Новини

24.05.2012.  

 

22-24 травня 2012 року на базі Бердичівської АШ ТСОУ проведено навчально-методичний збір з директорами, заступниками директорів,  викладачами, майстрами виробничого навчання водінню, інструкторами індивідуального навчання водінню навчальних закладів ТСОУ Житомирської області.

Метою навчально-методичного  збору ставилось:

- поставити завдання організаціям ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій (роль викладачів, МВНВ, ІІНВ у справі вдосконалення НМБ, якісній підготовці кадрів робітничих професій);

-  підвести підсумки роботи навчальних закладів ТСОУ області по підготовці кадрів робітничих професій за 2011 рік та І квартал 2012 року;

- вивчити вимоги основних керівних документів щодо організації навчально-виробничого процесу;

- вивчити порядок планування та організації навчально-виробничого процесу,  обліку навчально-виробничої роботи;

- вивчити вимоги Положення про атестацію педагогічних працівників організацій ТСО України ;

- показати методику підготовки викладача, МВНВ, ІІНВ  до занять та організацію проведення занять;

- розглянути взаємозв’язок в роботі при підготовці водіїв автотранспортних засобів між викладачем, МВНВ, ІІНВ;

- провести обмін досвідом роботи кращих методистів при проведенні занять по практичному водінню автомобіля;

- провести ознайомлення учасників зборів з навчально-матеріальною базою Бердичівської АШ ТСОУ;

- провести  обласні змагання серед МВНВ, ІІНВ організацій ТСОУ області з фігурного водіння легкового автомобіля в ході змагань перевірити практичні навички МВНВ, ІІНВ з фігурного водіння легкового автомобіля ;

- перевірити рівень професійних знань учасників збору.

 

Мета навчально-методичного збору досягнута.

 

В ході навчально-методичного збору були проведені змагання на особисто-командну першість області з фігурного водіння легкового автомобіля серед організацій ТСОУ області.

За результатами проведення змагань з фігурного водіння автомобіля серед команд переможцями  стали :

І   місце - Коростенський технічний коледж ТСОУ (команда нагороджена Кубком ОК ТСОУ, Дипломом ОК ТСОУ );

ІІ  місце - Бердичівська автомобільна школа ТСОУ (команда нагороджена Дипломом ОК ТСОУ);

ІІІ місце - Баранівський СТК ТСОУ (команда нагороджена Дипломом ОК ТСОУ).

 

В особистому заліку переможцями стали :

І   місце - Пивовар Іван Вікторович - Любарський СТК ТСОУ;

ІІ  місце - Рябушенко Ярослав Петрович - Коростенський технічний коледж ТСОУ;

ІІІ місце - Грабчак Олексій Володимирович - Бердичівська автомобільна школа ТСОУ.

 

Переможці в особистому заліку нагороджені грамотами ОК ТСОУ, медалями та грошовими преміями

 

 

 
07.05.2012.  

 

В ході місячника ОМР, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у ВВВ, апаратом Житомирського ОК ТСОУ було організовано автопробіг в с. Копище Олевського району (07.05.12 р.).

 

             В автопробігу прийняли участь Баранівська, Житомирська, Ємільчинська, Коростишівська, Олевська, Чуднівська РО, Бердичівська, Новоград-Волинська РМО та Житомирська МО, Коростенський технічний коледж ТСОУ.  В зазначених заходах крім працівників організацій ТСОУ області прийняли участь ветерани ВВВ, учнівська та студентська молодь, представники органів влади,  районних військових комісаріатів,  ЗМІ, військовослужбовці прикордонної застави у с. Копище, учні Копищанської загальноосвітньої школи , мешканці м. Житомир, м. Коростень, м. Олевськ, с. Копище.

  В ході автопробігу були проведені  мітинги та покладення квітів біля пам’ятника воїнам–визволителям у м. Житомир, меморіального комплексу загиблим воїнам у                   м. Коростень, до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям та обеліску воїнам, які віддали своє життя під час Великої Вітчизняної війни у м. Олевськ. Також у м. Олевськ була урочисто відкрита меморіальна дошка на честь Героя Радянського Союзу командира партизанського загону Ареф’єва К.А., який родом з с. Білокоровичі Олевського р-ну.

   В с. Копище був проведений мітинг по вшануванню пам’яті 2887 мирних жителів, в тому числі 1347 дітей віком до 12 років, які були розстріляні та спалені живцем у ході каральної операції гітлерівців. В даному заході прийняло участь біля 400 чоловік.

До війни в селі проживало 4 тисячі копищанців,  нараховувалося понад 550 дворів. І хоч небагато жили, але дружно: віддаленість від великих міст спонукала до спільних зусиль, аби відвоювати у лісу клаптик землі, виростити на цій бідній піщаній землі хоч якийсь урожай, прогодувати дітей. Напередодні трагедії  поблизу села відбувся з’їзд партизанських командирів та комісарів. Фашисти, дізнавшись про це,  спланували проведення каральної операції.

