіївна;

- ІІІ місце : серед 5-6 класів зайняла команда з 5-Б класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст , нагороджена дипломом , представник команди Литвиненко Лариса Миколаївна.
 

 
10.05.2014.  

 

7 травня 2014 року на базі первинної організації   Степівської ЗОШ І-ІІІст. Андрушівська районна організація ТСО України провела  урочисте закриття місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.

 

На закритті були   присутні начальник відділу освіти Андрушівської  РДА -  Сословська С.І., голова Андрушівської районної організації ТСОУ -  Кулик О. А., головний спеціаліст  відділу освіти РДА - Бобер В.А.

Під час урочистої лінійки відбулось покладання квітів до обеліску Слави та вшанування загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Голова Андрушівської районної  організації ТСОУ  Кулик О.А. підвела підсумки місячника та  подякувала  присутнім за активну участь у всіх запланованих заходах.

По завершенню урочистостей на шкільному стадіоні  відбулися спортивні змагання  між учнями старших класів.

 

06.05.2014.  

VІ  Пленум Житомирського ОК ТСОУ

 

6 травня 2014 року проведено   VІ  Пленум Житомирського обласного комітету Товариства сприяння обороні України.

 

На Пленумі Житомирського ОК ТСОУ розглянуті наступні питання:

1. Про стан обліку, збереження та ефективності використання матеріально-технічної бази в організаціях ТСОУ області.

2. Про роботу бюро ОК ТСОУ між V та  VІ Пленумами Житомирського ОК ТСОУ.

3. Про зміни у складі Житомирського ОК ТСОУ та у складі бюро Житомирського ОК ТСОУ.

4. Про вибори делегатів на ХІІІ позачерговий з'їзд ТСОУ.

 

Делегатами на ХІІІ позачерговий з’їзд ТСОУ обрані:

1)      Вращук Валентин Володимирович – голова Новоград-Волинської  РМО ТСОУ; директор Новоград-           Волинської АШ  ТСОУ.

2)      Гапчук Інна Анатоліївна – директор Бердичівського СТК ТСОУ.

3)      Гайструк Юрій Миколайович – голова Житомирської МО ТСОУ, директор Житомирської АШ ТСОУ.

4)      Дмитренко Віталій Миколайович – голова Ємільчинської РО ТСОУ; директор Ємільчинського СТК ТСОУ.

5)      Дячук Олександр Васильович – заступник голови обласної організації ТСОУ, начальник відділу ПК, ОМР і С  ОК ТСОУ.

6)      Люлька Валентина Володимирівна – заступник голови обласної організації ТСОУ, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер  ОК ТСОУ.

7)      Меєр Надія Іванівна – помічник голови Житомирської обласної організації ТСОУ з контрольно-ревізійної роботи, голова обласної ревізійної комісії.

8.      Ніколусь Михайло Олександрович – голова Житомирської обласної організації ТСОУ.

9)      Поплавський Юрій Іванович - голова Баранівської РО ТСОУ; директор Баранівського  СТК ТСОУ.

10)    Слободенюк Володимир Іванович – голова Любарської РО ТСОУ, директор Любарського СТК ТСОУ.

 

 

 

 

06.05.2014.  

Засідання Бюро Житомирського обласного комітету ТСО України

 

06 травня 2014 року на базі Житомирської автомобільної школи Товариства сприяння обороні Україні відбулось засідання Бюро ОК  ТСОУ.


На засіданні розглянуті наступні питання:


1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ області за  перший  квартал 2014 року.

2. Про доцільність набору студентів в Коростенський технічний коледж ТСОУ в 2014 році.

 
3. Про підсумки проведення  місячника ОМР, присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги.


4. Про надання фінансової допомоги Збройним Силам України. (на бюро ОК ТСОУ прийнято рішення про надання допомоги Збройним Силам України в розмірі 45 тис. грн.)


5. Про порушення клопотання перед бюро ЦК ТСОУ, щодо присвоєння почесного звання "Ветеран ТСОУ".

6. Про кандидатуру на посаду голови Олевської РО ТСОУ.


7. Про скликання VI Пленуму ОК ТСОУ.



 

 

 
29.04.2014.  

