Новини

06.09.2012.  

06.09.2012 року в обласному комітеті ТСО України проведено семінарське заняття з головами районних, райміських, міських організацій ТСОУ, директорами Коростенського технічного коледжу, автомобільних шкіл, спортивно-технічних клубів та  інструкторами організаційно-масової роботи і спорту КТК, АШ, СТК ТСОУ області.

 

Метою семінарського заняття ставилось:       

  • вивчити вимоги Статуту ТСОУ та Інструкції про порядок проведення виборів колективних органів та голів організацій Товариства сприяння обороні України щодо організації та проведення  звітно-виборних зборів в первинних організаціях ТСОУ;
  • довести порядок планування, організації та проведення звітно-виборних зборів в первинних організаціях ТСОУ області;
  • вивчити вимоги Положення про атестацію педагогічних працівників ТСОУ;
  • зробити аналіз виконання директорами навчальних закладів ТСОУ області рішень ІV Пленуму ОК ТСОУ, щодо розширення акредитаційних обсягів одноразової підготовки та  вдосконалення навчально матеріальної бази.
 
01.09.2012.  

        31 серпня 2012 року в Коростенському технічному коледжі ТСО України відбулись урочисті заходи з нагоди посвяти в студенти, які проходили в міському Будинку культури. Серед гостей на урочистостях були присутні Голова Товариства сприяння обороні України Тімченко В.М., голова Житомирської обласної організації ТСО України Ніколусь М.О., заступник голови Житомирської обласної ради Арешонков В.Ю., Коростенський міський голова Москаленко В.Ю.

 

        На урочистостях 97 студентів отримали з рук почесних гостей головний атрибут студентського життя – студентський квиток. Знаменність події полягала в тому, що це ювілейний, десятий набір студентів. Загальна кількість студентів коледжу в новому навчальному році становить 307 чоловік.

 

        У своїх виступах гості привітали присутніх викладачів, студентів та їх батьків з наступаючим Днем знань, побажали здоров’я, щастя, терпіння та успіхів на життєвому шляху.

 

         За період літніх канікул в коледжі була здійснена значна робота з оновлення навчально-матеріальної бази. Проведено капітальний ремонт чотирьох навчальних аудиторій загальною площею 270 кв.м, методичного кабінету, викладацької, адміністративних приміщень, коридорів та холлу. Навчальні аудиторії обладнані новими сучасними меблями та технічними засобами навчання, замінено 26 вікон, встановлено 60 енергозберігаючих світильників, проведено частковий ремонт системи опалення. Студентам та викладачам створено всі необхідні умови для навчання.

 
31.08.2012.  

31.08.2012 року в Житомирській автомобільній школі ТСО України відбулось засідання педагогічної ради.

Участь у роботі педагогічної ради прийняв голова Житомирської обласної організації ТСОУ Ніколусь М.О. та заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу підготовки кадрів, організаційно-масової роботи і спорту ОК ТСОУ Дячук О.В.

 На засіданні педагогічної ради були розглянуті наступні питання :

1) підведення підсумків навчально-виробничого процесу в автомобільній школі за I півріччя 2012 року;

2) про стан методичної роботи в автомобільній школі;

3) обговорення відкритих уроків:

-  в групі №12/41 ( Підготовка водіїв категорії "В") за  темою "Дорожні розмітка та обладнання" викладач Яковчук П.П.;

-  в групі №12/50 ( Підготовка водіїв категорії "В") за  темою "Дорожні знаки" викладач Горбач П.В.;

4) затвердження методичних розробок:

  - Викладач - Яковчук П.П. Тема 5 "Дорожні розмітка та обладнання";

  - Викладач - Горбач П.В. Тема 8 "Порядок руху, зупинка і стоянка транспортного засобу";

  - МВНВ - Шанюк П.Г. Тема 11 "Перевезення пасажирів і вантажів".

5) інформація про виконання попередніх рішень педагогічної ради.

 
24.08.2012.  

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з 21-ю річницею Дня незалежності України!

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Впевнені, що і надалі разом ми спрямуємо наші здібності, професійність, щедрість душі і відданість нашій прекрасній Батьківщині!

Всім працівникам, активістам і ветеранам Товариства від щирого серця зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання заради процвітання оборонного Товариства, незалежної демократичної України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 
26.07.2012.  

26.07.2012 року на базі Чуднівського спортивно-технічного клубу ТСОУ проведено засідання бюро Житомирського обласного комітету ТСОУ.