Тихої передранкової пори 13 липня 1943 року о 3 годині 15 хвилин почалася трагедія села Копище. Німці зганяли людей у хати, сараї та клуні, забивали двері дошками, обливали бензином і підпалювали. Фашистські нелюди жбурляли у вогонь діток,  матері кидалися за ними вслід, старі немічні люди молили змилуватися, не позбавляти життя. Та пощади чекати було даремно. Того дня загинуло 2887 мирних селян, з них – 1347 дітей до 12 років.

 Відвідування меморіального комплексу у с. Копище кращими первинними організаціями обласного оборонного Товариства стало вже традиційним.          

   Після мітингу було організовано відвідування місцевого музею, оглянута зброя та спорядження бійців прикордонної застави, проведено показ затримання прикордонним нарядом з собакою порушника державного кордону. Учасників автопробігу почастували смачною солдатською кашею.

 

 
04.05.2012.  

Житомирська обласна організація ТСО України вітає всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, працівників організацій ТСОУ області з 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В цей історичний день ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто боровся на фронтах війни, виніс пекло концтаборів, хто кував перемогу в тилу, підіймав з руїн і відроджував рідний край.

Великий подвиг звершили і вихованці оборонного Товариства України.

День Перемоги залишається днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братерства народів.

Щиро бажаємо ветеранам, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників Вітчизни, гідних подвигу старшого покоління.

 

 
04.05.2012.  

В ході місячника ОМР, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у ВВВ, апаратом Житомирського ОК ТСОУ було організовано автопробіг на «Рубіж Мужності» в с.Осівці Брусилівського району (04.05.12 р.)

Цей рубіж увійшов в історію як «Рубіж мужності» військ Першого Українського фронту. Тут на цих полях, тисячі Радянських воїнів віддали своє життя за визволення України. 24 грудня 1943 року з цього «Рубежу» війська фронту перейшли у рішучий наступ, розгромили ударне угрупування військ противника і 31 грудня 1943 року визволили від фашистських загарбників м. Житомир а 14 січня 1944 року Житомирську область.

В автопробігу на Рубіж Мужності прийняли участь Андрушівська, Житомирська, Коростишівська, Малинська, Радомишльська, Чуднівська РО та Житомирська МО ТСОУ.  В зазначених заходах крім працівників організацій ТСОУ області прийняли участь ветерани ВВВ, учнівська та студентська молодь, представники органів влади,  ЗМІ, мешканці с. Осівці. (Всього біля 200 чол.)

 
28.04.2012.  

    Відповідно до плану основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2012 рік та відповідно до плану проведення місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 67-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, 28 квітня 2012 року на базах Бердичівської та Новоград-Волинської РМО ТСОУ відбулись змагання на відкриту першість області зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед команд організацій ТСОУ Житомирської області.

       

       В змаганнях прийняли участь  18 команд в командному заліку та 55 учасників в особистому заліку.

      

       За результатами суддівського протоколу,

перше командне місце зайняла команда  Романівської РО ТСОУ,

друге командне місце – команда Бердичівської РМО ТСОУ,

третє командне місце - команда Овруцької РО  ТСОУ.

 

        В особистому заліку по виконанню вправи ГП-2  

перше місце зайняла Дарощук Ліна  (Романівська РО ТСОУ) – 173 очка із 200 можливих,

друге місце -  Дардалевич Тетяна  (Романівська РО ТСОУ) – 169 очок  із 200 можливих,

третє місцеМілінчук Володимир (Романівська РО ТСОУ) – 168 очок із 200 можливих.

 

       Переможці нагороджені дипломами, грамотами ОК ТСОУ, медалями та грошовими преміями.

 
25.04.2012.  

25.04.2012 року в м.Києві відбувся ІІІ Пленум ЦК ТСОУ.   

Від  Житомирської обласної організації ТСОУ в роботі Пленуму прийняли участь члени ЦК ТСОУ:                                                

- Дячук Олександр Васильович - заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу ПК, ОМР і С  ОК  ТСОУ ;                                          

- Люлька Валентина Володимирівна -  заступник голови Житомирської обласної організації ТСОУ, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності,  головний бухгалтер ОК ТСОУ ; 

- Ніколусь Михайло Олександрович. - голова Житомирської обласної організації  ТСОУ ;

- Федорчук Олександр Віталійович - голова Бердичівської РМО, директор Бердичівського СТК ТСОУ. 

На Пленумі були розглянуті наступні питання:

1. Про діяльність управління неолімпійських (технічних і прикладних) видів спорту ЦК ТСОУ, керівників комітетів і організацій, СТК з виконання рішень ХІІ  з'їзду ТСОУ з подальшого підвищення рівня і якості спортивної роботи.   

2. Про виконання ст. 4.8 Статуту ТСОУ.