24 квітня Коростенською райміською організацією ТСОУ була проведена Спартакіада допризовної молоді серед  ЗОШ міста Коростеня, присвячена 69–й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Змагання пройшли на базі стадіону "Спартак".

В міських змаганнях прийняли участь 13 команд.

Серед команд призові місця розподілились:
1 місце - команда ЗОШ №2;
2 місце – команда ЗОШ№10;
3 місце - команда ЗОШ№12;

Переможці змагань в особистому заліку:
- стрільба – Кіщук С. (ЗОШ №8)
- біг 100 м – Вільчинський Б. (ЗОШ №12)
- метання гранати – Савченко М. (ЗОШ №2)
- підтягування на перекладині – Драпій В. (ЗОШ №11)

На змаганнях були присутні :
- міський голова Москаленко В.В.
-  заступник міського голови Дзига О.О.
- голова ради ветеранів міста Слобожан Л.М.
- провідний спеціаліст відділу в справах сім'ї, молоді та спорту Черних О.В.
- інспектор відділу освіти Кобилинський В.А.
- в. о. директора ПВНЗ ТСОУ "Коростенський технічний коледж" Ботвіна В.Л. та директори шкіл міста Коростень.

 

25 квітня Коростенською райміською організацією ТСОУ була проведена Спартакіада допризовної молоді серед  СЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району, присвячена 69–й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Змагання пройшли на базі Горщиківської СЗОШ І-ІІІ ст.


В районних змаганнях прийняли участь 12 команд.

Серед команд призові місця розподілились:
1 місце - команда Горщиківської СЗОШ І-ІІІ ст.;
2 місце – команда Васьковицької СЗОШ І-ІІІ ст.;
3 місце - команда Гулянецької СЗОШ І-ІІІ ст.;

Переможці змагань в особистому заліку:
- стрільба – Сингаївський В.(Грозинська СЗОШ І-ІІІ ст.)
- біг 100 м – Горбатий М.(Холосненська СЗОШ І- ІІІ ст.)
- метання гранати та підтягування на перекладині – Шкроба О.(Горщаківська СЗОШ І – ІІІ ст.)

На змаганнях були присутні та провели нагородження:
- начальник відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Єрещенко Віта Віталіївна;
-в. о. директора ПВНЗ ТСОУ "Коростенський технічний коледж" Ботвіна Віта Леонідівна;

Коростенька РМО ТСОУ  дякує викладачу "Захисту Вітчизни" Горщиківської СЗОШ І – ІІІ ст. Пархомчуку Володимиру Миколайовичу за високу організацію підготовки до проведення змагань.

 
24.04.2014.  

24 квітня 2014 року  на території Баранівського СТК ТСО України відбулися районні змагання  по кульовій стрільбі з пневматичної гвинтівки в ході місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. серед первинних організацій ЗОШ І-ІІІ та ЗОШ І-ІІ ступенів,гімназії, Рогачів-Волинської філії, ліцею.


На відкритті районних змагань були присутні :
- Мирончук Михайло Дмитрович - начальник відділу освіти;
- Поплавський Юрій Іванович- голова Баранівської РО ТСО України
та голови первинних організацій Товариства Баранівського р-ну.


В районних змаганнях взяли участь 14 команд  ( склад команди -3 спортсмена), в особистому заліку прийняли участь -42 чоловіка.


Переможцями стали :
в командному заліку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів
-І місце Довбишська ЗОШ І-ІІІ ст, тренер - Ожго Віктор Генріхович
-ІІ місце Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ст., тренер - Башинський Вадим Адамович
- ІІІ місце Рогачів-Волинська філія, тренер - Майструк Сергій Леонідович


в особистому заліку: серед ЗОШ І-ІІІ ступенів
-І місце - Весельська Тетяна з Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст
-ІІ місце - Скоростінський Андрій з Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст
-ІІІ місце -Хоронжевський Максим з Довбиської ЗОШ І-ІІІ ст


в командному заліку серед ЗОШ І-ІІ ступенів
-І місце Острожецька ЗОШ І-ІІ ст, тренер - Вітюк Сергій Іванович
-ІІ місце Климентіївська ЗОШ І-ІІ ст., тренер - Ейсмонт Анатолій Іванович
- ІІІ місце Баранівська ЗОШ І-ІІ ст, тренер - Присяжнюк Сергій Васильович