 

На бюро були розглянуті питання:

 - звіт заступника голови Житомирської ОО, начальника відділу ПК, ОМР і С ОК ТСОУ Дячука О.В. про роботу щодо покращення стану підготовки кадрів масових технічних професій в організаціях ТСОУ області ;

 - підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ області за I півріччя 2012 року;

 - про підготовку і проведення звітно-виборних зборів (конференцій) в первинних організаціях ТСОУ області;

 - про результати комплексної перевірки Андрушівської РО (СТК) ТСОУ. Звіт голови Андрушівської РО та директора Андрушівського СТК про роботу в 2011-2012 рр.;

 - про затвердження рішення V Пленуму Бердичівського комітету ТСОУ про обрання голови Бердичівської організації ТСОУ;

 - про порушення клопотання перед бюро ЦК ТСОУ щодо присвоєння почесного звання "Ветеран ТСОУ" штатним працівникам Житомирської обласної організації ТСОУ;

 - про порушення клопотання перед бюро ЦК ТСОУ щодо нагородження "Почесним знаком ТСОУ".

 
06.06.2012.  

„Зірниця” на Житомирщині

 

           6 травня 2012 року на території 95 окремої аеромобільної бригади пройшов II етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри „Зірниця”, в якому взяли участь  24 команди ,- переможці I етапу.  Організаторами цього вкрай необхідного для учнівської молоді заходу виступили управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирська обласна організація ТСО України, командування 8 армійського корпусу.       

           Привітали учасників „Зірниці” начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Пастовенський О.В., ветеран Великої Вітчизняної війни Риков Ю.І. , заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ Дячук О.В. Було зроблено наголос на необхідності подальшого відродження цього заходу, розвитку вольових якостей, моральному та фізичному загартуванню учнівської молоді, висловлені побажання: ”Хай переможе сильніший!”. І ось дана команда „До урочистого маршу! До місць проведення змагань кроком-РУШ!”. Під звуки маршу духового оркестру Житомирського військового гарнізону учасники „Зірниці” карбуючи крок, показуючи злагодженість своїх команд, рушили до місць проведення конкурсів. І ось розпочалась напружена боротьба за довгоочікувану перемогу...

              До програми гри були включені змагання та конкурси:

- „ Конкурс строю та пісні” ;

- „ Військово-історичний конкурс”;

- „ Стрільба з пневматичної гвинтівки”;

- „ Метання учбової гранати”;

- „ Надання долікарської допомоги”;

- „ Топографічна підготовка”;

- „Спортивні змагання” ( човниковий біг, підтягування для хлопчиків та віджимання для дівчаток.

             В ході змагань діти проявили наполегливість, витримку, взаємовиручку, адже у всіх конкурсах враховувався командний результат, а при виконанні вправи зі стрільби із пневматичної гвинтівки, яку повністю забезпечувала Житомирська обласна організація ТСОУ, ще й особистий.

             Переможцями у змаганні зі стрільби стали команди:

1 місце – команда загальноосвітньої школи №26 м. Житомира;

2 місце -  команда  Червоноармійського району;

3 місце – команда Скраглівської ЗОШ Бердичівського району.

Всі команди   нагороджені дипломами ОК ТСОУ, а команда ЗОШ-26 – кубком ОК ТСОУ та дипломом.

              У особистому заліку серед дівчаток вибороли перемогу:

1 місце – Дмитренко Анастасія – представниця Попільнянського району;

2 місце – Шоботенко Марія – Малинський район;

3 місце – Павлюк Катерина - ЗОШ-26.

              У особистому заліку серед хлопчиків переможцями стали:

1 місце – Луцик Олександр - Скраглівська ЗОШ Бердичівського району;

2 місце – Чиж Євген – Андрушівський район;

3 місце – Духновський Вадим – представник Овруцького району.

Всі вони нагороджені медалями та грамотами  ОК ТСОУ.

           

            За результатами проведення всіх конкурсів II етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри „Зірниця” призові місця розподілились наступним чином:

бронзу  виборола команда м. Бердичів, срібло – команда Попільнянського р-ну, і золото та можливість представляти область на III Всеукраїнському етапі – команда загальноосвітньої школи №26 м. Житомира.

           При нагородженні  слова вдячності були сказані головою оргкомітету, директором інституту післядипломної освіти вчителів Сюравчиком М.К. на адресу Житомирської обласної організації ТСОУ за надання практичної допомоги в організації змагань та заохоченні кращих учасників.

           В ході проведення змагань учні мали можливість оглянути повітряно-десантний комплекс військової частини, побачити справжній стройовий вишкіл воїнів-десантників та скуштувати смачної солдатської каші.