  

 
24.04.2012.  

24 квітня 2012 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження сумлінних платників податків. Організатори рейтингу -Територіальне відділення "Асоціація платників податку України" в Житомирській області, за участю Державної податкової служби, Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради.

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків" проводиться в два конкурсні тури. Перший - на обласному рівні, другий на всеукраїнському рівні.

Навчальна організація - Новоград-Волинська автомобільна школа ТСО України стала переможцем в двух турах, як в обласному, так і у всеукраїнському в номінації "Сумлінний платник податку" у галузі культури та науки "малі підприємства".

Всі переможці крнкурсу отримали подяки від Державної податкової служби Житомирської області та Житомирської обласної адміністрації, дипломи та статуетки "Богиня Фортуна".

24 травня 2012 року організація запрошена в м. Київ.

 

 
22.04.2012.  

22 квітня 2012 року в Житомирській обласній організації  ТСОУ з робочою поїздкою перебував Голова Товариства сприяння обороні України Тімченко Віктор Миколайович.

Голова Товариства відвідав Коростенський технічний коледж ТСОУ та надав відповідні вказівки, що до покращення роботи вищого навчального закладу ТСОУ. 

 
20.04.2012.  

 

20 квітня 2012 року 11 напвчальних закладів ТСОУ області в ДАК Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України успішно пройшли ліцензування на право займатися освітньою діяльністю.

Ліцензування пройшли:

- Андрушівський СТК ТСОУ;

- Баранівський СТК ТСОУ;

- Ємільчинський СТК ТСОУ;

- Любарський СТК ТСОУ;

- Малинський СТК ТСОУ;

- Овруцький СТК ТСОУ;

- Олевський СТК ТСОУ;

- Чуднівський СТК ТСОУ;

- Житомирська АШ ТСОУ;

- Новоград-Волинська АШ ТСОУ;

- Радомишльська АШ ТСОУ.

 

 
04.04.2012.  

04 квітня 2012 року відбувся ІV Пленум Житомирського ОК ТСОУ.

На ІV Пленумі Житомирського ОК ТСОУ були розглянуті наступні питання:

1. Про результати  діяльності Житомирської обласної організації ТСОУ в 2011 році та завдання на 2012 рік;

2. Про роботу бюро ОК  ТСОУ між ІІІ та ІV Пленумами ОК ТСОУ;

3. Про зміни у складі обласного комітету ТСОУ та у складі бюро ОК ТСОУ.

 

 
08.03.2012.  

Любі жінки!

Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок  серед нас.

 
01.03.2012.  

29 лютого - 01 березня відбулося засідання Бюро ЦК ТСОУ та семінар з питань податкового законодавства

 
24.02.2012.  
Відкриття семінару

22 лютого 2012 року  напередодні Дня Захисника Вітчизни , на базі первинної організації Степківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар з головами первинних організаці Андрушівської районної організації ТСОУ за темою: «Підготовка молоді  до служби у Збройних Силах України»... 

 
23.02.2012.  

 

 

Житомирська обласна організація ТСОУ вітає всіх ветеранів ТСОАВІАХІМ-ДТСААФ-ТСОУ, штатних працівників організацій ТСОУ області  з Днем захисника Вітчизни!

 
22.02.2012.  
Меморіальна дошка з нагоди 85-річчя ТСО України та 50-річчя військово-стратегічної операції «Анадир»  Республіка Куба

22 лютого 2012 року на фасаді Коростенського технічного коледжу ТСОУ  відкрита меморіальна дошка 

 
21.02.2012.  
Проходить нарада Житомирської обласної організації ТСО України.

21 лютого 2012 року в залі засідань обласної організації  відбулася нарада з директорами та головними бухгалтерами навчальних закладів  ТСОУ області.

 
14.02.2012.  
Голова обласного комітету Ніколусь М.О.

Відбулося засідання бюро обласного комітету з порядком денним... 

 
24.03.2011.  

Згідно з планом основних заходів Житомирської обласної організації ТСОУ на 2011 рік, відповідно до постанови Бюро ОК ТСОУ від 22.02.2011 року протокол № 7, 24 березня 2011 року в актовому залі Житомирської автошколи ТСО України, (м. Житомир, вул. Перемоги, 86), відбувся  ІІІ Пленум обласного комітету ТСОУ.

10.03.2011.  

Вітаємо колег з присвоєнням почесного звання "Ветеран Товариства сприяння обороні України" та нагородженням "Почесним Знаком ТСО  України" !

Постановою Бюро Центрального комітету Товариства сприяння обороні України від 10 березня 2011 року, працівникам та активістам  Житомирської обласної організації ТСО України.

 
22.02.2011.  

На базі Новоград-Волинської автошколи Товариства сприяння обороні України, під керівництвом голови Житомирської обласної організації відбулося засідання Бюро Житомирського обласного комітету Товариства сприяння обороні України.