в особистому заліку: серед ЗОШ І-ІІ ступенів
-І місце - Бондарчук Олег з Острожецької ЗОШ І-ІІ ст
-ІІ місце - Бондарчук Богдан з Острожецької ЗОШ І-ІІ ст
-ІІІ місце -Наслєдов Вадим з Климентіївської ЗОШ І-ІІ ст


Переможці в командному заліку були нагороджені - Дипломами Баранівської РО ТСОУ та грошовими преміями, в особистому заліку грамотами Баранівської РО ТСОУ.

 
24.04.2014.  

 

23-24 квітня в Новоград-Волинській райміській організації ТСО України проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед первинних організацій ТСОУ району та міста присвячені   69–й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 

 

В районних змаганнях прийняли участь 13 команд. Змагання проходили на базі первинної організації ТСОУ Новоград-Волинського колегіуму.

На змаганнях були присутні:

- методист районного управління освіти Гарбовський Василь Павлович;

- начальник відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Дейнека Віктор Іванович. 

 

Серед команд призові місця розподілились:

 1 місце - команда ПО Городницької ЗОШ (212 бал);

2 місце - команда ПО Повчинська ЗОШ (200 бали);

3 місце - команда ПО Новороманівська ЗОШ (195 балів). 

 

Переможці змагань в особистому заліку серед дівчат:

1 місце – Деюн Марина ( Повчинська ПО ТСОУ);

2 місце -  Колесник Тетяна ( Новороманівська ПО ТСОУ);

3 місце – Костюк Марина ( Городницька ПО ТСОУ). 

 

Переможці змагань в особистому заліку серед юнаків:

1 місце – Колесник Віталій(  Федорівська ПО ТСОУ);

2 місце - Бучинський Олександр (Городницька ПО ТСОУ);

3 місце – Полянський Олександр (Городницька ПО ТСОУ). 

 

В міських змаганнях прийняли участь 13 команд ПО ТСОУ учбових закладів міста.

 Команди-переможці:

1 місце - команда ПО ТСОУ ЗОШ №10 (213 бал);

2 місце - команда ПО ТСОУ ЗОШ №3 (207 бал);

3 місце - команда ПО ТСОУ колегіум (183 бали).

 

В особистому заліку серед дівчат перемогу здобули:

1 місце – Панова Євгенія (ПО ТСОУ колегіум);

2 місце – Мамай Дар я (ПО ТСОУ № 10);

3 місце – Романчук Надія  (ПО ТСОУ ЗОШ №5 ).

 

В особистому заліку серед юнаків місця розподілились:

1 місце – Струс Максим (ПО ТСОУ ЗОШ № 10);

2 місце – Климов Данило (ПО ТСОУ ЗОШ№3);

3 місце – Халаджі Іван (ПО ТСОУ ЗОШ№5 ). 

 

Від Новоград-Волинської РМО ТСОУ команди-переможці змагань нагороджені дипломами та грамотами ТСОУ, а переможці змагань в особистому заліку серед юнаків та дівчат – дипломами, грамотами ТСОУ та медалями. Також переможці районних змагань нагороджені грошовими преміями від Новоград-Волинської райдержадміністрації. 

 
23.04.2014.  

23.04.2014 року в м.Києві відбувся V Пленум ЦК ТСОУ.   

Від  Житомирської обласної організації ТСОУ в роботі Пленуму прийняли участь члени ЦК ТСОУ:                                                

- Ніколусь Михайло Олександрович. - голова Житомирської обласної організації  ТСОУ;

- Дячук Олександр Васильович - заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу ПК, ОМР і С  ОК  ТСОУ;                                          

- Люлька Валентина Володимирівна -  заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності,  головний бухгалтер ОК ТСОУ

- Вращук Валентин Володимирович – Голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ, директор Новоград-Волинської АШ ТСОУ; 

На Пленумі були розглянуті наступні питання:

1. Про вдосконалення організаційно-масової та військово-патріотичної роботи організацій ТСОУ по виконанню вимог Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

2. Про підсумки спортивної роботи організацій ТСОУ в 2013 році та заходи з її подальшого розвитку.