           Всі учасники змагань, хоч були і втомлені, проте відбували до своїх домівок із іскоркою в очах, з новими враженнями, з бажанням розвиватися фізично та морально та обов’язково вибороти перемогу у наступному році.

 
31.05.2012.  

31.05.2012 року на базі Коростенського технічного коледжу ТСОУ проведено засідання бюро Житомирського обласного комітету ТСОУ.

На бюро були розглянуті питання:

- про підсумки фінансово-господарської діяльності організацій ТСОУ області  за І квартал 2012 року;

- про  підсумки проведення місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні;

- про затвердження Статуту Коростенської міської організації ТСОУ;

- про затвердження рішення І Пленуму Коростенського МК ТСОУ про обрання голови Коростенської міської організації ТСОУ;

- про результати комплексної перевірки Овруцької РО (СТК) ТСОУ. Звіт голови  Овруцької РО та директора Овруцького СТК про роботу в 2011 році;

- про результати комплексної перевірки Бердичівської АШ ТСОУ. Звіт директора Бердичівської АШ ТСОУ про роботу автошколи у 2011 році;

- про  результати комплексної перевірки Любарської РО (СТК) ТСОУ. Звіт голови Любарської РО та директора Любарського СТК про роботу в 2011 році;

- про результати комплексної перевірки Радомишльської РО та  АШ ТСОУ. Звіт голови Радомишльської  РО ТСОУ та директора Радомишльської АШ ТСОУ про роботу в 2011 році;

- про кандидатуру на посаду голови Бердичівської організації ТСОУ,

та інші питання.

                                                                                                                               

 

                                                                                                                                      

 

 
24.05.2012.  

 

22-24 травня 2012 року на базі Бердичівської АШ ТСОУ проведено навчально-методичний збір з директорами, заступниками директорів,  викладачами, майстрами виробничого навчання водінню, інструкторами індивідуального навчання водінню навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Метою навчально-методичного  збору ставилось:

- поставити завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій (роль викладачів, МВНВ, ІІНВ у справі вдосконалення НМБ, якісній підготовці кадрів робітничих професій);

-  підвести підсумки роботи навчальних закладів ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій за 2011 рік та І квартал 2012 року;

- вивчити вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу;

- вивчити порядок планування та організації навчально-виробничого процесу,  обліку навчально-виробничої роботи;

- вивчити вимоги Положення про атестацію педагогічних працівників організацій ТСО України ;

- показати методику підготовки викладача, МВНВ, ІІНВ  до занять та організацію проведення занять;

- розглянути взаємозв’язок в роботі при підготовці водіїв автотранспортних засобів між викладачем, МВНВ, ІІНВ;

- провести обмін досвідом роботи кращих методистів при проведенні занять по практичному водінню автомобіля;

- провести ознайомлення учасників зборів з навчально-матеріальною базою Бердичівської АШ ТСОУ;

- провести  обласні змагання серед МВНВ, ІІНВ організацій ТСОУ області з фігурного водіння легкового автомобіля в ході змагань перевірити практичні навички МВНВ, ІІНВ з фігурного водіння легкового автомобіля ;

- перевірити рівень професійних знань учасників збору.

 

Мета навчально-методичного збору досягнута.

 

В ході навчально-методичного збору були проведені змагання на особисто-командну першість області з фігурного водіння легкового автомобіля серед організацій ТСОУ області.

За результатами проведення змагань з фігурного водіння автомобіля серед команд переможцями  стали :

І   місце - Коростенський технічний коледж ТСОУ (команда нагороджена Кубком ОК ТСОУ, Дипломом ОК ТСОУ );

ІІ  місце - Бердичівська автомобільна школа ТСОУ (команда нагороджена Дипломом ОК ТСОУ);

ІІІ місце - Баранівський СТК ТСОУ (команда нагороджена Дипломом ОК ТСОУ).

 

В особистому заліку переможцями стали :

І   місце - Пивовар Іван Вікторович - Любарський СТК ТСОУ;

ІІ  місце - Рябушенко Ярослав Петрович - Коростенський технічний коледж ТСОУ;

ІІІ місце - Грабчак Олексій Володимирович - Бердичівська автомобільна школа ТСОУ.

 

Переможці в особистому заліку нагороджені грамотами ОК ТСОУ, медалями та грошовими преміями

 

 

 
07.05.2012.  

 

В ході місячника ОМР, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у ВВВ, апаратом Житомирського ОК ТСОУ було організовано автопробіг в с. Копище Олевського району (07.05.12 р.).