3. Про скликання ХІІІ з’їзду ТСОУ.

4. Організаційні питання.

 

 
17.04.2014.  

 

         Любарською районною організацією ТСОУ 16 квітня 2014 року на районному стадіоні «Колос » було проведено відкриття місячника , присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Місячник відкрив голова РО  ТСОУ Слободенюк Володимир Іванович, який  привітав учасників змагань і запрошених із відкриттям  місячника  та надав право під звучання гімну України підняти прапор переможцям попередніх змагань – Березівській ЗОШ І-ІІІ ступеня .

 

Слово для виступу мали :

  • заступник голови Любарської РДА – Северинчик Наталія Володимирівна ;
  •  начальник відділу сім ї , молоді та спорту Любарської РДА – Косарєва Зоя Петрівна ;
  •  начальник відділу освіти Любарської РДА – Будім Сергій Степанович ;
  •  методист відділу освіти РДА – Морозюк Анатолій Олександрович;
  •  голова районної ради ветеранів ВВВ  та воїнів інтернаціоналістів – Буджерак Микола Дмитрович ;
  •  директор ДЮСШ – Сидорчук Володимир Матвійович ;

Далі було розпочато змагання, у яких взяли участь 12 команд первинних організацій ТСО України ЗОШ І- ІІІ ступенів  Любарського району  .

Перше місце у змаганнях виборола команда Любарської гімназії №1; 

друге місце посіла команда Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

третє місце посіла команда Любарської ЗОШ І- ІІІ ступенів №2.

 

Команди , які здобули призові місця, були нагороджені районною організацією ТСОУ грамотами , медалями та грошовими нагородами . Від відділу сімї , молоді та спорту Любарської РДА команди були нагороджені  дипломами .

 
12.04.2014.  

10 квітня 2014 року  на території Баранівського СТК  ТСО України відбулося урочисте відкриття місячника оборонно-масової роботи присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.

 

На відкритті місячника були присутні:
- Туровський Іван Йосипович - заступник голови районної державної адміністрації;
- Ошатюк Надія Богданівна - начальник відділу у справах сім'ї , молоді і спорту;
- Мирончук Михайло Дмитрович - начальник відділу освіти;
- Цимбалюк Іван Іванович - голова спілки воїнів-інтернаціоналістів;
- Поплавський Юрій Іванович- голова Баранівської РО ТСО України;
- голови первинних організацій Баранівської РО ТСОУ.


В ході відкриття місячника ОМР була проведена районна Спартакіада серед допризовної молоді первинних організацій ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцею, гімназії, Рогачів-Волинської філії.
В районній Спартакіаді взяли участь 9 команд , ( склад команди -3 спортсмена) в особовому заліку прийняли участь -27 чоловік.
В Спартакіаду ввійшли такі види змагань:
- біг - 100 метрів;
- крос - 1500 метрів:
- кульова стрільба;
- метання гранати;
- підтягування.


Переможцями стали :
- в командному заліку:
І місце - Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренер команди Башинський Вадим Адамович;
ІІ місце - Рогачів-Волинська філія, тренер - Майструк Сергій Леонідович;
ІІІ місце - Довбишська ЗОШ І-ІІІ ст, тренер - Ожго Віктор Генріхович;


- в особистому заліку:
-І місце - Хитренко Денис з Рогачів-Волинської філії;
-ІІ місце - Кравчук Тимур з Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст;
-ІІІ місце -Ляхов Василь з Першотравенсьткої ЗОШ І-ІІІ ст.


Переможці в командному заліку були нагороджені - Дипломами Баранівської РО ТСОУ та грошовими преміями, в особистому заліку - грамотами Баранівської РО ТСОУ.

 
10.04.2014.  

 9 квітня 2014 року Новоград-Волинська райміська організація ТСО України провела відкриття місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

Відкриття місячника проходило у військовій частині А3814 (м.Новоград-Волинський).

На відкритті були присутні:

- голова районної Ради ветеранів Фатенко Петро Петрович;

- голова міської Ради ветеранів Парфьонов Василь Олександрович;

- командир військової частини А3814 полковник Дейнека Віктор Іванович;

- представник військового комісаріату майор Бакало Микола Миколайович;

- директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Найдюк Валентина Іванівна та учні цього ж Центру;

- школярі та студенти навчальних закладів міста та голови первинних організацій Новоград-Волинської РМО ТСОУ.

Відкриття мітингу провів голова Новоград-Волинської РМО ТСОУ Вращук Валентин Володимирович.

 

З цікавою програмою виступили учні Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які провели показові виступи картингістів та з авіамодельного спорту.

 

Військовослужбовцями військової  частини А3814 були проведені показові виступи, налагодження понтонної переправи через водні перешкоди, що викликало велику зацікавленість у всіх присутніх. Всіх бажаючих учасників мітингу на військовій техніці (ПТС, БРДМ) переправляли на протилежний бік водної перешкоди.

Також учасники заходу мали змогу оглянути зброю та ознайомитися з умовами проживання військовослужбовців.

 

 

 

 
08.04.2014.  

  Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСО України на 2014 рік та відповідно до плану проведення місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 5 квітня 2014 року на базах Андрушівської та Овруцької районних організацій ТСОУ відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

 

В змаганнях прийняли участь 18 команд у командному заліку та 54 учасники в особистому заліку.

 

За результатами суддівського протоколу серед команд призові місця розподілились:

1 місце - команда Бердичівської організації ТСОУ;

2 місце - команда Житомирської міської організації ТСОУ;

3 місце - команда Олевського спортивно-технічного клубу ТСОУ.

 

В особистому заліку перемогу здобули:

1 місце - Сливка Світлана Анатоліївна (Бердичівська О ТСОУ);

2 місце - Олефір Дарина Сергіївна (Житомирська МО ТСОУ);

3 місце - Головатюк Ігор Сергійович (Бердичівська О ТСОУ).

 

Добросовісно віднеслися до підготовки та проведення змагань голова Андрушівської РО ТСОУ Кулик Олена Анатоліївна та голова Овруцької РО ТСОУ Нестерчук Дмитро Миколайович.

У проведенні обласних змагань прийняли участь заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу підготовки кадрів, організаційно-масової роботи та спорту обласного комітету ТСОУ Дячук Олександр Васильович, в.о. начальника відділу освіти Андрушівської РДПА Бобер Василь Арсенійович, в.о. начальнитка відділу сім'ї, молоді та спорту Андрушівської РДА Пінчукова Наталія Олексіївна, заступник голови Овруцької РДА Бібко Анатолій Васильович, методист відділу освіти Шумейко Олександр Васильович.

На належному рівні була організована робота суддівської колегії:

- північної частини області: головного судді змагань Вращука В.В. (голови Новоград-Волинської РМО ТСОУ) та головного секретаря змагань Агєєвої І.Л. ( інструктора ОМР та спорту Новоград-Волинської РМО ТСОУ);

- південної частини області: головного судді Фелей А.І. (голови Бердичівської О ТСОУ) та головного секретаря змагань Таборовської Н.М. (інструктора ОМР та спорту Баранівської РО ТСОУ).

 
27.02.2014.  

26.02.2014 року на базі ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж» відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед первинних організацій Коростенської РМО ТСО України.

На змаганнях були присутні:

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської райдержадміністрації – Заєць Антоніна Антонівна;
Провідний спеціаліст відділу освіти – Пайцун Тетяна Василівна
Голови ПО Коростенських СЗОШ І-ІІІ ст.

У змаганнях прийняли участь 14 команд (42 учасники)

      Переможцями в командному заліку стали:

І місце - команда ПО Горщиківської СЗОШ І-ІІІ ст., тренер команди - Пархомчук В.М. ;

ІІ місце – команда ПО Поліської СЗОШ І-ІІІ ст., тренер команди - Обиход П.І.;

ІІІ місце – команда ПО Гулянецької СЗОШ І-ІІІ ст., тренер команди - Мельниченко С.П.

 

В особистому заліку призові місця вибороли серед юнаків:

- І місце – Степанчук Максим, ПО Поліської ЗОШ;

- ІІ місце – Андрушенко Богдан , ПО Білківської ЗОШ ;

- ІІІ місце – Вигівський Владислав, ПО Горщиківська ЗОШ .