 

             В автопробігу прийняли участь Баранівська, Житомирська, Ємільчинська, Коростишівська, Олевська, Чуднівська РО, Бердичівська, Новоград-Волинська РМО та Житомирська МО, Коростенський технічний коледж ТСОУ.  В зазначених заходах крім працівників організацій ТСОУ області прийняли участь ветерани ВВВ, учнівська та студентська молодь, представники органів влади,  районних військових комісаріатів,  ЗМІ, військовослужбовці прикордонної застави у с. Копище, учні Копищанської загальноосвітньої школи , мешканці м. Житомир, м. Коростень, м. Олевськ, с. Копище.

  В ході автопробігу були проведені  мітинги та покладення квітів біля пам’ятника воїнам–визволителям у м. Житомир, меморіального комплексу загиблим воїнам у                   м. Коростень, до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям та обеліску воїнам, які віддали своє життя під час Великої Вітчизняної війни у м. Олевськ. Також у м. Олевськ була урочисто відкрита меморіальна дошка на честь Героя Радянського Союзу командира партизанського загону Ареф’єва К.А., який родом з с. Білокоровичі Олевського р-ну.

   В с. Копище був проведений мітинг по вшануванню пам’яті 2887 мирних жителів, в тому числі 1347 дітей віком до 12 років, які були розстріляні та спалені живцем у ході каральної операції гітлерівців. В даному заході прийняло участь біля 400 чоловік.

До війни в селі проживало 4 тисячі копищанців,  нараховувалося понад 550 дворів. І хоч небагато жили, але дружно: віддаленість від великих міст спонукала до спільних зусиль, аби відвоювати у лісу клаптик землі, виростити на цій бідній піщаній землі хоч якийсь урожай, прогодувати дітей. Напередодні трагедії  поблизу села відбувся з’їзд партизанських командирів та комісарів. Фашисти, дізнавшись про це,  спланували проведення каральної операції.

Тихої передранкової пори 13 липня 1943 року о 3 годині 15 хвилин почалася трагедія села Копище. Німці зганяли людей у хати, сараї та клуні, забивали двері дошками, обливали бензином і підпалювали. Фашистські нелюди жбурляли у вогонь діток,  матері кидалися за ними вслід, старі немічні люди молили змилуватися, не позбавляти життя. Та пощади чекати було даремно. Того дня загинуло 2887 мирних селян, з них – 1347 дітей до 12 років.

 Відвідування меморіального комплексу у с. Копище кращими первинними організаціями обласного оборонного Товариства стало вже традиційним.          

   Після мітингу було організовано відвідування місцевого музею, оглянута зброя та спорядження бійців прикордонної застави, проведено показ затримання прикордонним нарядом з собакою порушника державного кордону. Учасників автопробігу почастували смачною солдатською кашею.

 

 
04.05.2012.  

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В цей історичний день ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто боровся на фронтах війни, виніс пекло концтаборів, хто кував перемогу в тилу, підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Великий подвиг звершили і вихованці оборонного Товариства України.

День Перемоги залишається днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братерства народів.

Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників Вітчизни, гідних подвигу старшого покоління.

 

 
04.05.2012.  

В ході місячника ОМР, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у ВВВ, апаратом Житомирського ОК ТСОУ було організовано автопробіг на «Рубіж Мужності» в с.Осівці Брусилівського району (04.05.12 р.)

Цей рубіж увійшов в історію як «Рубіж мужності» військ Першого Українського фронту. Тут на цих полях, тисячі Радянських воїнів віддали своє життя за визволення України. 24 грудня 1943 року з цього «Рубежу» війська фронту перейшли у рішучий наступ, розгромили ударне угрупування військ противника і 31 грудня 1943 року визволили від фашистських загарбників м. Житомир а 14 січня 1944 року Житомирську область.

В автопробігу на Рубіж Мужності прийняли участь Андрушівська, Житомирська, Коростишівська, Малинська, Радомишльська, Чуднівська РО та Житомирська МО ТСОУ.  В зазначених заходах крім працівників організацій ТСОУ області прийняли участь ветерани ВВВ, учнівська та студентська молодь, представники органів влади,  ЗМІ, мешканці с. Осівці. (Всього біля 200 чол.)

 
28.04.2012.  

    Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2012 рік та відповідно до плану проведення місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, 28 квітня 2012 року на базах Бердичівської та Новоград-Волинської РМО ТСОУ відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

       

       В змаганнях прийняли участь  18 команд в командному заліку та 55 учасників в особистому заліку.

      

       За результатами суддівського протоколу,

перше командне місце зайняла команда  Романівської РО ТСОУ,

друге командне місце – команда Бердичівської РМО ТСОУ,

третє командне місце - команда Овруцької РО  ТСОУ.