серед дівчат:

- І місце – Кашпуренко Інна, ПО Горщиківської ЗОШ;

- ІІ місце – Шарло Ольга, ПО Гулянецької ЗОШ;

- ІІІ місце – Нагорна Вікторія, ПО Холосненської ЗОШ .

Команди-переможці були нагороджені дипломами від відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської райдержадміністрації, а в особистому заліку - грамотами і солодкими подарунками від ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж».

 
23.02.2014.  

Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України вітає ветеранів ТСОАвіахім-ДТСААФ-ТСОУ, штатних працівників ТСОУ, ветеранів Збройних Сил, військовослужбовців Збройних Сил з Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.

Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу!

І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!



Хай мудрість літ не стане тягарем,

Нехай душі не вигасне зірниця.

Хай повниться до краю день за днем

Добра і щастя золота криниця.

Мирного та чистого Вам неба.

 
21.02.2014.  

20 лютого 2014 року на базі ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж» відбулись змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячені Дню захисника Вітчизни серед первинних оргапнізацій ТСОУ м.Коростень.

На змаганнях були присутні:
Начальник в справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської міської ради - Григорчук Ігор Леонідович;
Інспектор Коростенського відділу освіти – Кобилінський Володимир Адамаович;
Голови ПО шкіл міста Коростеня;

14 команд (42 учасники).

Переможцями в командному заліку стали:

І місце завоювала команда ЗОШ № 2,

ІІ місце - команда ЗОШ № 9,

ІІІ місце - команда ЗОШ №10 м. Коростеня.

Команди-переможці були нагороджені грошовими преміями від відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської міської ради, солодкими подарунками та грамотами від ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж»

 
20.02.2014.  

19 лютого 2014 року на території первинної організації ТСО України Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району відбулись районні змагання з військової підготовки, присвячені Дню Захисника Вітчизни.


На змаганнях були присутні :
- голова районної спілки воїнів - інтернаціоналістів Цимбалюк Іван Іванович
- начальник районного відділу освіти - Мирончук Михайло Дмитрович
- голова районної організації ТСОУ- Поплавський Юрій Іванович
- голова ПО Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст - Данилюк Ігор Леонтійович
- голова ПО Довбишської ЗОШ І-ІІІ ст - Ожго Віктор Генріхович
- голова ПО Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ст - Жулінський Юрій Володимирович
- голова ПО Кам'яно-Брідської ЗОШ І-ІІІ ст - Полянський Сергій Федорович
- представники Першотравенського електрофаянсового заводу.
- 4 команди в кількості 36 чоловік


В змаганнях виконувались такі вправи:
- стройова підготовка 
- кульова стрільба 
- воєнізована естафета 
- вправа "снайпер" 


Переможцями в командному заліку стали :
І місце завоювала команда Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, представник команди Башинський Вадим Адамович
ІІ місце команда Довбишської ЗОШ І-ІІІ ст, представник команди Ожго Віктор Генріхович
ІІІ місце команда Кам'яно-Брідської ЗОШ І-ІІІ ст представник команди Жулінський Юрій Володимирович


Всі команди були нагороджені подарунками від спілки воїнів інтернаціоналістів та дипломами Баранівської РО ТСОУ , грошовою винагородою.

 
14.02.2014.  

 

13 лютого 2014 року в Андрушівській РО ТСОУ проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед первинних організацій ТСОУ району , присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дню Захисника Вітчизни. 

В районних змаганнях, які  проходили на базі Андрушівсько – Попільнянського ОМВК,  прийняли участь 15 команд.

 

На змаганнях були присутні:

- заступник голови районної ради – Шпаківський В.Б.;

- голова Андрушівської РО ТСОУ – Кулик О.А.;

- т.в.о. начальника відділу у справах сімї, молоді та спорту Андрушівської РДА – Пінчукова Н.О;

 - головний спеціаліст відділу освіти Андрушівської РДА – Бобер В.А;

 - голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів – Шикір В.Я. 

На відкритті змагань відбувся мітинг – реквієм. Він розпочався хвилиною мовчання в пам'ять про наших земляків, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Квіти до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам поклали голова спілки воїнів-інтернаціоналістів – Шикір В.Я. та голова ПО ТСОУ Городківської ЗОШ І-ІІІст. –Ткачук С.Є.