 

        В особистому заліку по виконанню вправи ГП-2  

перше місце зайняла Дарощук Ліна  (Романівська РО ТСОУ) – 173 очка із 200 можливих,

друге місце -  Дардалевич Тетяна  (Романівська РО ТСОУ) – 169 очок  із 200 можливих,

третє місцеМілінчук Володимир (Романівська РО ТСОУ) – 168 очок із 200 можливих.

 

       Переможці нагороджені дипломами, грамотами ОК ТСОУ, медалями та грошовими преміями.

 
25.04.2012.  

25.04.2012 року в м.Києві відбувся ІІІ Пленум ЦК ТСОУ.   

Від  Житомирської обласної організації ТСОУ в роботі Пленуму прийняли участь члени ЦК ТСОУ:                                                

- Дячук Олександр Васильович - заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу ПК, ОМР і С  ОК  ТСОУ ;                                          

- Люлька Валентина Володимирівна -  заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності,  головний бухгалтер ОК ТСОУ ; 

- Ніколусь Михайло Олександрович. - голова Житомирської обласної організації  ТСОУ ;

- Федорчук Олександр Віталійович - голова Бердичівської РМО, директор Бердичівського СТК ТСОУ. 

На Пленумі були розглянуті наступні питання:

1. Про діяльність управління неолімпійських (технічних і прикладних) видів спорту ЦК ТСОУ, керівників комітетів і організацій, СТК з виконання рішень ХІІ  з'їзду ТСОУ з подальшого підвищення рівня і якості спортивної роботи.   

2. Про виконання ст. 4.8 Статуту ТСОУ.

  

 
24.04.2012.  

24 квітня 2012 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження сумлінних платників податків. Організатори рейтингу -Територіальне відділення "Асоціація платників податку України" в Житомирській області, за участю Державної податкової служби, Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради.

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків" проводиться в два конкурсні тури. Перший - на обласному рівні, другий на всеукраїнському рівні.

Навчальна організація - Новоград-Волинська автомобільна школа ТСО України стала переможцем в двух турах, як в обласному, так і у всеукраїнському в номінації "Сумлінний платник податку" у галузі культури та науки "малі підприємства".

Всі переможці крнкурсу отримали подяки від Державної податкової служби Житомирської області та Житомирської обласної адміністрації, дипломи та статуетки "Богиня Фортуна".

24 травня 2012 року організація запрошена в м. Київ.

 

 
22.04.2012.  

22 квітня 2012 року в Житомирській обласній організації  ТСОУ з робочою поїздкою перебував Голова Товариства сприяння обороні України Тімченко Віктор Миколайович.

Голова Товариства відвідав Коростенський технічний коледж ТСОУ та надав відповідні вказівки, що до покращення роботи вищого навчального закладу ТСОУ. 

 
20.04.2012.  

 

20 квітня 2012 року 11 напвчальних закладів ТСОУ області в ДАК Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України успішно пройшли ліцензування на право займатися освітньою діяльністю.

Ліцензування пройшли:

- Андрушівський СТК ТСОУ;

- Баранівський СТК ТСОУ;

- Ємільчинський СТК ТСОУ;

- Любарський СТК ТСОУ;

- Малинський СТК ТСОУ;

- Овруцький СТК ТСОУ;

- Олевський СТК ТСОУ;

- Чуднівський СТК ТСОУ;

- Житомирська АШ ТСОУ;

- Новоград-Волинська АШ ТСОУ;

- Радомишльська АШ ТСОУ.

 

 
04.04.2012.  

04 квітня 2012 року відбувся ІV Пленум Житомирського ОК ТСОУ.

На ІV Пленумі Житомирського ОК ТСОУ були розглянуті наступні питання:

1. Про результати  діяльності Житомирської обласної організації ТСОУ в 2011 році та завдання на 2012 рік;

2. Про роботу бюро ОК  ТСОУ між ІІІ та ІV Пленумами ОК ТСОУ;

3. Про зміни у складі обласного комітету ТСОУ та у складі бюро ОК ТСОУ.

 

 
08.03.2012.  

Любі жінки!

Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок  серед нас.

 
01.03.2012.  

29 лютого - 01 березня відбулося засідання Бюро ЦК ТСОУ та семінар з питань податкового законодавства

 
24.02.2012.  
Відкриття семінару

22 лютого 2012 року  напередодні Дня Захисника Вітчизни , на базі первинної організації Степківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар з головами первинних організаці Андрушівської районної організації ТСОУ за темою: «Підготовка молоді  до служби у Збройних Силах України»...