 

Серед команд призові місця розподілились:

 1 місце - команда ПО Новоівницької ЗОШ І-ІІІст. (185 балів);

2 місце - команда ПО Андрушівської гімназїі  (184 бали);

3 місце - команда ПО Івницької ЗОШ І-ІІІст. (181 бал).

 

Переможці змагань в особистому заліку серед дівчат:

1 місце – Грушківська Наталія  ( ПО Старокотелянської гімназії);

2 місце – Гощицька Анастасія  (ПО Івницької ЗОШ І-ІІІст.);

3 місце – Доманська Ангеліна (ПО Андрушівської гімназії).

 

Переможці змагань в особистому заліку серед юнаків:

1 місце – Веремчук Євгеній ( ПО Новоівницьої ЗОШ І-ІІІст.);

2 місце – Каленський Олександр (ПО  Зарубинецької ЗОШ І-ІІІст.);

3 місце – Юрченко Юрій  (ПО Городківської ЗОШ І-ІІІст.).

 

     Від  Андрушівської РО ТСОУ переможці змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами ТСОУ та грошовими преміями. Також команда-переможець змагань нагороджена перехідним кубком та  грамотою Андрушівської  райдержадміністрації, а її тренер – грамотою Андрушівсько-Попільнянського ОМВК.

 
13.02.2014.  

 

12-13 лютого в Новоград-Волинській райміській організації ТСО України проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед первинних організацій ТСОУ району та міста, присвячені Дню захисника Вітчизни. 

 

В районних змаганнях прийняли участь 16 команд. Змагання проходили на базі первинної організації ТСОУ Новоград-Волинського колегіуму.

На змаганнях були присутні:

- методист районного управління освіти Гарбовський Василь Павлович;

- начальник відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Дейнека Віктор Іванович.

 

Серед команд призові місця розподілились:

 1 місце - команда ПО Городницької ЗОШ (201 бал);

2 місце - команда ПО Повчинська ЗОШ (172 бали);

3 місце - команда ПО Броницькогутянська ЗОШ (170 балів).

 

Переможці змагань в особистому заліку серед дівчат:

1 місце - Костюк Марина (Городницька ПО ТСОУ);

2 місце – Кривега Вікторія (Слободороманівська ПО ТСОУ);

3 місце – Мельник Олена (Броницькогутянська ПО ТСОУ).

 

Переможці змагань в особистому заліку серед юнаків:

1 місце – Полянський Олександр (  Городницька ПО ТСОУ);

2 місце - Бачинський Олександр (Городницька ПО ТСОУ);

3 місце – Литвинчук Сергій (Броницькогутянська ПО ТСОУ).

 

В міських змаганнях прийняли участь 14 команд ПО ТСОУ учбових закладів міста.

На змаганнях були присутні:

 - заступник міського голови – Костюк Валентин Андрійович.

 

 Команди-переможці:

1 місце - команда ПО ТСОУ ЗОШ №8 (191 бал);

2 місце - команда ПО ТСОУ ЗОШ №3 (191 бал);

3 місце - команда ПО ТСОУ ЗОШ №10 (183 бали).

 

В особистому заліку серед дівчат перемогу здобули:

1 місце - Романчук Надія (ПО ТСОУ ЗОШ №5);

2 місце – Дорошенко Марія (ПО ТСОУ технікуму);

3 місце – Наумович Дар'я  (ПО ТСОУ гімназії).

 

В особистому заліку серед юнаків місця розподілились:

1 місце - Халаджі Іван (ПО ТСОУ ЗОШ №5);

2 місце - Хомяк Сергій (ПО ТСОУ ЗОШ№8);

3 місце – Рижук Дмитро (ПО ТСОУ ЗОШ№8 ). 

 

Від Новоград-Волинської РМО ТСОУ команди-переможці змагань нагороджені дипломами та грамотами ТСОУ, а переможці змагань в особистому заліку серед юнаків та дівчат – дипломами, грамотами ТСОУ та медалями. Також переможці змагань нагороджені грошовими преміями від Новоград-Волинської райдержадміністрації.